GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Takım Sporları

kategorisinde 19293 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Takım Sporları

Takım sporları yaparken kullanabileceğiniz gereçlerle göze hoş gelen bir uyumluluk yaratabilirsiniz. Tüm takım üyelerinin aynı uyumu yakalaması sayesinde daha disiplinli bir takım görünümü yansıtılabilir. Forma seçimleriyle takımınızın saha içerisinde göze hoş gelen bir görünüm elde etmesini sağlayabilirsiniz. Futbol maçlarında kullanacağınız yardımcı takım sporu ekipmanlarıyla vücudunuzun farklı bölümlerini koruma altına alabilirsiniz. Basketbol oynarken yararlanabileceğiniz bileklikler ve dizlikler, terinizi silmenize ve dizinizdeki eklem noktalarını korumanıza katkı sağlar. Voleybol ve hentbol toplarına ek olarak tenis toplarıyla da spor yapabilir, profesyonel müsabakalara uygun kaliteli antrenman gerçekleştirebilirsiniz.. Kaleci eldiveni çeşitlerini, marka tercihlerinizi göz önüne alarak satın alabilir, maçlarda topları rahatlıkla yumuşatabilirsiniz. Kramponları da marka ve fiyat kriterlerinize göre seçip çim ve halı saha futboluna uygun modellerden yararlanabilirsiniz.

Terletmeyen Formalarla Maçlarda Fark Yaratın

Takım Sporları

Takım sporlarının vazgeçilmezi olan formalar, farklı beden seçenekleriyle kendinize en uygun modeli bulabilmenizi sağlar. Halı saha ve çim saha maçlarında giyebileceğiniz futbol formaları, esnek kumaşları sayesinde ikili mücadelelerde rakibin temasına karşı korunaklıdır. İsterseniz şortunuzun dışarısında isterseniz içerisinde bırakarak giyebileceğiniz formaları, tuttuğunuz takıma ya da hayranı olduğunuz futbolcuya göre seçip sipariş edebilirsiniz. Basketbol oynarken hem açık havada hem de salonda giyebileceğiniz terletmeyen formalar, nefes alabilen gözenekleriyle maç esnasında kendinizi daha rahat hissetmenize katkıda bulunur. Esnek yapılarıyla hareket özgürlüğünüzü artıran basketbol formaları ile hamlelerinizi hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Koruma Sağlayan Aksesuarlar Satın Alın

Takım Sporları

Voleybolcu dizlikleri, sert voleybol zeminine düşerken dizlerinizi korur. Yumuşak pedlerle geliştirilmiş olan dizlikler darbe emici bir yapı taşır. Dizinize tam oturan ve dizinizi saran bu ürünleri, takım formanıza uyumlu renklere sahip modeller arasından seçip satın alabilirsiniz. Terletme sorunu yaşatmayarak dizlerinizin kuru kalmasını sağlayan dizlikler ile voleybol maçı esnasında güvenliğinizi artırabilirsiniz. Futbolcu tekmelikleri, maç esnasında kaval kemiğinize alabileceğiniz darbelere karşı koruma yaratır. Rakibinizin kramponunun temas etmesi sonucunda ciddi hasar alabilecek bir bölge olan kaval kemiğini, sert ve dayanıklı yapılarıyla koruyan tekmelikler sayesinde güvenle futbol oynayabilirsiniz. Futbolcu tozluğunun içine giyebileceğiniz tekmelikler sabit kalır ve maç esnasında ayağınızdan kaymaz.

Saha Ekipmanları ile Kaliteli Bir Şekilde Spor Yapın

Takım Sporları

Profesyonel kurallara uygun futbol topları ile yapacağınız halı saha maçları, futbol oynarken daha çok keyif almanızı sağlar. Kaliteli voleybol topları ile servislerinizi istediğiniz şiddette arzu ettiğiniz noktaya gönderebilirsiniz. Voleybol filesinin hasar gördüğü durumlarda yararlanabileceğiniz bir yedek file satın alarak takımınızın voleybol antrenmanına kaldığı yerden devam etmesini sağlayabilirsiniz. Basketbol potası filesi ile sahanızdaki potanın daha şık bir görünüm kazanmasını mümkün kılabilirsiniz. Antrenman esnasında giyebileceğiniz eşofmanlarla spor yapmanın sağladığı esnekliği elde edersiniz. Yumuşak ve esnek kumaşa sahip eşofmanlar, bacaklarınızı rahatça hareket ettirip gövdenizi özgürce çalıştırabilmeniz için ideal bir destek yaratır. Yıkayarak temizleyebileceğiniz şık eşofmanları uzun ömürlü bir şekilde kullanarak spor yapabilirsiniz.

Bilinmesi Gerekenler

  • Kaleci eldivenleri tırtıklı yüzeyleri ile topu kuru ve yağışlı havalarda yakalayabilmenizi sağlar.
  • Futbol formaları numaralı ve numarasız modeller içerir.
  • Futbol topu sipariş ederken çocuğunuzun yaş gurubuna uygun numaraya sahip topları seçmelisiniz.
  • Kaleci formaları, koruma yaratan dolgulu kumaşlarıyla yerden gelen toplara rahatça uzanabilmenizi sağlar.
  • Voleybol ayakkabıları ile sahada ayaklarınızın kaymasını önleyip daha yükseğe sıçrayabilirsiniz.

Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • Yıkanabilir takım sporu giysilerini etiket bilgisindeki değerlere uygun şekilde çamaşır makinesine atabilirsiniz.
  • Voleybol filesini kurarken yeterince gergin olup olmadığını kontrol etmelisiniz.
  • Futbol ayakkabılarınızın bağcıklarını doğru düğümle bağlayarak maç boyunca çözülmemesini sağlayabilirsiniz.
  • Tekmeliğinizi kaval kemiğinizin çok aşağısına ya da çok yukarısına yerleştirmemeniz gerekir.
  • Eşofmanlarınızdan koşu antrenmanlarınızda da yararlanabilirsiniz.