GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Popüler Filtreler

Seçili Kriterlerde Ara

Fiyat

Seçili Kriterlerde Ara

Solo

markasında 93 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Solo, Eczacıbaşı'nın markalarından biri olarak Türkiye'deki kağıt sektörünün önemli markaları arasında yer alıyor. Müşterilerin dünden bugüne çokça talep ettiği, rağbet gösterdiği bir temizlik kağıdı markası olan Solo farklı çeşitlere sahip tuvalet kağıtlarına ek olarak kağıt havlu, ıslak mendil, peçeteleri ile de irili ufaklı hijyen uygulamalarında yanınızda. Dilerseniz siz de bedava kargo gibi fırsatlardan yararlanabileceğiniz sayfamızda Solo'nun ürünlerine tekli ya da çoklu olarak sahip olabilirsiniz.

Solo Tuvalet Kağıtları Kalite Kokuyor

Solo tuvalet kağıdı 32'li, 24'lü, 16'lı gibi seçenekleri ile uzun ya da daha uzun tuvalet kağıdı tedariki yapmanızı kolaylaştırıyor. Oldukça dayanıklı olan tuvalet kağıtları ıslandığında ele yapışmayan yapısı ile kullanımda kolaylık sağlıyor. Bununla beraber suya atılınca da kolayca eriyen ve tuvaletleri tıkamayan Solo tuvalet kağıtları, yumuşacık yapısı ile de cildi rahatsız etmiyor. Ekstra dayanıklı tasarım ile karşınıza çıkan bu ürünler, doğada çabucak çözünebilen formülü sayesinde de çevre dostu bir ürün olduğu ortaya koyuyor. İpeksi yumuşaklığa sahip olan bu ürünler Solo 24'lü tuvalet kağıdı ya da Solo tuvalet kağıdı 8'li gibi seçenekleri ile de tercihi size bırakıyor. Bu sayede uzun vadeli ya da görece daha kısa zaman kullanılabilecek miktarda tuvalet kağıdı tedariki yapabilirsiniz. Kusursuz bir temizlik için kaliteyi banyolarınıza taşımanızı sağlayan bu ürünler, kalında dokusu itibarıyla da suya karşı iki kat dayanıklılık sağlıyor. Bu sayede kullanımında birden fazla avantaj tuvalet kağıtlarına tekli ya da set halinde ulaşmanız mümkün. Bir diğer ürün olarak Solo parfümlü tuvalet kağıdı 32'li çeşitlerini görmeniz mümkün. Bu ürünlerdeki parfüm, Solo'ya özel Freshcenter teknolojisi ile içindeki ruloya uygulanıyor. Bu sayede parfüm cildinize temas etmezken banyonuza da mis çiçek kokuları yayılıyor.

Solo Kağıt Havluları

Solo kağıt havlu, normal ruloların 3 misli uzunluğunda olduğundan sık sık rulo değiştirmek zorunda kalmıyorsunuz. Yani Solo dev rulo havluları, 3 normal ruloya denk geliyor. Kağıt havluların hemen bitmesin şikayetçi olan tüketiciler için oldukça ideal olan bu ürünler rulo değiştirme sürenizi uzatarak da ekstra efor harcamanıza mani oluyor. Ayrıca 3'lü kağıt havlu ambalajına oranla çok daha az yer kaplayan Solo dev rulo havluları, temizlik ürünlerini depolamayı da kolaylaştırıyor. Yüksek emiş gücü ile banyo hijyenin mutfak temizlik uygulamalarına kadar kullanılabilecek bu ürünler, Solo ultra kağıt havlu 12'li seçenekleri ile takip ediyor. Her an elinizin altında bulundurabileceğiniz bu ürünler, çayın masaya dökülmesinden banyoda akan suyun sıçramasına kadar beklenmedik pek çok aksilikte en temel yardımcınız olmaya aday. Çift kat emiş gücü sayesinde işlerinizi kolaylaştırabilecek bu ürünler, dökülüp saçılan ne varsa zorlanmadan temizleyebiliyor. Solo havlu 12'li seçeneklerini tercih ederek siz de yüksek emiş gücüne sahip kağıt havlulara sahip olabilir, evlerden ofislere kadar birçok ortamda aksiliklerin önüne geçeceğiniz temizlik ürünlerine sahip olabilirsiniz.

Diğer Solo Ürünleri

Solo ıslak mendil ürünleri de evinizde, ofisinizde, çalışma odanızda her zaman bulundurabileceğiniz, özellikle el hijyenini üst seviyede tutmanızı kolaylaştıran ürünler. Islak mendiller kategorimizde 6'lı, 12'li, 24'lü gibi seçenekleri ile de toplu ürün tedariki yapmanızı sağlıyor. Pratik temizliklerinizin en büyük yardımcı olabilecek Solo ıslak mendillerini arabanızda da bulundurmanız mümkün. Özetle farklı birçok yaşam alanınızda hızlı ve pratik temizlik uygulamalarınız için kullanabileceğiniz bu ürünler, cilde uygun pH'ı sayesinde de oldukça güvenli. Dermatolojik olarak da test edilen Solo ıslak mendilleri, dayanıklılığı, kalitesi, Eczacıbaşı güvensi ile tüketicilerin çokça talep ettiği hijyen ürünlerinden biri olmayı sürdürüyor. Solo peçeteleri ise her an elinizin altında bulundurabileceğiniz kuru mendiller olarak da değerlendirilebiliyor. Evlerden işletmelere kadar birçok ortamda tercih edilebilen Solo peçeteleri günlük, desenli gibi seçenekler sunuyor. Adet bazında da 100 ve 200 adetin bulunduğu paketlerde satışa sunulan bu ürünler, kategorimizde ise çoklu ya da tekli ürün tedariki yapmak isteyenlerin tamamına hitap ediyor. Dilerseniz, fiyat aralıklarını girebileceğiniz filtrelemeyi kullanarak da aradığınız Solo temizlik ürünlerinin bütçenize uygun seçeneklerini hemen listeleyebilir ve vakit kaybetmeden alışverişe başlayabilirsiniz.