GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Voit Kondisyon Bisikleti

kategorisinde 70 adet ürün bulundu.
|
Filtrele
1

Voit Kondisyon Bisikleti

Spor salonuna gitmek istemeyenler için spor salonunu evlere taşıyan pek çok fitness ve kondisyon aleti bulunuyor. Her spor salonunun başrol oyuncularından biri olan kondisyon bisikleti, evde spor yapmak isteyenlerin de ilk tercihlerinden biri oluyor. Köklü spor aletleri markası Voit ile beğenilere sunulan kondisyon bisikletleri hem spor salonları hem de ev tipi kullanıcılar tarafından tercih ediliyor. Voit kondisyon bisikleti modelleri çalışma tiplerine göre farklılık gösteriyor. Motorlu, manyetik ve kayışlı çalışma tipine sahip olan Voit kondisyon bisikletleri arasından kendi beklentinize uygun bir modeli tercih edebilirsiniz. Daha sağlıklı bir yaşam ve fit bir görünüm elde etmenize yardımcı olacak Voit kondisyon bisikletlerini incelemeye hemen başlayın!

Voit Kondisyon Bisikleti Modelleri

Voit kondisyon bisikleti modelleri arasında farklı özelliklere sahip pek çok seçenek bulunuyor. Manyetik, kayış sistemi ve motorlu çalışma prensiplerine sahip Voit kondisyon bisikletleri dijital gösterge, elden nabız ölçme gibi ek özelliklerle zenginleştiriliyor. Manyetik çalışma prensibine sahip kondisyon bisikleti arayanların tercihi olabilecek Voit Oxycycle kondisyon bisikleti motorlu ve kumandalıdır. Çoğu modelde olduğu gibi bu modelde de zaman, kalori ve çevrilen pedal sayısı göstergeden kolayca takip edilebilir. Ürünün sahip olduğu kumanda ile zaman ve hız kolayca ayarlanabilir. Voit kondisyon bisikletleri arasında alışılan bisiklet görünümünün yanı sıra mini boyutlarda ve sadece pedal kısmı olan modeller de bulunuyor. Voti Mini kondisyon bisikleti olarak da bilinen bu modeller yalnızca bacak egzersizleri değil kol egzersizleri yapabilmeyi de mümkün kılıyor. Manyetik çalışma prensibi ile çalışan Voit mini kondisyon bisikletlerinin LCD göstergelerinden hız, RPM, mesafe, zaman, kalori, Odo ve scan fonksiyonları görüntülenebiliyor.

Voit Kondisyon Bisikletlerinin Sizlere Sunduğu Avantajlar

Voit kondisyon bisikletleri sizlere sayısız avantaj sunar. Bu avantajlardan ilki özellikle hareketsiz bir yaşam düzenine sahip olan kişilerin yaşamına hareket katması. Spor salonuna gitmeye vakit bulamıyorsanız Voit kondisyon bisikleti ve diğer spor aletleri ile spor salonunu evinizin konforuna taşıyabilirsiniz. Voit kondisyon bisikletini her gün düzenli olarak kullanarak vücut direncinizin artmasını sağlayabilir, yüksek tansiyon riskini azaltabilirsiniz. Ayrıca eğer fazla kilolarınızdan şikayetçiyseniz Voit kondisyon bisikletleri, kilo vermenize de yardımcı olur. Voit kondisyon bisikletini düzenli olarak kullandığınızda kolayca ayda 2-3 kg kaybedebilirsiniz.

Voit Kondisyon Bisikleti Fiyatları

Maksimum konfor sağlayan sele sistemine sahip bulunan Voit kondisyon bisikletleri, kullanıcı rahatı düşünülerek dizayn edilir. Farklı programları ile modunuza ve o günkü enerjinize uygun alternatifler sunan Voit kondisyon bisikletleri bir kondisyon aletinden beklediğiniz tüm özelliklere sahip bulunur. LCD ekranından RPM, hız, zaman, mesafe, kalori, nabız, watt bilgilerini takip edebilmenize olanak sunan Voit kondisyon bisikletleri ile anbean her veriyi izleyebilirsiniz. Voit kondisyon bisikleti fiyatları modeller arasında değişkenlik gösterir. Böylece geniş model seçkisi arasından hem ihtiyacınıza hem de bütçenize uygun bir modeli bulabilmeniz son derece kolay olacaktır. En cazip Voit kondisyon bisikleti fiyatlarını kategorimiz üzerinden incelemeye hemen başlayarak aradığınız ürünü güvenle bulabilirsiniz. Daha fazla markanın kondisyon bisikleti modelini ise Kondisyon Bisikleti kategorimiz üzerinden inceleyebilirsiniz.