GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Masa Tenisi

kategorisinde 828 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Masa Tenisi

Ünlü markaların geniş ürün ve fiyat seçenekleriyle kullanıcıların beğenisine sunduğu masa tenisi ekipmanları, profesyonel ya da amatör kullanım fark etmeksizin benzersiz bir masa tenisi deneyimi yaşamanıza olanak tanır. Ekipmanların üretiminde kullanılan malzemelerin kalitesi ve Uluslararası Masa Tenis Federasyonu standartlarına uygun yapılarıyla masa tenisi sporunu öğrenmek ya da tekniğinizi geliştirmek istediğinizde, ekipmanlar işinizi büyük ölçüde kolaylaştırır.

Pürüzsüz Masa Deneyimi

Masa Tenisi

Antrenman ve müsabaka için uygun olarak geliştirilen masa tenisi masası, kullanılan malzemelerin özelliği ve ince ayarlamalar neticesinde pürüzsüz bir oyun deneyimi yaşatır. Alan çizgileri, file ve ayarlanabilir masa yüksekliğiyle hem resmi standartlarda hem de kişiselleştirebileceğiniz ayarlamalarla masayı dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Üretiminde tercih edilen dayanıklı malzemeler neticesinde, uzun yıllar herhangi bir problemle karşılaşmadan masa tenisi oynama keyfi yaşarsınız. İç mekan kullanımı düşünülerek geliştirilen masa, tekerlekli yapısı ve katlanabilir özelliği ile kolaylıkla taşınıp muhafaza edilebilir. Kullanıcılarına sunduğu yüksek oranlı düz yüzey, özellikle antrenmanlar esnasında doğru vuruş tekniklerini sergilemenize ve topun masaya değdikten sonra gerçek zamanlı tepkimesini görmenize olanak tanır. Fonksiyonel tasarımı sayesinde, çalışmalarınız esnasında masanın bir yarısını dikey konuma getirerek kendinize duvar oluşturabilir ve hem vuruş hem de top karşılama tekniğinizi sanki karşınızda bir rakip varmış gibi geliştirebilirsiniz.

Oyun Dinamizmini Geliştiren Raket

Masa Tenisi

Kullanıcılarına üstün kavrama özelliği sunan masa tenisi raketi, baş kısmında kullanılan pürüzsüz plastik sayesinde özellikle top karşılama ve servis kullanma esnasında cesur hamlelerde bulunmanızı kolaylaştırarak, üst düzey oyun deneyimi elde etmenize imkan tanır. Markaların ürettiği modellere göre fiziksel farklılıklar gösterebilen raketler, elin anatomik yapısına uygun dizaynı ve hafif tasarımı sayesinde antrenman ve müsabaka esnasında rahatlıkla kullanılabilir. Optimum sünger kalınlığı ve kullanılan lastiğin özelliği itibarıyla backspin ve topspin gibi zor vuruş varyasyonlarını kolaylıkla sergiler, top karşılamaya yönelik hamlelerde de üstün başarı elde edersiniz. Bunun yanı sıra raket iskeletinde tercih edilen ağaç ve dayanıklı tasarım seri vuruşlarda raketi sürekli olarak savurmanız neticesinde oluşabilecek yıpranma riskini ortadan kaldırır.

Pürüz Barındırmayan Toplar

Masa Tenisi

Standartlara uygun olarak üretilen masa tenisi topları, oyun ve vuruş deneyiminizi geliştirmek üzere tasarlanmıştır. Pürüzsüz yüzeyi ve formu sayesinde istediğiniz vuruşu yapmanıza imkan sağlar. Özellikle masa tenisi sporuna yeni başlayan bireyler için doğru vuruş tekniğinin uygulanmasını kolaylaştırarak beceri öğretimine katkı sağlar. Dolayısıyla daha az vuruş tekrarıyla daha kalıcı ve doğru öğrenme sağlanır. Üretiminde kullanılan selüloit malzeme sayesinde hafif ve sert bir formu olan masa tenisi topları, uzun süreli kullanıma da uygundur. Bu toplar sayesinde özellikle vuruş ve servis antrenmanlarınız esnasında, çatlama ya da kırılma gibi sorunlarla karşılaşmadan fazla tekrara dayalı çalışmalar yapabilirsiniz.