GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Popüler Filtreler

Seçili Kriterlerde Ara

Fiyat

Seçili Kriterlerde Ara

Eğitim Materyalleri

kategorisinde 51 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Eğitim Materyalleri

Kişiselleştirilebilir antrenman programlarına uygun olarak geliştirilen fitness eğitim materyalleri ile vücudunuzda bulunan büyük ve küçük kas gruplarını etkili bir şekilde çalıştırabilirsiniz. Açık alanda, evde ya da iş yerinde kullanıma son derece uygun olarak üretilen eğitim materyalleri, ergonomik ve işlevsel tasarımları sayesinde kullanıldığı alanda fazla yer kaplamaz. Aynı anda birden fazla kas grubunun çalışmasına imkan tanıyan eğitim materyalleri, hem fazla antrenman yükünü üzerinizden alır hem de zamandan tasarruf etmenizi sağlar.

İşlevsel Egzersiz Lastiği

Eğitim Materyalleri

Kullanımı son derece basit olan egzersiz lastiğini, komplike egzersiz hareketlerinin çalışma prensibine uygun olarak kullanabilirsiniz. Oturarak ya da ayakta yapılan egzersizlere uyum sağlayan lastik sayesinde başta kol, sırt ve omuz olmak üzere, kullanım varyasyonlarına göre bacak, göğüs, sırt ve karın kaslarınızı da rahatlıkla çalıştırabilirsiniz. Egzersiz lastiğini yalnızca antrenman odaklı değil, antrenman öncesinde eklem ve bağ dokularınızı ısındırmak için de kullanabilirsiniz. Marka ve fiyat özelliklerine göre direnç seviyesi ya da uzunluk gibi fonksiyonel konularda çeşitlilik gösterebilen ürün, antrenman süresi ve yapılan egzersizlerin niteliğine bağlı olarak kısa sürede istediğiniz forma ulaşmanıza katkı sağlar.

Dinamik Egzersiz Tekeri

Eğitim Materyalleri

Özellikle core bölgesinde bulunan kas gruplarını harekete geçirmek üzere tasarlanan egzersiz tekeri, kol ve göğüs kaslarının çalışmasına da katkı sağlar. Diz üstü oturur pozisyonda, tutma kollarından tutarak öne ve geriye doğru hareket etme prensibiyle karın kaslarını etkili bir şekilde çalıştıran ürün, hayalinizdeki karın kaslarına kısa sürede ulaşmanıza katkı sağlar. Üretiminde kullanılan dayanıklı malzemeler sayesinde, taşıma kapasitesini göz önünde bulundurup, vücut ağırlığınızı rahatlıkla verebilirsiniz. Öne ve geriye doğru hareket etmenizi sağlayan tutma kollarını, tekerlekleri sabitlemek kaydıyla şınav çekmek için de rahatlıkla kullanabilirsiniz. Böylece tek bir alet ile aynı anda karın, ön kol, arka kol, sırt, omuz ve göğüs kaslarını çalıştırarak, vücudunuzun fiziksel kapasitesini artırabilirsiniz.

Özel Dizayn Barfiks Barı

Eğitim Materyalleri

Ev tipi kullanıma özel olarak üretilen barfiks çekme barı; ayarlanabilir uzunluğu, konforlu tasarımı ve dayanıklı malzeme özelliğiyle sırt ve omuz kaslarınızın gelişimine katkı sağlar. Ayarlanabilir uzunluğu sayesinde 62-100 cm aralığındaki kapı iskeletine kolaylıkla takılabilen ürün, süngerli tutma yerleri ile tam konfor sunar. Barfiks barıyla, klasik barfiks hareketini yaparak omuz ve sırt kaslarınızı geliştirebileceğiniz gibi asılı pozisyonda dizlerinizi karnınıza doğru çekerek core bölgesinin çalışmasını da gerçekleştirebilirsiniz. Üretiminde kullanılan malzeme sayesinde, paslanmaya ve uzun ömürlü kullanıma son derece uygun olan ürün, doğru antrenman metotlarıyla geniş bir sırt formuna sahip olmanıza olanak tanır.

Öne Çıkan Teknik Detaylar

  • Entegrasyon özelliğine sahip işlevsel dizayn.
  • Yer egzersizleri ve fonksiyonel antrenmana uygun esnek yapı.
  • Core bölgesinin çalışma prensipleri doğrultusunda dizayn edilen aerodinamik form.
  • Aynı anda birden fazla hareketin gerçekleşmesine olanak tanıyan fonksiyonel tasarım.
  • Kolay taşımaya ve muhafazaya uygun olarak dizayn edilen ergonomik yapı.

Eğitim Materyalleri Satın Alacaklar İçin Tüyolar

  • Ekipman özellikleri markalara göre farklılık gösterebileceğinden, yapmak istediğiniz antrenmana ya da çalıştırmak istediğiniz bölgeye uygun ekipman tercihinde bulunmanız elde edeceğiniz verimi artırır.
  • Aldığınız ekipmanı yetkin bir spor eğitmeni gözetiminde ve kişiselleştirilmiş antrenman programı doğrultusunda kullanmanız, hedeflediğiniz vücut formuna ulaşacağınız süreyi kısaltır.
  • Ürünlerin temizliği esnasında su ile nemlendirilmiş toz bezi kullanmanız, ürün üzerinde oluşabilecek deformasyon riskini ortadan kaldırır.
  • Egzersizleriniz öncesinde bağ ve eklemlerinizi oluşacak dirence karşı ısıtmanız, çalışmalarınızın daha etkili sonuç vermesini sağlar.
  • Ekipmanları, markaların belirlediği taşıma kapasitesine uygun olarak kullanmanız ürünlerde oluşabilecek yıpranma riskini minimize eder.