GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Sinbo

markasında 1548 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Sinbo zengin bir ürün ağı içerisinde elektrikli ev aletleri üreten bir markadır. Pişirme, içecek hazırlama, kişisel bakım, süpürgeler gibi bir evin çoğu bölümü için ihtiyaç duyulan ürün gruplarına Sinbo ile ulaşabilirsiniz. Sayfamızdan istediğiniz ürünlerin cazip modellerini seçebilir, hızlı alışveriş imkanından faydalanabilirsiniz.

Sinbo Gıda Hazırlama Ürünleri

Markanın en popüler ev aletleri arasında görebileceğiniz gıda hazırlama ürünleri oldukça farklı bir yelpazede seyreder. Pişirme kapasitesine göre 750'den 2000 W'a kadar farklı güç aralıklarında görebileceğiniz Sinbo tost makinesi, modelleri itibarıyla da kullanıcıya çeşitlilik sunar. Bir tost ekmeği hesabıyla ister 2 ister 6'ya varan pişirme kapasitesine sahip modeller genellikle ızgara özelliğine sahip olup teflonla kaplanır. Ergonomik yapısı sayesinde kullanım esnasında güçlük çekmeyeceğiniz Sinbo tost makinesi renk çeşitliliği ile farklı profillerdeki kullanıcıların da ilgisini çeker. Sağlam yapısı ve yüksek gücü sayesinde hızlıca sonuç alabileceğiniz bir Sinbo katı meyve sıkacağı ile de sıvı hale getirdiğiniz meyvelerinizi afiyetle içebilirsiniz. Ürünün filtre malzemesi paslanmaz çelikten elde edildiğinden, uzun ömürlü kullanım için de idealdir. Hacimli sürahi kapasitesi sayesinde tek seferde birden çok kişi için de meyve sıkabileceğiniz Sinbo katı meyve sıkacağı hızlı alışveriş imkanıyla kategorimizde yer almaktadır. Gıdalarınızı mükemmel bir hız ve verimle karıştırmak istiyorsanız da Sinbo blender modellerini inceleyebilirsiniz. İster 300 ister 1000 W gibi farklı güç ayarlarında bulabileceğiniz ürüne daha avantajlı olabilecek Sinbo blender seti ile de ulaşmak için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Sinbo İçecek Hazırlama Aletleri

Uyandıktan sonra dinç olmak ya da günün belirli zaman dilimlerinde tüketmek için bir Sinbo kahve makinesi ile kahvelerinizi hazırlayabilirsiniz. İster 4 fincan kapasiteli elektrikli cezvelerle geleneksel Türk kahvesinin tadını çıkarın, ister 12 fincan kapasiteli filtre kahve makineleriyle kahvenizi demleyin. Her öğün keyifle tüketilebilen çaylarınızı demlemek içinse Sinbo çay makineleri sizin için ideal modeller içerir. 1.7'den 3 litre gibi oldukça büyük ebatlara kadar farklı ısıtıcı kapasitelerinde tasarlanan makineler 2200 W güce sahip modellere sahiptir. Susuz çalışma ve aşırı ısınma emniyetleri sayesinde de güvenli kullanımın öncelendiği Sinbo çay makinelerine sayfamıza kolayca sahip olabilirsiniz. Yürüyüş veya piknik gibi aktiviteleriniz esnasında çay ve kahve gibi sıcak içeceklerinizi sıcak tutmak isterseniz Sinbo termosları da inceleyebilirsiniz. Soğuk içeceklerinizi de uzun müddet muhafaza eden ürün oto buzluk gibi daha büyük ebatlardaki modelleriyle de tercih edilmektedir. Siz de içeceklerinizi hiçbir pürüze takılmadan içmek için Sinbo'nun dayanıklı, güvenilir ürünlerini sayfamızdan kolayca satın alabilirsiniz.

Farklı Ürün Gruplarıyla Sinbo

İçecek ve yiyecek hazırlama ürünlerinin yanı sıra temizlik ürünleriyle de boy gösteren Sinbo elektrikli süpürgeler noktasında da zengin bir model çeşitliliği içerir. Toz torbalı ve torbasız olarak iki farklı formda bulabileceğiniz süpürgeler yüksek emiş güçleri sayesinde üstün performans sağlar. Daha pratik modeller için markanın yüksek toz süpürme kapasitesine sahip dikey süpürgelerini de inceleyebilirsiniz. Ev temizliğinin en önemli aletleri olan süpürgeler kategorimizde sayısız modeliyle sizleri beklemektedir. Özellikle bebek bakımı için oldukça fayda sağlayan Sinbo buhar makinesi modelleri de odaların ideal nem miktarına ulaşmasını sağlar. Otomatik kapanma özelliğine sahip ürün 5 litrelik su tankının yanı sıra 360 derece buhar dağıtım özelliğine sahiptir. Siz de Sinbo'nun zengin ürün haritasını inceleyerek aradığınız ürünlere hızlıca sahip olabilirsiniz.