Tüm Kategoriler
Boğaziçi Üniversitesi logolu ürünlerin satış noktası BURCStore'un yeni mağazası GittiGidiyor.com'da açıldı. BURCStore'dan bir ürün alın, hem kendinizi mutlu edin hem de Boğaziçi Üniversitesi'ne destek olun.
Boğaziçi Üniversitesi Mezunlar Derneği (BÜMED), girişimci ruhlu mezun ve akademisyenlerinin öncülüğünde 1985 yılında kuruldu. Dernek, Türkiye'nin ve dünyanın dört bir yanındaki Boğaziçilileri aynı çatı altında buluşturuyor. Bugün 14.000'i aşkın üyesiyle, dünyanın önde gelen mezun dernekleri arasında yer alan BÜMED, Boğaziçi Üniversitesi ve Boğaziçi Üniversitesi Vakfı (BÜVAK) ile birlikte, ait olduğu camiayı ayakta tutan en önemli unsurlardan biri.
Boğaziçi Üniversitesi logolu ürünlerin satış noktası BURCStore'da tekstilden mobilyaya, hediyelik eşyadan aksesuar ve kitaba yüzlerce çeşit ürün bulmak mümkün. Her biri özenle tasarlanan ve Boğaziçi ruhunu yansıtan ürünler, kullanıcılar için gurur ve nostalji kaynağı oluyor. BURCStore Güney Kampüs, Kuzey Kampüs ve BURC Beach mağazalarında Boğaziçi dostlarına hizmet vermektedir.
Boğaziçi'nde okuyorsunuz, Boğaziçi mezunusunuz ya da bir Boğaziçi hayranısınız... Türkiye'nin en köklü üniversitelerinden biri olan Boğaziçi Üniversitesi'nin logosunu taşıyan ürünlere artık GittiGidiyor'daki BURCStore mağazasından da ulaşabilirsiniz. Boğaziçi Üniversitesi logolu ürünlerin satış noktası BURCStore yüzlerce ürün çeşidini çok özel fiyatlarla beğeninize sunuyor. Üstelik satın aldığınız her ürünle, güzel bir hatıraya sahip olmakla kalmıyor, Boğaziçi Üniversitesi'ne de destek oluyorsunuz. BÜMED için detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Giyim

Sweatshirt Kapşonlu

Sweatshirt Kapşonlu Gri, Unisex

Sweatshirt Kapşonlu

Sweatshirt Kapşonlu Lacivert-Beyaz, Unisex

T-shirt

T-shirt Bina baskılı gri, Bayan

Sweatshirt

T-shirt Lacivert, Unisex

Hediyelik Eşya

Dolma Kalem

Dolma Kalem Cross 3309

Kartvizitlik

Kartvizitlik Gümüş Renk

Tükenmez Kalem

Tükenmez Kalem Cross 3302