GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Boks, Kick Boks, Muay Thai

kategorisinde 1758 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Boks, Kick Boks, Muay Thai

Boks, Kick Boks, Muay Thai sporlarını gerçekleştiren kişilerin yararlanabileceği ekipmanlar zengin bir marka çeşitliliği ile üretilir. Markalar ya da fiyat seçenekleri açısından yapabileceğiniz filtrelemelerle aradığınız ürünü saniyeler içerisinde bulup sipariş edebilirsiniz. Fiyatları ile farklı bütçelere hitap etmeyi başaran dövüş sporu ekipmanları sayesinde daha sağlıklı ve konforlu bir şekilde antrenmanlar yapabilirsiniz. Ellerinizi koruyan dövüş eldivenlerinin yanı sıra başınızı darbelere karşı koruma altına alan kasklarla da sporcu sağlığı için geliştirilmiş ürünlere sahip olabilirsiniz. Şort ve tişört gibi alt ve üst giyim ürünleri dövüş sırasında rahat hareket edebilmenize katkı sağlar. Ayaklarınızın kaymasını önleyen dövüş ayakkabıları ringde seri bir şekilde hareket edebilmeniz için idealdir.

Antrenman Ekipmanlarıyla Kendinizi Geliştirin

Boks, Kick Boks, Muay Thai

Kol kaslarınızı geliştirip hız kazanmak için kum torbaları ile antrenmanlar yapabilirsiniz. Antrenörünüzün size özel olarak hazırladığı çalışma programlarına uyarak eksik yönlerinizi geliştirebilirsiniz. Askılık tasarım sayesinde kolayca asabileceğiniz kum torbaları hem ellerinizi hem de ayaklarınızı kullanabileceğiniz idmanlar için idealdir. Yumuşak kum taneleri ile dolu olan bu ürünler tene zarar vermeyen ve dayanıklı bir yapı taşıyan kaplamalarıyla el ve ayaklarınızı korur, tahriş problemi yaşamamanızı sağlar. Ayaklı vurma standları aracılığıyla top ve mankenler üzerinde de çalışabilirsiniz. Evinizde birçok noktaya yerleştirebileceğiniz stant ürünleri ayaklarınızı daha esnek şekilde kullanabilmek için yapacağınız çalışmalara eşlik eder. Silikon mankenlerle insan vücuduna benzeyen dövüş ekipmanlarına sahip olup tekniğinizi geliştiren antrenmanlar yapabilirsiniz.

Eldiven ve Ayakkabılarla Maçlara Tam Donanımla Hazırlanın

Boks, Kick Boks, Muay Thai

Boks, Kick Boks, Muay Thai gibi sporlarda kullanılmak üzere üretilen dövüş eldiveni çeşitleri el bileğinize ve parmaklarınıza koruma sağlar. Cırt cırtlı kemer özelliği sayesinde el ölçünüze göre giyebileceğiniz bu eldivenler yumuşak pedleri sayesinde ellerinizi darbelere karşı korur. Hafif ve terletmeyen yapı yardımıyla ellerinizi spor sırasında en iyi şekilde kullanabilmenize yardım eden eldiven çeşitleri farklı renk opsiyonlarına da sahiptir. Salonlarda spor yaparken ayaklarınızın kaymaması adına satın alabileceğiniz dövüş ayakkabıları ile bacağınızdan daha iyi bir destek sağlayabilirsiniz. Dengenizi korumanızı kolaylaştıran ve bacak hamlelerini seri şekilde yapabilmeye yardım eden ayakkabılar ayağınızı sararak darbeleri emer.

Başınızı Kasklarla Koruyun

Boks, Kick Boks, Muay Thai

Dövüş sporlarında yaşanabilen sakatlıklara karşı korunmak için modern dövüş ekipmanlarından yararlanabilirsiniz. Bu ekipmanlar arasındaki kasklar başa temasın serbest olduğu spor dallarında sporcuların sağlıklarının korunması için geliştirilmiştir. Şok emici dış yüzeyleri ile sert darbelerin yol açabileceği sarsıntıları absorbe eden kasklar başa uyum sağlayan ergonomik tasarımlarıyla da beğeni toplar. Bağlantı noktaları aracılığıyla sabitlenebilen dövüş kaskları, baş ve boyun bölümünün yanı sıra ağzı koruyan modeller de içerir. Kafesli tasarım sayesinde dişlerinize alabileceğiniz darbeleri önleyen kasklar, hafif ve dayanıklı malzemelerle imal edilmiştir. Suni deri kullanılarak güçlendirilen kasklar dolgulu yapıları ile ekstra koruma sağlamayı başarır.

Dövüş Ekipmanlarının Bilinmesi Gereken Özellikleri

  • Koruyucu setler el, ayak ve başınıza uyum sağlayarak darbe emici özellik gösterir.
  • Antrenörünüzün kullanacağı yastıklarla kol ve ayaklarınızı çalıştırabilirsiniz.
  • Dövüş ayakkabılarının bağcıklarını uygun biçimde bağlayarak ringde kayma sorunu yaşamazsınız.
  • Kaval kemiği koruyucular Kick Boks yaparken bu bölgeye alacağınız zedeleyici darbelerin şiddetini azaltır.
  • Dövüş sporlarında kullanılan kaydırmaz çoraplar zemin üzerinde hızla hareket edebilmenize yardımcı olur.

Dövüş Ekipmanları Kullanırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • Kasklarınızı başınıza tam oturtup bağladıktan sonra antrenmana başlayabilirsiniz.
  • Eldiven ve ayakkabı seçimini el ve ayak ölçülerinize uyum gösterecek modeller üzerinden yapabilirsiniz.
  • Karşılaşma sırasında ayağınızın kaymaması için zeminin kuru olmasına dikkat ediniz.
  • Kum torbalarını metal askılık yardımıyla sabitledikten sonra kullanmaya başlayabilirsiniz.
  • Vurma standlarının kum haznesinin yeteri kadar kumla dolu olmasına dikkat ederek devrilme probleminin önüne geçebilirsiniz.