Sepetim

Geri Satıcı Açıklaması

Garmin GPSMAP 8417 için satıcı açıklaması
(#706727236)
Belirtilen tüm özellikler bilgilendirme amaçlı olup, farklı nitelikte özellikler olabilir. Ürünü satın almadan evvel ürünü satan satıcı ile teyit etmenizi öneririz.
Durum Sıfır
Marka Garmin

Güzel Bir Dümeni Kontrol Edin

 • Zoom özelliğine sahip, dokunmatik, 17 inç HD ekran marine ürünleri arasında en yüksek çözünürlüğe sahiptir
 • Tüm sistemi, yanaşma, gezinti, balık tutma, demirleme ve daha pek çok alana tek dokunuşla ayar erişimi sağlayacak şekilde yapılandırın
 • Kenardan kenara düz veya gömme monte edilmiş birden çok ekran monte edebilen güzel cam dümen görünümü
 • Radar, sonar ve multimedya için tüm ağınızda üstün bir kullanıcı deneyimi sağlar

GPSMAP 8417 geniş format, çok işlevli, dokunmatik kontrolü olan 17 inçlik bir full HD ekrana sahiptir. Gün ışığında okunabilen, parlama önleyici ekran, son derece kolay görüntülenebilir ve düşük ışıklı veya geceleri kullanılmak üzere otomatik kararma özelliği içerir. Yeni maksimum cam tasarımı, parmaklarınızın ucunda güçlü, tamamen ağa bağlı bir dümen deneyimi sağlar.

In-plane switching (IPS) LCD ekran - sınıfında ilk - tüm görüş açılarından tutarlı, doğru renkler sağlar. Ayrıca, Windows® ve Mac® işletim sistemleri için dokunmatik ekran olarak kullanılmak üzere standart USB dokunmatik çıkışı sağlar. Sektördeki en düşük gömme montaj profiliyle birden fazla ekran takın veya şık bir cam dümen görünümü oluşturmak için uçtan uca düz montaj yapın. İhtiyacınız olan bilgiye hızlı, tek dokunuşlu erişim, tekneciliği kolaylaştırır.

GPSMAP 8417

Tam Sistem

GPSMAP 8417, otopilot, bağlantı, uygulamalar, motor verileri ve çoklu ortamın yanı sıra çeşitli sonar teknolojilerini de entegre eder. Kullanıcı verileri, tüm ağa bağlı 8400/8600 serisi chartplotter'lar için birden fazla dümen paneli üzerinden otomatik olarak senkronize edilebilir - ihtiyacınız olan her şey parmaklarınızın ucunda, hepsi bir ekranda. Tam bir dijital switch sistemi CZone teknolojisini kullanıyor. İskeleden uzaktayken teknenizi çalıştırabilir, pompaları ve kontrol lambalarını açabilir ve hatta sualtı ışıklarınıda açabilirsiniz. Kontrollerinizin neredeyse tamamı parmaklarınızın ucunda ya dümende ya da Mastervolt by CZone tarafından sağlanan uzaktan kumandalı bir anahtar ya da tabletinizde programlanmış olarak mevcuttur.

Yeni Yüksek Performanslı İşlemci

Şimdiye kadarki en hızlı harita çizimimizin akışkanlığını ve gelişmiş video işleme deneyimini yaşayın. 4 adede kadar IP kamera yayını ve eşzamanlı Garmin Helm ™ desteği ekleyin. Buna ek olarak, radar, sonar, multimedya ve daha fazlası gibi eklediğiniz tüm sensörler, teknenizin tüm şebekesinde mükemmel bir deneyim sağlamak için artan performansdan yararlanacaktır.

