GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Popüler Filtreler

Seçili Kriterlerde Ara

Fiyat

Ürün Puanı

Fitness, Ağırlık, Kardiyo

kategorisinde 10673 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Fitness, Ağırlık, Kardiyo

Formda bir vücuda sahip olmak için yapılan fitness antrenmanları çeşitli fitness ekipmanları ve kardiyo malzemeleri kullanılarak yapıldığında bireylerin daha kısa sürede sonuç almalarına katkı sağlar. Kas geliştirmek ve vücudu şekillendirmek için yapılan egzersizler doğru ekipmanlar seçilerek yapıldığında, kullanıcılar kendilerini sakatlama risklerini minimize eder. Ulusal pazarda söz sahibi olan marka ve gruplar tarafından, kas hipertrofisini artırmak isteyen bireyler için özel olarak geliştirilen ekipmanlar, kas yırtılmalarını önlemeye de yardımcı olur.

Her Yerde Kullanabileceğiniz Fonksiyonel Ekipmanlar

Fitness, Ağırlık, Kardiyo

Barfiks çekmeyi kolaylaştıran barfiks çekme duvarı güç kulesi ekipmanı, kondisyonu artırırken sırt, kol ve omuzları çalıştırmaya yardımcı olur. Fitness aletleri arasında bulunan ürün, dayanıklı çelik boruları ve ideal boyutları sayesinde sporcuların hareket kabiliyetlerini kısıtlamaz ve kullanıcıların esnekliklerini artırır. Fitness ürünleri arasında bulunan sixpad egzersiz aleti, ufak titreşimler yayarak vücuttaki kasları uyarır ve kasların sıkılaşmasına katkı sağlar. Gün içerisinde yaptıkları egzersizlere ara vermek istemeyen sporcuların tercihleri arasında bulunan sixpad, evde kullanılabileceği gibi iş ortamında ve yolculuk yaparken de rahatlıkla kullanılır. Kıyafetlerin altına takılarak kullanılabilen ürün modeli, ayarlanabilir hız seviyesi sayesinde kullanıcılara rahatsızlık vermez. Fiyat- performans kategorisinde değerlendirildiğinde ön plana çıkan ekipmanlar uzun ömürlü bir kullanım olanağı sunar. Farklı markalar tarafından üretilen ürün seçeneklerinin fiyatları; ekipmanlarda kullanılan malzeme kalitesine ve fonksiyonel kullanım özelliklerine göre değişiklik gösterir.

Kalori Yakımını Hızlandıran Fitness Aletleri

Fitness, Ağırlık, Kardiyo

Fitness yapanların tercihleri arasında yer alan tek kişilik çalışma istasyonu modelleri ergonomik tasarımları sayesinde fazla yer kaplamaz. Tüm kasların güçlenmesine katkı sağlayan ürün seçenekleri ile vetical knee raise, shoulder prssee, abdomianal crunch, pectoral fly, rear deltoid fly gibi çok çeşitli egzersizleri yapmak kolaylaşır. Ağırlık aletleri arasında yer alan halter ve dambıl setleri yüksek basınca dayanıklılık gösteren malzemelerden üretilir. El anatomisine uygun olarak tasarlanan dambıl ve halter seti seçenekleri arasında galvaniz kaplama olanlar ön plana çıkar. Kardiyo yapmayı kolaylaştıran koşu bandında ise özel soğutma sistemlerine sahip modeller, motorun hızlı bir şekilde ısınmasını önler. Bu koşu bantları sayesinde bireyler daha uzun süre koşu bandı üzerinde egzersizlerine devam etme imkanına sahip olur. Koşu bandı modelleri az enerji harcadıklarından tasarrufludur. Otomatik eğim özelliği bulunan cihazlar, tek tuş yardımıyla koşu bandından inmeden yokuş yukarı çıkma olanağı sunar. Böylece kullanıcılar daha fazla efor sarfederler ve kalori yakımı hızlanır.

Bilmeniz Gereken Püf Noktalar

Fitness, Ağırlık, Kardiyo

Ev ve spor salonlarında sorunsuz bir şekilde kullanılabilen ürün seçenekleriyle; bilek, kol, omuz, sırt ve göğüs kaslarını çalıştırmak mümkündür. Elektronik gösterge fonksiyonu bulunan kardiyo cihazları, kullanıcıların ne kadar kalori yaktıklarını görmelerine yardımcı olurlar. Emniyet anahtar sistemi bulunan ürün seçenekleri, olası bir tehlike anında otomatik olarak durduklarından güvenli bir kullanım olanağı sunarlar. Nabız sensörleri bulunan fitness aletleri, kişilerin boy, yaş ve cinsiyet bilgileri üzerinden vücut yağ oranlarını ölçer. Spor yapmayı keyifli hale getiren fitness ve kardiyo ekipmanları; zaman, hız ve mesafe gibi bilgileri kullanıcılara gösterirken katlanabilir olma özellikleri sayesinde yer tasarrufu yapmayı kolaylaştırır.