GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Popüler Filtreler

Seçili Kriterlerde Ara

Fiyat

Seçili Kriterlerde Ara

Skagen

markasında 60 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Skagen kol saatleri ile giyiminizi taçlandıracağınız aksesuar tadındaki parçalara sahip olmak ister misiniz? Sektörünün dünya çapındaki popüler oyuncularından biri olan marka, sade ve cafcaflı pek çok kol saati tasarımı ile müşterilerin beğenisine sunuluyor. Özellikle de klasik giyim & aksesuar tutkunu olanları kendisine çeken Skagen, bedava kargo gibi fırsatlar ile sayfamızda sizi bekliyor.

Skagen Kadın Kol Saatleri

Skagen saatleri içerisinde erkek ve kadınlara özel olarak imal edilen modeller bulunuyor. Kadın saatleri içerisinde daha düz renklere ve sakin tasarımlara merak salanlar için örnekse gri rengin ağırlıkta olduğu tasarımlar öne çıkıyor. Hasır kordona sahip bu gri Skagen bayan saatleri ile profesyonel ortamlarda, resmi takım elbisenize yaraşır bir kol saatini bileğinize takabilirsiniz. Daha parlak renkli Skagen bayan saati modelleri içerisinde ise altın sarısı kordona sahip tasarımlar tercihiniz olabilir. Analog çalışma şekli sayesinde klasiğe tutkun olanları kendisine çeken bu parçalar, mineral cam malzemesi ile de sağlamlığını konuşturuyor. Mineral camın, çizilme gibi olumsuz durumlara karşı son derece dayanıklı olduğunu bilmenizde yarar var. Daha kapalı renge sahip Skagen kadın saatleri içerisinde ise düz siyah tasarımlar daha çok sportif giyim tarzına göz kırpıyor. Sağlam kasa ve kordon malzemesi sayesinde ilk günkü dayanıklılığını uzun zaman koruyabilen bu saatler, outdoor yaşam tarzını benimseyenler için de oldukça ideal.

Skagen Erkek Saatleri

Skagen erkek saatleri içerisinde de parlak, düz, renkli, sade pek çok model bulunuyor. Birkaç rengin uyum yakaladığı tasarımlar arıyorsanız kahverengi kordona, lacivert cam içi rengine sahip modeller size göre olabilir. Sayıların "I" işareti ile sembolleştirildiği bu parçalar resmi ve şık bir takım elbise ile harika olabilir. Erkek saatleri içerisinde de çok daha düz renkler ile tasarlanmış, sadeliğin ön planda olduğu tasarımlar var. Düz siyah modeller, sportif bir görünüm ve giyim tarzı ile kol kola çok başarılı bir şekilde ilerleyebilir. Bileği acıtmayan, klasik çalışma sistemi ile donatılmış bu modeller beyaz bir tişört ve mavi kot pantolon gibi kombinler ile beraber oldukça hoş durabilir. Skagen erkek saati modelleri arasında altın sarısı tasarımlar da dikkat çekiyor. Bu tasarımların içerisinde büyük ve ana saatin içinde yer alan takvimler de bulunuyor. Hasır kordon tipinde tasarlanan bu ürünler de mineral cam yapısı sayesinde darbelere, çizilmelere karşı yüksek dayanıklılık gösteriyor. Daha cafcaflı bir Skagen kol saati arıyorsanız da doğru yerdesiniz. Baştan sona kırmızı, yeşil gibi dikkat çekici renkler ile süslenen parçalar da renkli bir giyimin kapılarını aralamanızı sağlayabilir.

Skagen Saat Fiyatları

Skagen saat fiyatlarını geniş bir skalada görmeniz mümkün. Kadın ve erkeklere özel olarak imal edilen bu kol saatleri ile marka sektörünün dünya genelindeki popüler oyuncularından biri olarak biliniyor. Renkli, parlak, cafcaflı ya da sade, düz ve klasik birçok modelini görebileceğiniz Skagen kol saatlerinin fiyatlarını sayfalarımızda görebilirsiniz. Ürün fiyatlandırmasına etki eden en önemli unsur elbette çeşitlilik. Kadın ve erkeklere sunulan bu ürünler, artı unisex olarak da tercih edebilecek parçalar sunuyor. Skagen saat yorum sayfalarında da genel anlamda kullanıcıların memnuniyeti görülebiliyor. Dilerseniz, alışverişinizi özelleştirebileceğiniz ve avantajlardan yararlanabileceğiniz pek çok fırsat da kategorilerimizde bulunuyor. Örneğin, bir fiyat aralığını oluşturup, aradığınız ürünlerin bütçenize uygun seçeneklerini incelemek için filtrelemeyi kullanabilirsiniz. En yüksek tutar ve en düşük tutarı sayfamızdaki ilgili yere girerek bir fiyat aralığı oluşturabilirsiniz. Ayrıca akıllı sıralamadan yararlanarak da özelleştirilmiş bir alışverişin kapılarını aralamanız mümkün. Bu opsiyonu kullanarak Skagen saatlerini en yüksek fiyat, en düşük fiyat ya da ürün listesine eklenme tarihine göre yukarıdan aşağıya görüntüleyebilirsiniz.