GPSMAP 8417

SmartMode ™ Kontrol ile Özel Düzenleme

Tekne kullanmayı daha kolay hale getirmek için GPSMAP 8417, sonar, radar, kameralar, medya ve dijital anahtarlama için bağımsız veya SmartMode'a dahil edilebilir ön ayarlar içerir. SmartMode kontrolü ile bir dümenle tüm ekranları önceden belirlenmiş bir moda (örneğin, balık tutma, yanaşma, gece seyir etme, vb.) hızlı bir şekilde geçebilirsiniz. Tek dokunuşlu erişim, tüm monitörleri her bir monitörü manuel olarak ayrı ayrı değiştirmek yerine bir moddan diğerine senkronize etmenizi sağlar. Tamamen uyarlanabilir düzenleme, veri ve göstergeler, görmeniz gereken bilgileri istediğiniz yere yerleştirmenizi sağlar.

Garmin Marine Ağı ve NMEA 2000® Ağ Desteği

Tam ağ uyumu, teknenize daha fazla yer eklemenizi sağlar. GPSMAP 8417, radar, otopilot, aletler, çoklu ekranlar, FUSION-Link ™ eğlence sistemi, sensörler, uzaktan sonar modülleri, dijital switching, hava durumu, termal kameralar, GRID ™ uzaktan kumanda cihazı ve daha fazlasını destekler. Ayrıca FLIR kamera uyumludur ve SiriusXM desteği sağlar.

Birden Çok Sonar Kaynağını Eşzamanlı Görüntüleme

GSD ™ 26 CHIRP profesyonel sonar, GSD 24 sonar ve GCV ™ 10 veya GSD 25 ClearVü ve SideVü tarama sonarları, Garmin Panoptix ™ herşeyi gören sonar dahi aynı sistemde bulunabilir. Çoklu görüntüleme sistemlerinde 1 monitörde veya birden çok monitörde çeşitli sonarları birlikte görüntüleyebilirsiniz.

GPSMAP 8417

Açık veya Kapalı Antenli Radar Ekleme

Gelişmiş xHD2 açık antenli radarları, GMR Fantom ™ açık antenli radarları (MotionScope ™ teknolojisi veya xHD kapalı antenli radarları) dahil olmak üzere, gelişmiş açık anten özellikleri ile kullanım kolaylığını bir arada tercih edeceğiniz Garmin deniz radarlarında tercih ettiğinizi ekleyebilirsiniz.

Ağ Paylaşımı

GPSMAP 8417, radar, ek haritalar ve yol işaretleri, rotalar ve izler de dahil olmak üzere kullanıcı verileri gibi diğer uyumlu GPSMAP birimleriyle özellikleri paylaşmanıza olanak tanır. Garmin VIRB® aksiyon kameralarından, GC™ 10 deniz kameralarından ve FLIR kameralarından görüntüleri de paylaşabilirsiniz. 1 chartplotter'a girilen kullanıcı verileri, bir ağdaki diğer chartplotter'larla otomatik olarak senkronize edilebilir.

Gidiş yönü, Konum Yenileme Saniyede 10 Kere

Hızlı tepki veren dahili 10 Hz GPS ve GLONASS alıcısı pozisyonunuzu saniyede 10 defa yenileyerek ekrandaki hareketinizi daha akıcı hale getirir. 5.000 yol işaretine kadar gösterir, bu noktalara geri dönüşünüz hızlı ve kolay olur.

GPSMAP 8417

SailAssist Özellikleri

Desteklenen yelken özellikleri arasında yatay çizgiler, geliştirilmiş rüzgar gülü, rüzgar yönü ve rota üzeri hatlar, gerçek rüzgar veri alanları ve gelgit / akım / zaman kaydırıcısı bulunmaktadır. Yarış özellikleri, yarış öncesi rehberlik, senkronize yarış zamanlayıcısı, sanal başlangıç çizgisi, veri alanları yazmak ve sıralamak için geçen zamanı içerir. Gösterge ekranları, gerçek ve görünür rüzgar açısı, ayarlama ve sürüklenme, gerçek veya belirgin rüzgar hızı, yatay veya dikey grafikler ve özelleştirilebilir veri alanlarına sahip bir veri çubuğu da dahil olmak üzere, önemli, öğrenilmesi gereken bilgileri bir bakışta sunacak şekilde tasarlanmıştır.

