GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Su Sporları

kategorisinde 21000 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Su Sporları

Su sporları yaparak yaz tatilinizde formda kalabilir ve eğlenceli dakikalar yaşayabilirsiniz. Bireysel olarak kullanabileceğiniz su sporları gereçlerinin yanı sıra ailece değerlendirebileceğiniz gereçler de tasarlayan markalar verimli bir kullanım yaratır. Marka çeşitliliği sayesinde alternatif tasarımlara sahip su sporu ürünlerinden birini rahatça seçip sipariş edebilirsiniz. Evinizin balkonunda, terasınızda ya da bahçenizde değerlendirebileceğiniz şişme havuzlar aracılığıyla yaz günlerinde tatillerinizi ailenizle beraber serinleyerek geçirebilirsiniz. Katlanabilir ve çok az yer kaplayan bir yapıya sahip olan şişme havuzları, kullanmadığınız zamanlarda dolabınızda saklayabilirsiniz. Pompa yardımıyla saniyeler içerisinde şişirip su doldurulabilir hale getirebileceğiniz şişme havuzlar, emniyet subabı aracılığıyla içlerindeki havayı muhafaza eder. Kapasitesinden fazla su doldurmayarak su taşması sorunu yaşamadan içine girebileceğiniz havuzunuzu, düz zeminlere kurarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

Şişme Botlarla Su Üzerinde Keyifli Anlar Yaşayın

Su Sporları

Ailenizle beraber akarsularda ve denizde kullanabileceğiniz şişme botlar, dayanıklı gövdeleriyle güvenli bir kullanım yaşatır. Kolayca yön verebilmenizi sağlayan kürekler aracılığıyla botunuzla dilediğiniz noktaya doğru yol alabilirsiniz. Su üzerinde batmadan kalan ve son derece hafif olan botunuzu, deniz kıyısında iskeleye bağlayıp dilediğinizde denize açılabilirsiniz. Balık tutmak ve denizde güneşlenmek için kullanabileceğiniz bot ile sakin koylarda ve kıyıdan uzakta denize girebilmenin keyfini yaşarsınız. Birden fazla hava bölmesine sahip botlar daha iyi bir denge sağlayarak su üzerinde kalmanızı mümkün kılar. Şişirilebilir noktalarla oturduğunuz ve yaslandığınız bölümleri daha da konforlu hale getirebilirsiniz. Halat yardımıyla botunuzu uygun noktalara gönül rahatlığıyla bağlayabilirsiniz.

Kolay Kurulabilen Aile Havuzları ile Eğlenin

Su Sporları

Fiyatları ve kolay kurulabilme özellikleriyle göz dolduran büyük boy aile havuzlarından evinizin bahçesinde yararlanabilirsiniz. Havuzların birden fazla boğuma sahip olması yaslanmak için uygun alanlar yaratır. Dikdörtgen şeklindeki şişme havuzların yanı sıra kare ve yuvarlak şekilde üretilmiş havuzlar da bulunur. Bahçenizdeki alan doğrultusunda sizin için en uygun şekle sahip modeli satın alabilirsiniz. Ekonomik fiyat avantajı yaratan ve beton, toprak, çim gibi farklı zeminlerde kullanabileceğiniz aile havuzları keyifli anılar biriktirmenize yardımcı olur. Çocuklarınızın yaşına ve boyuna göre havuz siparişinde bulunabilirsiniz. Renkli tasarımlara sahip figürlü havuzlar çocukların ilgisini çekmeyi başarır.

Ekipmanlarla Su Sporlarını Daha Konforlu Hale Getirin

Su Sporları

Su sporları ürünlerini şişirirken yararlanabileceğiniz elektronik pompalar, yüksek basınç sağlayarak kısa zaman içerisinde şişirme işleminin tamamlanabilmesini sağlar. Ağızlık kısmı ayarlanabilir ve değiştirilebilir olan bu pompalar aracılığıyla farklı ürünleri bir arada şişirebilirsiniz. Çok fonksiyonlu kürek takımlarından birini satın alarak şişme botunuzu daha iyi yönlendirebilir ve yedek küreklere sahip olabilirsiniz. Suyu derinlemesine yaran ve dalgalarla mücadele etmenizi kolaylaştıran kürekler hafif ve dayanıklıdır. Şiddetli dalgalara karşı esneme özelliğiyle verimli bir kullanım yaratan deniz küreklerinden farklı bot modellerinde de yararlanabilirsiniz. Çıkarılabilir paletleri kullanarak tek yönlü ya da çift yönlü bir kürek elde edebilirsiniz. Bu sayede tek kürekle kano gibi su taşıtlarında, su üzerinde ilerleyebilirsiniz.

Bilinmesi Gerekenler

  • Bot küreklerini botunuzdaki uygun noktalardan geçirerek kürek çekebilirsiniz.
  • Elektronik pompaları kullanırken şişme ürünlerin, önerilen basınç seviyesinde şişirilmesini sağlayabilirsiniz.
  • Botunuzun subaplarını kontrol ederek su ve hava kaçağı oluşmasını önleyebilirsiniz.
  • Yumuşaklık sağlayarak teninizi tahriş etmeyen şişme havuz kenarlıkları biçimli bir görünüş yaratır.
  • Şişme havuzlar ve botlar renk solması sorunu yaşatmayan, suya ve güneşe karşı dayanıklı kaplamalarıyla beğeninizi kazanır.

Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • Yüzme bilmeyen kullanıcıların denize açılırken can simidi kullanması gerekir.
  • Botunuzu sığ sulardan uzakta tutmanız daha rahat bir şekilde yol alabilmenizi sağlar.
  • Şişme havuzların suyunu düzenli aralıklarla değiştirebilirsiniz.
  • Dalgalı ve fırtınalı havalarda botla denize açılmak tehlike yaratabilir.
  • Şişme havuz suyu içerisinde şampuan gibi kimyasallar bulunmuyorsa bahçenize dökebilirsiniz.