GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Popüler Filtreler

Seçili Kriterlerde Ara

Fiyat

Seçili Kriterlerde Ara

Pilates, Yoga Giyim

kategorisinde 1035 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Pilates, Yoga Giyim

Daha stressiz ve enerjik bir hayat için sporu hayatımızın bir parçası haline getirmeliyiz. Günümüzde sağlıklı ve zinde bir beden için pilates ve yoga en çok tercih edilen sporlar arasındadır. Elbette ki, pilates ve yoga yaparken giymeyi tercih ettiğimiz kıyafetler de uygulayacağımız hareketlere uyumlu, esnek ve rahat olmalıdır. Yaptığımız spor dalına göre giysi seçimi hem egzersiz performansımızı artırır, hem de daha konforlu bir deneyim sunar. Spor tayt, spor tayt tulum, sporcu sütyeni, spor büstiyeri, spor eldiveni ve pilates çorabı en çok tercih edilen spor giyim ürünleri arasında yer alır.

Spor Tayt

Pilates, Yoga Giyim

Spor yaparken kadınların vazgeçilmezi şüphesiz pilates taytlarıdır. Terletmeyen kumaşı, ince ve esnek yapısı ile spor esnasında maksimum hareket özgürlüğü sağlar. Yüksek belli ve bedeni saran tasarımı ile vücudunuza oturur ve hareket ettiğiniz esnada sabit kalır. Böylece spor sırasında çok rahat bir kullanım sunar. Spor taytları nefes alan ince yapılarına rağmen transparan görünümü önleyen yoğunluktadır. İç göstermez, kullanım sonrası bollaşma ve diz izi gibi problemler görülmez. Vücudu toparlayıcı özelliktedir. Bacaklarınızı şekle sokarak estetik bir görünüm sunar. Parlak ve yumuşak kumaş çeşitleri ile hem spor yaparken hem de günlük kullanımda tercih edilebilirler. Sportive marka, Active marka ve Nike marka spor tayt modelleri renkli ve rahat tasarımlarıyla çeşitlilik sunar. Spor tayt fiyatları markaya, tasarıma ve kumaşa göre farklılık gösterebilir.

Spor Tayt Tulum

Pilates, Yoga Giyim

Vücudu saran spor tayt tulum spor yaparken tek parça olduğu için rahat bir kullanım sağlar. Likralı esnek kumaşlı spor tayt tulumlar aynı zamanda vücudu toparlayıcı özelliktedir. Sırt dekolteli, çapraz bantlı, dar kesim modelleri de mevcuttur. Yoga, pilates, fitness ve zumba gibi tüm spor aktivitelerinde rahatlıkla kullanılabilir. Yüksek bel kesimli tasarımıyla günlük kullanımda da tercih edilebilir. Spor tayt tulumlar özel dikiş tekniği sayesinde uzun yıllar sağlamlıklarını korurlar. İç göstermeyen ve potluk yapmayan kumaş kalitesine sahiptirler.

Sporcu Sütyeni

Pilates, Yoga Giyim

Spor yaparken hareketleri engellemeyen formlarıyla pilates sütyenleri en çok tercih edilen spor giyim ürünleri arasındadır. Egzersiz sırasında hareket özgürlüğü sunarak rahatlık sağlar. Esnek ve hava alabilen kumaş yapıları sayesinde terin daha iyi dışarı atılmasını sağlar. Şekillendirici özelliğiyle göğsü toparlayıcı etki yaratır. Spor yaparken klasik bir sütyen giymek uzun vadede göğüs sarkmalarına yol açabilir. Bu nedenle spor aktiviteleri sırasında göğsünüzü korumak için göğsü kavrayan ve darbelere karşı koruyan bir sporcu sütyeni giymekte fayda vardır. Göğüs desteği ile spor aktiviteleri esnasında göğüs hareketlerini azaltıcı etki sağlar. Spor hareketleri uygulanırken daha rahat ve kolay bir kullanım sunar. Göğse tamamen oturan yapısı ile sportif ve feminen bir görünüm verir. Nike markası aynı zamanda genç yaştaki sporcular için çocuk ve genç kız yoga büstiyeri seçenekleri de sunar.

Yıkama ve Bakım Önerileri

  • Çamaşır makinesinde en fazla 30°'de yıkayınız.
  • Kurutma makinesini kullanarak kurutma yapmayın.
  • Yıkama esnasında beyazlatıcı ürün kullanmayın.
  • Ürünleri ütülemeyin ya da çok düşük ısıda ütüleyin.
  • Kuru temizlemeye vermeyin.

Spor Kıyafeti Alırken Dikkat Edilecekler

  • İnce ve nefes alan ürünler tercih edilmelidir.
  • Teri dışarıya atma özelliği olan kumaşlar tercih edilmelidir.
  • Esnek ve kullanım sonrası formunu kaybetmeyen ve bollaşmayan ürünler tercih edilmelidir.
  • Hızlı kuruyabilen kumaş tercihinde bulunulmalıdır.
  • Özellikle yoga ve pilates için düz, aksesuarsız ve fermuarsız ürünler tercih edilmelidir.