Kendi HD haritalarınızı oluşturun

Quickdraw Contours, uyumlu Garmin kombinasyonunuza yüklenmiş ücretsiz ve kullanımı kolay bir yazılım özelliğidir. 1 feet'lik konturlarla anında kendi kişisel HD balıkçı haritalarınızı oluşturabilir ve haritalarınızı ihtiyaçlarınıza uyacak şekilde uyarlayabilirsiniz. Bunlar sizin haritalarınız - onlara siz sahipsiniz. Verileri kendinize saklayabilir veya Garmin Connect ™ 'de Quickdraw Topluluğu ile paylaşabilirsiniz. Haritalama uzmanlığına gerek yoktur. Cihazınız haritaları yaparken siz sadece balık tutarsınız. Diğer haritalama yazılımlarındaki gibi beklemek veya dosyalarınızı göndermek zorunda değilsiniz - sonuçlarınız anında görünür. Aşağıdaki sonar dönüştürücülerinden herhangi biriyle kullanabilirsiniz: Garmin Panoptix ™, HD-ID ™ geleneksel, CHIRP özellikli, Garmin ClearVü ™ veya NMEA 2000® uyumlu derinlik. Teknenizde birden fazla sonar cihazı mı takılı? Quickdraw Contours, sizin için en iyi sonuçları vermek için otomatik olarak en yetenekli sonar cihazını seçer!

GPSMAP 8417

En İyi Deniz ve Göl Haritalarımıza Yükseltin

LakeVü HD Ultra ile MaxDef Lakes, BlueChart g2 HD veya BlueChart® g2 Vision® HD gibi aksesuar harita satın alımları, Garmin patentli Auto Guidance 3.0 ve diğer harika özellikleri ekleyebileceğiniz 2 SD™ kartlı kart okuyucusu ekleyin. İlave erişim noktaları için birden fazla kart okuyucu ekleyebilirsiniz. Suya dayanıklı manyetik kapı, kart okuyucunun yatay veya dikey olarak monte edilmesini sağlar (ayrıca satılır).

FUSION-Link Eğlence Sistemi

Uyumlu chartplotter ekranınızdan tüm uyumlu FUSION-Link özellikli ses sistemlerini doğrudan kontrol etme becerinizin keyfini çıkarın.

Dahili Bağlantı

Entegre Wi-Fi® bağlantısı, ANT® teknolojisi, 4 kablolu Ethernet portu, NMEA 2000, HDMI ve USB bağlantı noktaları ve komple ağ uyumluluğu ile çevresel aygıtlara bağlamak kolaydır. Garmin Helm ve BlueChart® Mobile uygulamalarının sağladığı tüm özelliklerin keyfini sürmek hiç olmadığı kadar kolay.

GPSMAP 8417

Cihazınızı bir Akıllı Telefon'dan veya Tablet'ten Görüntüleyin, Kontrol Edin

Garmin Helm, uyumlu bir akıllı telefon veya tabletten uyumlu chartplotter'ınızı görüntülemenizi ve kontrol etmenizi ve aynı zamanda denizciler için gelişmiş durumsal farkındalık sağlamanızı sağlar. Montaj tercihlerine uyacak şekilde portre ve manzara modları arasında kolayca geçiş yapın. Bir iPhone® veya iPad® kullanırken arkadaşlarınız ve ailenizle paylaşmak için chartplotter ekranınızın filmini bile kaydedebilirsiniz.

BlueChart Mobile ile Teknenize Binin

App Store'dan indirilen ücretsiz bir uygulama olan BlueChart Mobile 2.0 ile, iPad'inizde veya iPhone'da deniz rotalarınızı planlarken kablosuz olarak teknenizin uyumlu ağa bağlı Garmin chartplotter'ına aktarırken güvenilir hava durumu bilgisinide elde edebilirsiniz. Apple® cihazınızdan güncel hava durumu bilgilerini edinmeye devam ederken bu verileri chartplotter'ınızın ekranınıza aktarın. Garmin chartplotter'ınız olmasa bile, uyumlu Apple cihazınızdaki BlueChart Mobile'ın muazzam özelliklerinden yine de yararlanabilirsiniz.

