GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Jimnastik Ekipmanları

kategorisinde 383 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Jimnastik Ekipmanları

Jimnastik sporu ile ilgilenen yetişkin ve çocuklar için üretilmiş olan jimnastik ekipmanları ile daha sağlıklı bir şekilde bu sporu gerçekleştirebilirsiniz. Markalar çocuk ve yetişkinlere ek olarak kadın ve erkekler için de uygun ürünler geliştirdiği için model çeşitliliği yaratır. Vücudunuzu esnetebilmenizi sağlayan ürünler kol ve bacaklarınızdan bel ve boynunuza kadar farklı bölgelere etki eden özellikleriyle dikkat çeker. Güven veren marka seçenekleri ile bu ürünlere Gittigidiyor farkıyla hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Minderlerle Bel Sağlığınızı Koruyun

Jimnastik Ekipmanları

Jimnastik minderi çeşitleri aracılığıyla farklı zeminlerin zorlayıcı koşullarına uyum sağlayabilirsiniz. Hem kapalı spor salonlarındaki düz ve sert zeminlerde hem de toprak, çim gibi zeminlerde rahatlıkla serip faydalanabileceğiniz minderler belinizi korur. Daha yumuşak bir zemin üzerinde kolayca gerçekleştirebileceğiniz açma ve germe hareketleri sayesinde vücudunuzu spora hazırlayabilirsiniz. Farklı boylara sahip minderler geniş bir fiyat aralığı yaratarak ihtiyaçlarınıza cevap verir. Renk seçimi konusunda zenginlik sunan minderleri kısa bir süre içerisinde pratik bir şekilde katlayarak çantanızda ya da bagajınızda taşıyabilirsiniz. Son derece hafif olan bu minderler zemine sıkıca tutunarak kayma sorununun önüne geçer. Jimnastik merdivenleri farklı çubuk sayılarına sahip olarak üretilir. Yapacağınız antrenmanın çeşidine göre tercih edebileceğiniz bu merdivenler hafif ve dayanıklı yapılarıyla beğeninizi kazanır. Jimnastik merdiveni fiyatları ile de sporseverlerin takdirini kazanan bu ürünler ile idman yaparak formunuzu artırabilir, denge ve güç gibi konularda kendinizi geliştirerek turnuvalara hazırlanabilirsiniz. Katlayarak çantanızda da taşıyabileceğiniz merdivenler aracılığıyla verimli bir hazırlık süreci geçirebilirsiniz.

Jimnastik İpleri İle Vücudunuzu Gerin

Jimnastik Ekipmanları

Hem bağlanabilir hem de manuel olarak kullanılabilir olan jimnastik ipleri aracılığıyla vücudunuzu rahatça gerdirerek ısınabilirsiniz. Kol ve bacaklarınızı sağlıklı bir şekilde gerebileceğiniz ipleri kullanarak zorlu jimnastik hareketlerine hazırlık yapabilirsiniz. Direnç bantları arasından tercih edeceğiniz modeller hem oturarak hem de ayakta antrenman yapabilmenize yardımcı olur. Jimnastik iplerini kullanarak kilo verip denge yeteneğinizi geliştirebilirsiniz. Hem ayaklarınızı hem de vücudunuzun üst bölümlerini çalıştırmanızı mümkün kılan bu ipleri kullanarak bedeninizi daha iyi bir forma sokabilirsiniz.

Jimnastik Halkaları İle Zorlu Hareketleri Başarın

Jimnastik Ekipmanları

Spor salonlarında ve antrenman sahalarında değerlendirebileceğiniz jimnastik halkaları ile kollarınızı çalıştırabilirsiniz. Dönüş ve sıçrama hareketlerini zorluk dereceleri farklı varyasyonlarla deneyebileceğiniz bu halkalar dirençli yapılarıyla güvenli bir kullanım sağlar. Kolayca asarak sabitleyebileceğiniz yuvarlak halkalar ergonomik tasarımlarıyla ellerinizi daha iyi kullanabilmenize yardımcı olur. Farklı ip uzunluklarına sahip modeller yarışacağınız dalın özelliklerine uygun bir şekilde üretilmiş seçenekler sunar. Sünger modelleri uzun ve kalın yapılarıyla sıçrama hareketlerinden sonra güvenli bir şekilde üzerine düşebileceğiniz bir alan elde etmenizi sağlar. Bu sayede kol ve bacaklarınızı sert darbelere karşı koruyarak vücudunuzun herhangi bir hasar almamasını sağlarsınız. Süngerleri açık ve kapalı alanlarda değerlendirebilirsiniz. Yumuşak dokularıyla darbe emici etki taşıyan süngerler ile daha sağlıklı bir hazırlık süreci geçirirsiniz.

Bilinmesi Gerekenler

  • Minderleri vücut ölçülerinize uygun bir şekilde tercih edip sipariş edebilirsiniz.
  • Minder ve süngerleri düz zeminlerde kullanarak daha verimli bir şekilde değerlendirebilirsiniz.
  • Jimnastik ipleri yüksek basınca dayanıklı yapılarıyla dönüş hareketlerinizi kolaylaştırır.
  • Jimnastik halkaları farklı yüksekliklere kurulabilir.
  • Gerdirici ipleri jimnastiğin yanı sıra pilates ve yoga sporlarda da kullanabilirsiniz.

Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • Minder kalınlığını antrenmanlarınızın özelliklerine göre belirleyebilirsiniz.
  • Sert süngerler ve yumuşak süngerler arasından atlama sonucu ulaşacağınız yüksekliğe göre seçim yapabilirsiniz.
  • Yoga ve pilateste de faydalanabileceğiniz minderleri katlayarak çantanızda taşıyabilirsiniz.
  • Açık alanlarda süngerlerden yararlanırken zeminin kuru olmasına dikkat etmeniz gerekir.
  • Jimnastik lastiğinizden antrenörünüzün göstereceği yeni hareketlerde de verimli bir şekilde yararlanabilirsiniz.