GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Spor Elektroniği, Aksiyon Kamerası

kategorisinde 2153 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Spor Elektroniği, Aksiyon Kamerası

Aksiyon kameraları; hareketli spor yaşamını veya eğlenceli anlarını kayıt altına almak isteyenler için tasarlandı. Bu kameralar trekking, dalış, kayak, snowboard, bisiklet turu gibi hareketli doğa sporlarının çekimi için mükemmel performans sunar. Ayrıca, geniş açılı lensleri sayesinde motosikletinden kayıt almak isteyenler ve trafikte güvenlik amacıyla görüntü almak isteyenler için de idealdir. Aksiyon kamerası modelleri, geleneksel kameralardan farklı olarak hareket halindeki nesneleri yüksek netlik ve çözünürlükle kayıt altına alır. Minimal boyutları ve taşıma aparatları ile oldukça pratik bir kullanım konforu sunar.

Su Geçirmeyen Su Altı Aksiyon Kameraları

Spor Elektroniği, Aksiyon Kamerası

Küçük ve işlevsel yapıları sayesinde su altı aksiyon kamerası ile deniz altında veya havuz dibindeki aktivitelerinizi profesyonel netlikte kayıt altına alabilirsiniz. 30 metreye kadar su geçirmeyen tasarımları ile suyun altında güvenle kullanabilirsiniz. Aksiyon kameraları; geniş açılı lensler, balık gözü lensi, USB bağlantısı, mikrofon ve uzaktan kumanda edilebilme gibi gelişmiş özelliklere sahiptir. Ayrıca; 30 metre Wi-Fi mesafesi, 3 saat pil kapasitesi 4K çekim yapma özelliği ile su altında yüksek çözünürlüklü videolar ve fotoğraflar çekebilirsiniz.

Kask Kameraları İle Her Yerde Çekim İmkânı

Spor Elektroniği, Aksiyon Kamerası

Motosiklet / bisiklet kullanırken, snowboard veya kayak yaparken, performansınızı kayıt altına almak için kaskınıza monte edeceğiniz kask kameraları idealdir. Siz yola odaklanırken kask kamerası tüm hareketlerinizi profesyonel bir biçimde kaydeder. İsterseniz kaskınızın üzerinde bulunan kameranızı uzatma aparatıyla uzatarak yolu görüş açısını daha da genişletebilirsiniz. Kask kameralarını kaskın üzerinde kullanabileceğiniz gibi doğrudan kafa bandı ile başınıza da takabilirsiniz. Veya göğüs bandı yardımıyla kameranızı kafanızın yerine göğüs hizasında taşıyabilirsiniz. Havada, karada ve suda kullanabileceğiniz taşıma aparatları sayesinde kamerayı tutma zorunluluğu ortadan kalkar ve tüm performansınız zahmetsizce kayda alınır.

İnanılmaz Netlikte Çekimler için GoPro Kameralar

Spor Elektroniği, Aksiyon Kamerası

Herhangi bir su koruyucuya ihtiyaç duymadan su geçirmezliği test edilmiş ve kanıtlanmış GoPro kameralar, akıllı yakalama gücüne sahiptir. İnanılmaz pürüzsüzlüğe sahip videolar ve fotoğraflar çekebilirsiniz. Doğa sporları için biçilmiş kaftan olan bu kameraların canlı yayın olanağı sunan modelleri vardır. Gimbal olmadan gimbal benzeri sarsıntısız ve gürültüsüz görüntüler elde edebilme olanağı sunan GoPro kameralar, sesli komutla da çalışabilir. Sadece "GoPro, fotoğraf çek!" veya "GoPro, kaydetmeye başla!" demenizin yeterli olduğu bu modellerle her an ve her yerde çekim yapabilirsiniz.Dünyaca bilinen markalardan oluşan tüm aksiyon kamera modellerini uygun fiyatlarla kolayca satın alabilirsiniz.

Aksiyon Kamerası ile Neler Yapılır?

  • Aksiyon kameraları adından da anlaşılacağı gibi aksiyonu yüksek anların çekimlerinde kullanılır.
  • Göğsünüze, kafanıza veya motosikletinizin üzerine monte ettiğiniz bu kameralarla sürüş performansınızı kamerayı elinizde tutmadan kaydedebilirsiniz.
  • Yamaç paraşütü atlayışlarında muhteşem görüntüler çekebilirsiniz. Sesli komutla yönetilen kameraları dokunmaya bile gerek kalmadan yönetebilirsiniz.
  • Ses kayıtlarınız için mikrofonları da olan aksiyon kameraları tüm sesleri algılar ve gürültüsüz ses kaydı sunar.
  • Canlı yayın yapmak isterseniz GoPro kameralar bunun için idealdir.

Bir Kamera Satın Almadan Önce...

  • Eğer bir kameraya ihtiyacınız varsa, öncelikle kamerayı nerede kullanacağınızı belirlemeniz gereklidir.
  • Su altında çekim yapacaksanız, su geçirmeyen kamera modelleri bunun için tasarlanmıştır. 30 metreye kadar su geçirmeyen kamera modellerini veya 10 metreye kadar su geçirmezliğe sahip GoPro kameralarını tercih edebilirsiniz.
  • Bisiklet, motosiklet, kayak, snowboard, trekking ya da paraşüt gibi bol aksiyonlu doğa sporları çekimleri için yüksek FPS değerine sahip aksiyon kameraları idealdir.
  • Kameralarınız bazı aksesuarlarla çok daha kolay kullanılır. Bu aksesuarlar arasında uzatma aparatları, kafa bandı, göğüs bandı ve tripod gibi yardımcı unsurları da satın alabilir ve kameranızdan daha üst düzeyde yararlanabilirsiniz.
  • Uzun süreli çekimler yapacaksanız kameranızın pil ömrüne katkı sağlayan yedek aparatlardan edinmeyi de ihmal etmeyin.