GPSMAP 8417

Çoklu Derinlik Aralığı Gölgelendirme

Her biri kendi rengiyle 10 farklı derinlik aralığını belirtin. Bir bakışta hedef derinlikleri görüntülemeyi kolaylaştırır.

Chartplotter'dan Otomatik Pilotu Devreye Sokun

Devreye sokma işlemini daha kolay ve daha rahat hale getirmek için, chartplotter ekranınızdaki otomatik pilot devreye alma işleminin tamamını halledebilirsiniz.

Axis Kamera Desteği

Garmin, herhangi bir boyuttaki tekne üzerinde gözetim ve durum farkındalığı için kullanılabilen seçkin Axis kameralar için destek sunar. Teknenizdeki her ekranda video görüntülemenize ve isterseniz birden fazla yayının aynı ekranda görüntülenmesine olanak tanır. Kameranızın yakınlaştırma-uzaklaştırma ve pan / tilt ayarlarını jestlerle doğrudan chartplotter ekranında kontrol edebilirsiniz. Garmin GC 10 gibi analog kamerayı IP üzerinden videoya dönüştürmek için bir Axis kodlayıcı kullanın.

GPSMAP 8417

Sudaki Tüm Aksiyonu Yakala

Bu chartplotter Garmin VIRB® X ve XE aksiyon kameralarla kablosuz bağlantıları destekler, böylece suda geçirdiğiniz zamandaki tüm aksiyonu yakalar. Daha da önemlisi, basit bir yazılım güncellemesi ile kayıtları kontrol edebilir, hareketsiz görüntüler alabilir ve bir VIRB X / XE aksiyon kamerasından GPSMAP® 7400/7600 serisi chartplotter veya 8000/8400/8600 serisi Cam Helm chartplotter'ınıza video yayını yapabilirsiniz. En fazla 4 VIRB X / XE aksiyon kamerasından video akışı yapabilir ve videoyu uyumlu bir deniz chartplotter'dan izleyebilirsiniz. Daha önce çekilen resimleri ve videoları chartplotter üzerinde görüntüleyebilir ve kolay seçim için küçük resim önizlemelerini görüntüleyebilirsiniz. Çalmayı kontrol edin, duraklatın, chartplotter'ınızdan arama yapın ve tekrar oynatın. Hatta otomatik slayt gösterisi modu ve istenmeyen VIRB görüntülerini veya videoları silmek için özelliği var. Her VIRB'a kolay tanımlama adı verilebilir. Ayrıca VIRB kameralarınızı en-boy oranı, video çözünürlüğü, saniyede kare, fotoğraf boyutu, görüş alanı ve daha fazlasını içeren VIRB video ayarlarını doğrudan chartplotter'dan değiştirecek şekilde kontrol edebilirsiniz. Chartplotter'dan VIRB X / XE'e NMEA 2000 teknesi bilgileri VIRB Edit veya VIRB mobil uygulamasını kullanarak videoda G-Metrix ™ verileri olarak üst üste gelecek şekilde gönderin. Bazı veriler opsiyonel aksesuarlar gerektirir.

