GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Popüler Filtreler

Seçili Kriterlerde Ara

Fiyat

Seçili Kriterlerde Ara

Sleepy

markasında 1381 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Sleepy, çocuk bezi üretimiyle 2004 yılında faaliyetlerine başlayan Eruslu Sağlık Ürünleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. tarafından yaratılmış bir markadır. Çocuk bakım ihtiyaçlarına yönelik bez üretiminin ardından yetişkin bezleri, ıslak havlu, ped, bebek bakım örtüsü gibi ürünleriyle ağını genişleten Sleepy bugün 60'ı aşkın ülkeye ihracat gerçekleştirmektedir. Gerekli gördüğünüz Sleepy hijyenik ürünlerine sahip olmak için kategorimizi inceleyebilirsiniz.

Sleepy Bez Ürünleri

Bebeklerin gün içinde, birkaç defa ihtiyaç duydukları temizlik ürünleri steril bir gelişim için kaçınılmazdır. Bebeklerin narin vücut yapıları baz alınarak üretilen Sleepy bezler de bu ihtiyacı karşılayan önemli ürünlerdir. İsteğe göre 200 ya da 300 adete yaklaşan, farklı çocuk ağırlıklarına göre bir seçim yapabileceğiniz Sleepy Natural serisi yumuşak ve pamuksu bir dokunuş için oldukça ideal tasarımları kapsar. Düşük kilolarda doğan ve 0 - 3 kg arasında ağırlığa sahip bebekler için saf suyla dokunan prematüre bez türleri oldukça idealken, 15 - 25 kg aralığındaki çocuklar için üstün emici performansıyla öne çıkan X-Large bezler tercih edilir. Kolay kullanımı sayesinde ve tuvalet eğitimi gibi dönemler için oldukça verim alabileceğiniz Sleepy külot bezlere de şans verebilirsiniz. Renklendirici ve parfüm gibi maddeler içermemesi güven hissi verirken bebeğinizle gün içinde gezerken de kullanabileceğiniz külot bezler farklı bebeklik dönemlerine göre numaralandırılır. Külot bezlerde Sleepy 4 numaralı tür ortalama olarak 7 - 14 kg arasındaki çocuklara giydirilir. Külot bezleri numarasına göre 100, 160, 240 adetlerde bularak sahip olabilirsiniz. Ürün kategorimizden istediğiniz detaylara yönelik araştırma yaparken Sleepy bebek bezi fiyatlarını da kapsamlıca öğrenebilirsiniz. Tüm Sleepy bebek bezleri içinden aradığınız ürünü kolay alışveriş imkanıyla sayfamızdan alabilirsiniz.

Diğer Sleepy Bebek Ürünleri

Bezler kadar önemli olan diğer bebek bakım ürünlerine de Sleepy ıslak mendil gibi ürünlerle ulaşabilirsiniz. Tercihe göre 3, 5, 6'lı paketlerle görebileceğiniz Sleepy yenidoğan ıslak mendiller saf su ile dokunur ve benzersiz dokusu anında hissedilir. Doğal bambudan elde edilen yüksek performanslı emici lifler bölgesel temizlik için birebirdir. Daha özel bir konfor ve narin vücutlar için daha hassas Sleepy ıslak havluları da markanın zeytinyağlı havlularıyla öne çıkar. Tekli ya da çok sayıda paketler halinde bulabileceğiniz Sleepy bebek bakım örtüsü de sıvı geçirmeyen yüzeyi sayesinde her ortamda kullanım kolaylığı sağlar. Seyahat esnasında, aracınızda, bir mekanda bulunurken istifade edebileceğiniz örtüler, bebeğinizin yatağına serilerek zemini de koruyabilir. Daha kapsamlı bir ürün alışverişi ve birçok hijyenik ürüne tek seferde sahip olmak için Sleepy merhaba bebek seti de oldukça uygundur. Farklı bebek bezi türleri, ıslak havlu ve bebek bakım örtülerini bir araya getiren set kısa aralıklarla satın almaların önüne geçerek size zamandan da kazandırır. Gün içinde söz konusu hijyen ürünlerine sıkça ihtiyaç duyan bebeğinize bir bakım seti almanız çok yönlü bir temizlik sürecini de kolaylaştırır. Markanın mevcut ürünlerini fiyat aralıklarını öğrenerek takip etmeniz için kategorimizi gezebilirsiniz.

Öne Çıkan Diğer Sleepy Ürünleri

Islaklık göstergesi sayesinde bezin değişmesi gerektiğini hemen anlayabileceğiniz yetişkin bezleri de Sleepy ürünleri arasında ön plana çıkar. Ekstra hızlı emici tabakası ve sızdırmaz yüzeyi sayesinde yetişkin bezlerine de ister set halinde ister tekli olarak ulaşabilirsiniz. Kadın hijyen ürünleri noktasında da güvenle kullanabileceğiniz pedler üreten Sleepy söz konusu ürünlerini ultra gece, ultra hassas gibi kategorilere ayırır. İsteğe göre 80'den 240 adede kadar farklı niceliklerde satın alabileceğiniz pedler doğal bambudan elde edilen yüksek düzey emici liflere sahiptir. Emici tanecikler sayesinde kokuyu kontrol edebilme fonksiyonu olan pedler saf su ile dokunmanın getirdiği doğallığa sahiptir. Siz de farklı evreler için gerek duyulan çeşitli hijyen ürünlerine kaliteli ve konforlu Sleepy ürünleriyle sahip olabilirsiniz. Ürün detaylarını görebileceğiniz kategorimizde fiyat listesini de inceleyebilirsiniz.