GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Popüler Filtreler

Seçili Kriterlerde Ara

Fiyat

Seçili Kriterlerde Ara

Solante

markasında 171 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Müthiş güneş koruması sunan Solante tıbbi sorunlara özel olarak geliştirilmiş dünyadaki ilk seriye sahiptir. Sağlık uzmanları tarafından da en çok önerilen güneş koruyucuları arasında yer alan Solante ürünleri farklı pek çok seçeneğiyle cilt tipinize uygun koruyucuya ulaşmanızı sağlıyor! Siz de yaz aylarının yoğun sıcaklarına karşı üstün koruyucu çözümlerine sahip olmak için kategorimizi inceleyebilir, hemen alışveriş yapabilirsiniz!

Solante Güneş Koruyucuları Özellikleri

Solante güneş koruyucu ürünleri özel antioksidan içeriklere sahiptir. Bu sayede kullanıcısına müthiş bir deri bakımı imkanı sunan güneş koruyucuları geniş spektrumlu formülü, içerdiği modern ve fotostabil filtreler sayesinde cildi korur. Bu içerikler Güneş'in zararlı ışınlarına karşı (UVA/UVB) ileri derece bir cilt bakımı ve koruması sağlar. Bu üstün özellikleri ise ultra düzeydeki nemlendirme imkanı takip eder. Böylece kullanıcılar Güneş'in zararlı ışınlarından korunmakla beraber ciltleri için yumuşacık, ipeksi bir his sağlayan ürünlere de sahip olmuş olur. Farklı serilerde sunulan Solante güneş kremi ürünleri paraben içermeyen, suya dayanıklı formüllerle güçlendirilen pek çok çeşide sahiptir. Özel cilt koruması da sağlayan ürünler bu sayede Güneş ışınlarının ciltte meydana getirdiği kalıcı hasarların önlenmesine yardımcı olur. Solante parfüm içermeyen, yatıştırıcı etkiye sahip güneş koruyucularıyla da pek çok cildin başarıyla korunmasını sağlar. Yüksek nemlendirici etkiye sahip Solante kremleri çocuklara özgü çeşitleriyle de yavrunuza özel bir koruma sağlar. 50+, 30, gibi kapasitelerde bulabileceğiniz Solante kremi ürünleri genellikle 150 ml şişelerde satışa sunulur.

Solante Güneş Koruyucuları Çeşitleri

Farklı pek çok cilt tipine, yaşa özgü Solante güneş koruyucusu bulunmaktadır. Bu geniş yelpaze sayesinde kullanıcılar kendi ciltlerine en uygun koruyucu çözümüne ulaşabilir. Örneğin, lekeli ciltler için çok uygun olan ve pigmentasyon oluşumunu da engelleyen Solante Pigmenta sık tercih edilir. UVA/UVB ışınlarına karşı müthiş koruma sağlayan bu ürün yağsızdır. Paraben içermeyen, hipoalerjik yapısıyla da son derece güvenilir olan Pigmenta zengin bir antioksidan kaynağıdır. Cildiniz lekelenmeye müsait ise Solante Pigmenta güneş koruyucuları oldukça iyi bir çözüm sunabilir. Yağlı ve akneye müsait ciltler içinse Solante Acnes koruyucuları iş başındadır. Özel içeriği sayesinde cilt sağlığını mükemmel şekilde koruyan bu ürün de diğer birçok Solante güneş koruyucusu gibi yüksek nemlendiriciliğe sahiptir. Cildin yağ oranının dengelenmesini sağlayan Acnes, gözeneklerin açılmasına da yardımcı olur. Yağsız yapısı, suya ve tere dayanıklılığıyla öne çıkan bir diğer güneş koruyucusu ise Solante Tele Rubor ürünleridir. Hassas ve kızarmaya daha müsait cilt tipleri merkeze alınarak geliştirilen bu koruyucu renkli bir forma sahip olduğundan cilt kusurlarını da kamufle edebilmektedir. Anne adayları için özel olarak geliştirilen Solante Pregna koruyucuları da gebelik döneminde Güneş'e bağlı lekelenmelere karşı mükemmel bir koruma sağlar.

Solante Güneş Koruyucu Fiyatları

Solante serisi, sağlık uzmanları tarafından en çok önerilen Güneş koruyucuları arasındadır. İçerdiği özel formülleri, yatıştırıcı etkisi, dayanıklı yapısıyla yüksek verim sağlayan bu ürünler farklı cilt tiplerine özgü pek çok çeşit içerir. Bu sayede kullanıcılar kendileri için en ideal Güneş koruyucusuna kolayca ulaşabilirler. Fiyatlandırmalar da bu çeşitliliğe göre değişir. Geniş bir fiyat aralığına sahip Solante güneş koruyucularını kategorimizde inceleyebilirsiniz. Dilerseniz fiyat aralıklarını kendinizin belirleyebileceği opsiyonu da değerlendirebilirsiniz. Bu filtreleme yöntemi sayesinde, almak istediğiniz koruyucu ürünlerin bütçenize uygun seçeneklerine daha kolay ulaşabilirsiniz. Solante güneş bakım ürünleri yetişkinler ve çocuklar için sunulan farklı çeşitleriyle kategorimizde bulunmaktadır. Siz de yaza hazırlığın olmazsa olmazı güneş koruyucularına kategorimizden hemen ulaşabilirsiniz.