GPSMAP 8417Gittigidiyor Entegrasyonu


Tüm Açıklama

İncelediğiniz ürünle ilgili kullanıcı yorumları

İncelediğiniz Ürünün Yorumları

Garmin GPSMAP 8417

Garmin GPSMAP 8417

0 Kullanıcı Değerlendirmesi

Geri Taksit Seçenekleri

İncelediğiniz ürünün taksit seçenekleri
Bireysel Kredi Kartları
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 51.341,79 TL 154.025,38 TL
6 25.670,90 TL 154.025,38 TL
9 17.113,93 TL 154.025,38 TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 51.341,79 TL 154.025,38 TL
4 38.506,35 TL 154.025,38 TL
6 25.670,90 TL 154.025,38 TL
9 18.910,89 TL 170.198,04 TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 51.341,79 TL 154.025,38 TL
6 25.670,90 TL 154.025,38 TL
9 17.113,93 TL 154.025,38 TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 51.341,79 TL 154.025,38 TL
6 25.670,90 TL 154.025,38 TL
9 17.113,93 TL 154.025,38 TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 51.341,79 TL 154.025,38 TL
6 27.596,21 TL 165.577,28 TL
9 18.910,89 TL 170.198,04 TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 51.341,79 TL 154.025,38 TL
6 25.670,90 TL 154.025,38 TL
9 18.910,89 TL 170.198,04 TL
Worldcard Yapı Kredi Bankası Worldcard'ınızla (Anadolubank Worldcard dahil) yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 600 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, 1500 TL ve üzerine peşin fiyatına 9 taksit uygulanmaktadır.
Bonus Garanti Bankası Bonus Card, Shop & Miles, American Express, Deniz Bonus, TEB Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card ve Eurobank Tekfen Bonus kartınızla yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 600 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, 1500 TL ve üzerine peşin fiyatına 9 taksit uygulanmaktadır.
Maximum İş Bankası Maximum ve Maximiles kartınızla yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 ve 4 taksit, 600 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, vade farkıyla 9 ve 12 taksit uygulanmaktadır.
CardFinans Finansbank ve Advantage kredi kartınızla yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, vade farkı ile 6, 9 ve 12 taksit uygulanmaktadır.
Axess Axess, Wings ve Free kartınızla yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 600 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, 1500 TL ve üzerine peşin fiyatına 9 taksit, vade farkı ile 12 taksit uygulanmaktadır. Citi Axess ve Citi Wings kartlarına taksit yapılmamaktadır.
Ziraat Bankası Ziraat Bankası Bankkartlarınızla yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 600 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, vade farkı ile 9 ve 12 taksit uygulanmaktadır.
Güvenli alışveriş
Ticari Kredi Kartları

Ticari kredi kartlarına 9 aya varan taksit fırsatı!

Ticari kredi kartınızla gıda, altın ve telekomünikasyon dahil tüm kategorilerdeki ürünleri 9 aya varan taksitle alabilirsiniz. Detaylı bilgi

Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 51.341,79 TL 154.025,38 TL
6 25.670,90 TL 154.025,38 TL
9 17.113,93 TL 154.025,38 TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 51.341,79 TL 154.025,38 TL
4 38.506,35 TL 154.025,38 TL
6 25.670,90 TL 154.025,38 TL
9 18.910,89 TL 170.198,04 TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 51.341,79 TL 154.025,38 TL
6 25.670,90 TL 154.025,38 TL
9 17.113,93 TL 154.025,38 TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 51.341,79 TL 154.025,38 TL
6 25.670,90 TL 154.025,38 TL
9 17.113,93 TL 154.025,38 TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 51.341,79 TL 154.025,38 TL
6 27.596,21 TL 165.577,28 TL
9 18.910,89 TL 170.198,04 TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 51.341,79 TL 154.025,38 TL
6 25.670,90 TL 154.025,38 TL
9 18.910,89 TL 170.198,04 TL
Worldcard Yapı Kredi Bankası Worldcard'ınızla (Anadolubank Worldcard dahil) yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 600 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, 1500 TL ve üzerine peşin fiyatına 9 taksit uygulanmaktadır.
Bonus Garanti Bankası Bonus Card, Shop & Miles, American Express, Deniz Bonus, TEB Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card ve Eurobank Tekfen Bonus kartınızla yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 600 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, 1500 TL ve üzerine peşin fiyatına 9 taksit uygulanmaktadır.
Maximum İş Bankası Maximum ve Maximiles kartınızla yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 ve 4 taksit, 600 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, vade farkıyla 9 ve 12 taksit uygulanmaktadır.
CardFinans Finansbank ve Advantage kredi kartınızla yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, vade farkı ile 6, 9 ve 12 taksit uygulanmaktadır.
Axess Axess, Wings ve Free kartınızla yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 600 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, 1500 TL ve üzerine peşin fiyatına 9 taksit, vade farkı ile 12 taksit uygulanmaktadır. Citi Axess ve Citi Wings kartlarına taksit yapılmamaktadır.
Ziraat Bankası Ziraat Bankası Bankkartlarınızla yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 600 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, vade farkı ile 9 ve 12 taksit uygulanmaktadır.
Güvenli alışveriş
Kredili Ödeme Seçenekleri

Alışveriş kredisi nedir, koşulları nelerdir?

