GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Pilates, Yoga, Jimnastik

kategorisinde 6819 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Pilates, Yoga, Jimnastik

Pilates, yoga ve jimnastik sporlarını gerçekleştirirken faydalanabileceğiniz ürün ve ekipmanlara GittiGidiyor aracılığıyla güvenli bir şekilde erişebilirsiniz. Yapmak istediğiniz spor dalına özel olarak geliştirilmiş olan ürünleri satın alarak daha sağlıklı ve verimli bir biçimde spor hayatınıza devam edebilirsiniz. Denge ve koordinasyon ürünlerinin yanı sıra kol, bacak ve sırt kaslarınızı geliştirmeye yarayan ekipmanları çok sayıda marka arasından seçebilirsiniz. Ergonomik özelliklere sahip bu ekipmanlar cinsiyetlere ve yaş gruplarına göre özel alt seçenekler de sunar.

Trambolinlerle Jimnastik Antrenmanları Yapın

Pilates, Yoga, Jimnastik

Trambolin markaları tarafından geliştirilen jimnastik ürünleri, esneme ve denge gibi konularda kendinizi geliştirebilmenizi sağlar. Farklı boyutlarda tasarlanan trambolinlerle metrelerce yükseğe sıçrayıp kolayca tekrar aynı zemin üzerine inebilirsiniz. Gergin ve esnek yaylar sıçrama konusunda avantaj yaratırken aynı zamanda farklı kilolara sahip kullanıcıların ağırlığını kaldırabilme kapasitesi de taşır. Kalori yakmak ve adrenalin salgılamak için trambolinler ile düzenli bir şekilde sıçrayabilirsiniz. Katlanabilir trambolin modelleri taşıma ve yerleşim işlemleri konusunda size yardımcı olur. Düzenli trambolin egzersizleri aracılığıyla denge yeteneğinizi de geliştirerek daha fit bir vücuda sahip olabilirsiniz. Fileli ve korumalı trambolin modelleri düşme korkusu yaşayan kullanıcılar için idealdir. Fiyatı bakımından da dikkat çeken jimnastik çemberlerini sipariş ederek estetik hareketleri başarıyla gerçekleştirebilirsiniz. Plastik ve hafif çemberler belinizle ya da kollarınızla akrobatik hareketler yapabilmenizi sağlar. Hula Hoop çemberi çeşitleri köpüklü yapılarıyla vücudunuzu sıkıca sarar. Ayarlanabilir çember genişliği sayesinde farklı kullanıcılar için uygun hale gelebilen pratik bir jimnastik ekipmanına kavuşabilirsiniz.

Yoga Yaparken Kullanışlı Ekipmanlardan Yararlanın

Pilates, Yoga, Jimnastik

Yoga setleri zengin ekipman içeriği sunarak yogaya yeni başlayacak olan sporseverlerin beğenisini kazanır. Yoga bandı fiyatları ekonomik düzeyleriyle satın alma kolaylığı yaratır. El ve ayaklarınızı esnetip güçlendirebilmenize yardımcı olan bu bantlar, son derece elastik yapılarıyla oldukça dayanıklıdır. Kollarınızı, belinizi ya da bacaklarınızı çalıştırabilmenizi sağlayan hareketleri yoga ekipmanları ile rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Daha sıkı bir vücuda sahip olmak için kullanabileceğiniz direnç lastiği aracılığıyla kaslarınızı başarılı bir biçimde güçlendirirsiniz. Yoga bloklarını kullanarak sırt ve bel bölümünüzü uygun pozisyonlara getirebilirsiniz. Esneme ve gerilme gibi konularda sizi destekleyecek olan bloklar sayesinde yoga hareketlerini daha doğru bir şekilde yapabilirsiniz. Yoga minderi sipariş ederek hem ev ortamında hem de çim, toprak gibi farklı zemin şartlarında yararlanabileceğiniz bir yardımcı ekipmana ulaşabilirsiniz.

Pilates Toplarıyla Hareket Çeşitliliği Elde Edin

Pilates, Yoga, Jimnastik

Pilates antrenmanlarında daha fazla hareket gerçekleştirebilmek için kullanabileceğiniz pilates topu, esnek ve yumuşak yapılarıyla verimlilik yaratır. Şişirme pompası ile hava basabileceğiniz ürünler, farklı çaplara sahip pilates topu modelleri içerir. Çalışma CD'si içeren pilates setleri aracılığıyla bir pilates uzmanı ile beraber egzersiz yapabilme şansı elde edersiniz. Farklı antrenman programlarını, uzman pilates hocanız eşliğinde düzenli olarak uygulayıp fazla kilolarınızdan rahatlıkla kurtulabilirsiniz. Egzersiz esnasında vücut ölçülerinize uygun pilates toplarını kullanmanız gerekir. Farklı hareketler için geliştirilmiş yoga ekipmanlarını ve pilates ekipmanlarını, bu hareketlere uygun antrenmanlarda değerlendirebilirsiniz. Pilates ve yoga bantlarını kullanırken el ve ayak için üretilmiş özel seçeneklerden yararlanabilirsiniz. Trambolini düz bir zemine yerleştirmeniz güvenli bir kullanım yaşatır. Trambolini kullanmadan önce yaylarının takılı olduğunu kontrol edebilirsiniz.