GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Pilates, Yoga Seti

kategorisinde 1429 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Pilates, Yoga Seti

Hem meditasyon hem de kondisyon sağlaması bakımından dikkat çeken ve oldukça fazla tercih edilen yoga, pilates gerekli ekipmanlarla çok daha kolay ve zevkli bir hâl alıyor. Pilates markaları birbirinden farklı amaca hizmet eden ürünleri farklı seçeneklerle sizlere sunuyor. Tekli ya da set şeklinde satılan yoga ve pilates ürünleri farklı renk, ana malzeme, ebat ve sağlamlık dereceleri ile geliyor. İhtiyacınızı en iyi biçimde karşılayacak ürünlerle pilates ve yoga sürecinden aldığınız verimi doğrudan artırabilirsiniz.

Pilates Ürünleri Kolaylık Vadediyor

Pilates, Yoga Seti

Beden ve ruh arasındaki geçişi sağlaması ve kişinin bedenini sevmesi felsefesi üzerinden hareket eden yoga, pilates için geliştirilen ürünler bu sporu icra edenleri memnun ediyor. Denge sağlamak, nefesi doğru biçimde kullanmak ve kontrol edebilmek, hareket sisteminin doğru çalışmasını sağlamak, kasları güçlendirmek ve ideal biçimde kontrol edebilmek, zihinsel dinginliğe erişmek gibi pek çok avantajı bulunan yoga, pilates tüm bunları doğru şartlarda ve ekipmanlarla yapmayı gerekli kılıyor. Her bir ürünün kendine özgü bir işlevi mevcut. Örneğin pilates yoga lastiği ile pilates minderi farklı yoga pozları ve pilates hareketleri için kullanılıyor. Bu ürünler en temelde vücudu doğru biçimde yönlendirme amacına hizmet ediyor. Aynı zamanda olması gerekenden fazla efor sarf etmeyi, yanlış hareketleri engellemeyi de sağlıyor.

İhtiyaca Uygun Ekipman Çeşitliliği

Pilates, Yoga Seti

Pilates seti ve yoga seti ürünleri arasından ihtiyacınız olanları tekli ya da set şeklinde satın alabilirsiniz. Setlerin de kendi içerisinde çeşitlendiğini belirtmek gerekiyor. Örneğin Ultra Deluxe setler, 12'li pilates setleri, 3'lü aerobik setler farklı içerikleri ile kolaylık sağlıyor. Pilates, yoga seti fiyatları da ürünün setli ya da tekli satış durumuna, markaya, kaliteye, sağlamlığa ve kampanya fırsatlarına bağlı olarak farklılaşıyor. Pilates setleri içerisinde pilates topu, plates bandı, pilates çemberi, el yayı, antrenman kâğıdı, yoga matı, bel inceltici Twister disk, dambıl, pilates minderi ve atlama ipi gibi ürünler yer alabiliyor. Bu ürünler de kendi içerisinde çeşitleniyor. Örneğin pilates bantlarının hafif, orta ve yüksek dirençli modelleri bulunuyor. Pilates toplarının büyük ve mini çeşitleri, dambıl setlerinin farklı ağırlıkta olanları, pilates minderlerinin farklı kalınlık değerlerine sahip olanları da yine değişkenlik gösteriyor. Spor sırasında kullanılan bu ürünlere ek olarak, top şişirme pompası gibi, ürünlerin kullanımını kolaylaştıran yardımcı araçlar da setler içerisinde ve haricen satılabiliyor.

Dayanıklılık ve Sağlamlık Konforu Artırıyor

Pilates, Yoga Seti

Pilates, yoga seti marka çeşitliliği aradığınız özelliklerdeki ürünleri bulmanızda sizlere fayda sağlıyor. Farklı kalite ve dayanıklılıkta üretilen bu spor ekipmanlarının başlangıç, amatör, orta, ileri ve profesyonel kademelerine uygun ürünleri satın almaya dikkat etmek gerekiyor. Zira, ileri seviye pilates hareketleri için tercih edilecek ürünlerin daha sağlam olması önerilebiliyor. Bunların yanı sıra süngerli el yayları, kolay kavrama alanlı dambıllar, kaymaya karşı ekstra korumalı yoga matları ile verim ve performans artıyor. Dayanıklı ürünler hem spor sırasında rahat etmenizi sağlıyor hem de uzun süre kullanım olanağı sunuyor. Pilates seti fiyat ve marka çeşitliliği ile tam olarak ihtiyacınız olan ürünü bütçe dostu fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Kullanıma Dair İpuçları

  • Pilates, yoga ürünlerini belirlenen bölgeler için kullanmaya özen gösterin.
  • Kullanımda verimliliğin yüksek olması adına ekipmanları doğru koşullarda muhafaza edin.
  • Araçları rahatlıkla kullanabilecek bir alanda sporunuzu yapın.
  • Sizin için belirlenen süreleri çok aşmamaya dikkat edin.
  • Pilatesten önce kasları ısıtmak için gerekli yardımcı araçları temin edip kullanmaya önem verin.

Bunlara Dikkat!

  • Hangi seviyede olduğunuzu göz önünde bulundurun.
  • Beden yapınıza uygun ürünleri tercih edin.
  • Uzun süre kullanım için dayanıklı malzemeden üretilenleri satın alabilirsiniz.
  • Kopmaya ve yırtılmaya karşı yüksek dirençli latex malzemeleri göz önünde bulundurun.
  • Setler içerisinde ya da tekli bulunabilen pilates CD'lerini temin edebilirsiniz.