GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Kondisyon Bisikleti

kategorisinde 133 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Kaç kilosunuz?

  80 kg altı

  80 kg - 99 kg taşıma kapasitesi

  80 kg - 100 kg arası

  100 kg - 129 kg taşıma kapasitesi

  100 kg üzeri

  130 kg ve üzeri taşıma kapasitesi

Kondisyon Bisikleti

Geniş fiyat aralıklarıyla kullanıcıların beğenisine sunulan kondisyon bisikleti, sahip olduğu ergonomik tasarımı sayesinde spor yapmanın keyfini doyasıya hissettirir. Programlanabilir özelliği sayesinde yapacağınız antrenmanı şekillendirebilmenin yanı sıra pedal çevirme hızınızı ve katettiğiniz mesafeyi kontrol ederek çalışma verilerini kolaylıkla elde edebilirsiniz.

Yeni Nesil Antrenman Koçu

Kondisyon Bisikleti

Kondisyon bisikleti modelleri, antrenman beklentinizi karşılayacak her türlü donanıma sahiptir. Antrenmanınız esnasında LCD ekran üzerinden hızınızı, mesafenizi, yaktığınız kaloriyi, toplam zamanı ve nabzınızı kontrol ederek, çalışmanızın hem fizyolojik sürecini hem de istatistiki verilerini kolaylıkla kontrol edebilirsiniz. Dolayısıyla gerçekleştirdiğiniz antrenmanın süreç ve sonuçları ile ilgili detaylı bilgi sahibi olursunuz. Sertlik seviyesi ayarlanabilir pedallar sayesinde spora yeni başlayan bireylerden düzenli olarak spor yapan bireyle kadar pek çok kullanıcının antrenmanını rahatlıkla gerçekleştirebileceği kondisyon bisikleti, kişiselleştirilebilir antrenman yoğunluğu özelliğine sahiptir. Antrenman dönemlemeniz doğrultusunda, pedal sertliğini gerçekleştireceğiniz antrenmanın niteliğine göre ayarlayarak, etkili ve verimli bir egzersiz deneyimi yaşarsınız. Bütün bu işlemleri, kolay kullanıma sahip kondisyon bisikleti üzerinden birkaç parmak hareketinizle rahatlıkla kontrol edebilirsiniz.

Fizyolojik Süreç Takibi

Kondisyon Bisikleti

Kondisyon bisikleti çeşitleri, sahip olduğu donanım sayesinde nabız ve yakılan kalori gibi fizyolojik süreçleri hesaplayarak kullanıcıların bilgisine sunar. Bu özellikler ile günlük antrenmanlarınız için hedef olarak belirlediğiniz kalori miktarına göre çalışmanızı planlayabilir ve ne kadar sürede hedef kaloriye ulaştığınızı kontrol edebilirsiniz. Bu da antrenman motivasyonunuzu olumlu yönde etkiler. Kalori hesaplama özelliğinin yanı sıra ürün ve fiyat bazlı değişkenlikler göstermekle beraber, kondisyon bisikletinde bulunan LCD panel üzerinden nabız değerlerinizi de kontrol edebilirsiniz. Antrenman yoğunluğunun nabzınız üzerindeki etkilerini kolaylıkla fark edebileceğiniz bu özellik sayesinde, çalışmalarınızı hangi nabız aralığında yaptığınızla ilgili ve kardiyovasküler sisteminizin faaliyetleri ile ilgili bilgi sahibi olabilirsiniz.

Fonksiyonel Spor Arkadaşı

Kondisyon Bisikleti

Kondisyon bisikleti antrenman esnasında herhangi bir fiziksel zorluk yaşamamanız adına, kişiselleştirilebilir bir takım özelliklere sahiptir. Selede boyunuzun ya da kol ve bacaklarınızın uzunluğuna göre ayarlamalar yapabilirsiniz. Dolayısıyla fiziksel özelliklerinizin, çalışmanızı etkilemesine izin vermeden verimli bir şekilde egzersizinize konsantre olursunuz. Yumuşak malzemeden üretilen tutma kolları, çalışma süreniz fark etmeksizin, ellerinizin antrenman boyunca rahat etmesine olanak tanır. Ergonomik bir tasarıma sahip olan kondisyon bisikleti, kullanıldığı alan içerisinde fazla yer kaplamayacak şekilde dizayn edildiği için ev tipi kullanıma son derece uygundur. Bu özelliği sayesinde, spor salonlarının keşmekeşinden uzak sakin ve etkili bir antrenman yapmak istediğinizde, kondisyon bisikleti beklentilerinizi tam anlamıyla karşılar. Spor yapmak istemediğiniz zamanlarda ise hafif yapısı ve kompakt tasarımı sayesinde evinizin her köşesine kolaylıkla taşıyabilirsiniz. Kondisyon bisikleti fiyatları, marka ve modele göre farklılık gösterir.

Benzersiz Teknik Ayrıntılar

 • Hız, zaman, mesafe kalori ve nabız gibi değerleri gösteren LCD panel.
 • Kullanım deneyiminizi kişiselleştirebileceğiniz ayarlanabilir sele.
 • Antrenman yoğunluğuna ve çalışmalarınızın niteliğine göre sertlik derecesini ayarlayabileceğiniz pedallar.
 • Çalışma süresince konforu üst seviyede tutan kauçuk tutma kolları.
 • Kolay taşınabilme özelliği sunan ergonomik tasarım.

Kondisyon Bisikleti Kullanımı İçin Tüyolar

 • Antrenmanlarınız esnasında vücut postürünüzün bozulmaması için, kol ve bacak uzunluğunuza göre sele ayarlaması yapabilirsiniz.
 • Her marka için ayrı ayrı belirtilen maksimum taşıma kapasitesi sınırını göz önünde bulundurarak ürünün zarar görmesini engelleyebilirsiniz.
 • Fiyat ya da marka farkı gözetmeksizin, antrenmanlarınızı ayarlanabilir sele üzerine oturur halde gerçekleştirerek pedallara ve mekanik aksama zarar vermeden etkili bir çalışma elde edebilirsiniz.
 • Temizleme esnasında kuru toz bezi kullanarak, elektronik devrelere zarar vermeden toz ve kirden arındırabilirsiniz.