 • Tek seferde yapacağınız 750 TL ile 15.000 TL arası alışverişlerinizde, sepet tutarınız kadar alışveriş kredisi kullanabilirsiniz.
 • 36 aya varan vade seçenekleriyle alacağınız alışveriş kredisi Külçe Altın - Külçe Gümüş hariç tüm kategorilerde geçerlidir.
 • Cep telefonu, tablet ve bilgisayar alışverişlerinizde kredi vade seçeneği 6 ay ile sınırlıdır.
 • Şubeye gitmeden ve sigorta masrafı olmadan alışveriş kredinizi anında alabilirsiniz.
 • Kredi son ödeme tarihine kadar oluşacak kredi faizinden kredi alan kişi sorumludur.

Alışveriş Kredisi nasıl kullanılır?

 • Ödeme ekranında yer alan "Alışveriş Kredisi İle Öde" butonuna tıklayın.
 • Sonraki adımda banka ekranına yönlendirileceksiniz.
 • Kredi tutarı ve vade sayısını belirledikten sonra kredi başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.
 • Alışveriş kredisi onaylandıktan sonra, tutar GittiGidiyor havuz hesabına aktarılacaktır.

Önemli

 • Alışveriş kredisi koşulları ve kredinin değerlendirme süreci banka sorumluluğundadır. GittiGidiyor'un kredi değerlendirme sürecinde yer almaz.
 • Alışveriş kredisinin taksitlendirilmesi, taksit ödemesi ve krediyle ilgili diğer tüm işlemler ilgili banka üzerinden yürütülür.
 • Sipariş iptali veya ürün iadesinden sonra alışveriş kredisinden caymak isterseniz bankanız ile irtibata geçmeniz gerekmektedir.

9 Taksit x 17.113,93 = 154.025,38 TL

9 Taksit x 18.910,89 = 170.198,04 TL

9 Taksit x 17.113,93 = 154.025,38 TL

9 Taksit x 17.113,93 = 154.025,38 TL

9 Taksit x 18.910,89 = 170.198,04 TL

9 Taksit x 18.910,89 = 170.198,04 TL

Tüm Taksit Seçenekleri

Geri Kargo Bilgileri

İncelediğiniz ürünün kargo bilgileri

 • Satıldığı Bölge
 • İstanbul
 • Gönderim Alanları
 • Tüm Türkiye'ye gönderilir.
 • Kargo Ücreti
 • Ücretsiz Kargo
 • Kargo Süresi
 • Saat 16:00 öncesi alınan siparişler aynı gün kargoya verilir.
 • Kargo Şirketleri
 • Aras Kargo
Satıldığı Bölge
İstanbul
Gönderim Alanları
Tüm Türkiye'ye gönderilir.
Kargo Ücreti
Ücretsiz Kargo
Kargo Süresi
Saat 16:00 öncesi alınan siparişler aynı gün kargoya verilir.
Kargo Şirketleri
Aras Kargo
Çerez Kullanımı
Sitemizde sunulan özelliklerin ve sitenin işleyişi için bazı çerezlerin kullanılması teknik olarak zorunludur. Diğer bazı çerezler de sitemizi geliştirmek ve bizim tarafımızdan veya yetkili hizmet sağlayıcılarımız tarafından size ilgi alanınıza göre reklamların sunulması amacıyla kullanılmaktadır.
Detaylı bilgi için Gizlilik Politikası ve Çerez Politikasını inceleyebilirsiniz.
Kapat
Sayfa Başına Dön