GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Yüzme

kategorisinde 8316 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Yüzme

Açık alanlarda ve kapalı havuzlarda değerlendirebileceğiniz yüzme ürünleri konforlu bir kullanım yaratır. Daha rahat yüzebilmeniz için geliştirilmiş olan yüzme ekipmanları, farklı marka ve modelleri içeren bir çeşitlilikle beraber Gittigidiyor üzerinden satın alabileceğiniz seçenekler sunar. Hem yetişkinler hem de çocuklar için özel olarak tasarlanmış yüzme ürünleri aracılığıyla daha güvenli bir şekilde suya dalabilmek mümkün hale gelir. Dünyaca ünlü güvenilir markalar tarafından üretilmiş yüzmeye yardımcı ürünleri kullanarak ulaşmak istediğiniz noktalara daha çabuk varabilirsiniz. Suda ilerleyebilmenizi kolaylaştırmak için sürtünme kuvvetini azaltan özel tasarımlı yüzme ekipmanları verimli bir kullanım yaşatır.

Bone ve Palet Kullanarak Daha Hızlı Yüzün

Yüzme

Alternatif renk seçenekleri sunan boneler, çocukların ve yetişkinlerin baş yapılarına uygun boyutlara sahip modeller içerir. Saçlarınızı kuru tutmanızı ve su içerisindeyken sürtünme kuvvetini azaltarak daha hızlı yüzmenizi mümkün kılan boneler işlevsel özelliklere sahiptir. Elastik yapılarıyla farklı kullanıcıların giyebilmesi için uygun olan boneler sayesinde havuzlarda saç kalıntıları oluşmaz ve daha hijyenik bir kullanım yaşanır. Yırtılmaya karşı ekstra dayanıklı boneleri kullanarak başınızı tam olarak saran pratik bir yardımcıya sahip olabilirsiniz. Hafif ve ergonomik olan paletler fiyatları ile uygun bir seçim yapabilmenizi sağlar. Ayak numaranız için ideal olan palet satın alarak hem havuzlarda hem de gölet, nehir, deniz gibi farklı noktalarda hızlı bir biçimde yüzebilirsiniz. Kauçuk malzemeden üretilen paletler ayaklarınızı sıkıca sarar. Suda batmayan paletler yüzme esnasında size avantaj sağlar.

Gözlerinizin Kızarmasını Önleyen Yüzücü Gözlükleri

Yüzme

Özellikle klorlu havuz suları ile gözlerinizin temas etmesini önleyip kızarıklık sorunu yaşamamak için kullanabileceğiniz yüzücü gözlükleri farklı boyutlarda ürünler içerir. Fiyatı ile bütçenize hitap eden bir yüzücü gözlüğü satın alarak denizde ve havuzda rahatça yüzebilir, dalış gerçekleştirebilirsiniz. Su altında gözlerinizi gözlükler aracılığıyla kolayca açabilirsiniz. Başınızı saran ve kayma sorunu yaşatmayan gözlükler hafifliklerine ek olarak bonenizle uyumluluk yaratan renk opsiyonları ile de beğeninizi kazanır. UV ışınlarına karşı da koruma sağlayan gözlükler ile çok yönlü bir koruma elde edersiniz.

Kulağınıza ve Burnunuza Su Kaçmasını Önleyen Tıkaçlar

Yüzme

Oldukça küçük boyutlara ve ergonomik özelliklere sahip kulak ve burun tıkaçları daha rahat yüzebilmenizi sağlar. Hem havuzlarda hem de denizde yüzerken yararlanabileceğiniz bu tıkaçlar aracılığıyla genzinize su kaçmasının önüne geçebilirsiniz. Kolayca takıp çıkarabileceğiniz silikon özellikli ya da plastik malzeme ile üretilmiş tıkaçlar suyun vücudunuzun içine girmesini önler. Yumuşak pedler teninizi ve cildinizi tahriş etmez. Kadın ve erkekler için üretilmiş olan yüzücü mayolarını kullanarak suda bir balık gibi hareket edebilirsiniz. Bedeninizi saran ve yüzerken size hız katan mayolar, hafif olmaları ve esnek yapılarıyla beğeni toplar. Alternatif renk seçeneklerinden birini tercih ederek fermuarlı tasarım avantajını değerlendirebilirsiniz. Kısa bir zaman içerisinde giyilip çıkarılabilen mayolar yardımıyla suda hareket özgürlüğü elde edersiniz. Özel dikiş tasarımı suyun dikişlerin arasından kolayca akmasını sağlayarak sürtünme katsayısını azaltır. Elastan, polyester gibi malzemeler içeren mayolar havuzlarda kullanılabilmeye de uygundur.

Bilinmesi Gerekenler

  • Çerçeveli tıkaçlar esnek tasarımları sayesinde ergonomi açısından avantaj oluşturur.
  • Kulak tıkanıklığı sorunu yaşamamak için kulak tıkaçları kullanabilirsiniz.
  • Paletlerin suyu yaran yapısı ayaklarınız aracılığıyla daha yüksek itiş gücü kazanmanızı sağlar.
  • Yüzücü gözlüklerinin esnek bantları gözlüğünüzün sabitlenmesini kolaylaştırır.
  • Vücudunuzu saran mayolar dalış için de uygundur.

Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • Su darbeleri sonucu burun tıkacınızın çıkmaması için ürünün tam oturduğundan emin olmanız gerekir.
  • Kulak tıkaçlarını kulağınıza derin bir şekilde yerleştirmenize gerek yoktur.
  • Paletleri ayağınıza tam olarak geçirdikten sonra çıkma sorunu yaşamadan yüzebilirsiniz.
  • Yüzücü gözlükleri kaliteli camlarıyla suyun altını net bir şekilde görebilmenizi sağlar.
  • Kısa mayolardan güneşlenirken de faydalanabilirsiniz.