GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Siemens

markasında 5608 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Avrupa'nın önde gelen teknoloji şirketlerinden biri olan Siemens ev aletleri sahasında faaliyet yürütmektedir. Oldukça köklü bir geçmişe sahip olan marka buzdolaplarından derin donduruculara, fırınlardan kahve makinelerine, süpürgelerden çamaşır makinelerine kadar geniş bir ağda üretim gerçekleştirir. Siz de Siemens'in zengin ürün dünyasıyla tanışmak, sahip olmak istediğiniz ürünlerin yenilikçi modellerini incelemek için kategorimize bakabilirsiniz.

Popüler Siemens Ürünleri

Ankastre ve solo kullanım tiplerinde görebileceğiniz Siemens buzdolapları ekseriyetle A enerji sınıfına dahil olduğundan size tasarruf imkanı tanır. Gardırop tipinde, alttan donduruculu özellikleriyle görebileceğiniz ankastre buzdolapları ürünün popüler modelleri arasındadır. No Frost teknolojisi sayesinde buzlanmanın önüne geçebileceğiniz ankastre modeller, nemi ayarlayabileceğiniz akıllı teknolojilerle donatılır. Alt ya da üstten donduruculu veya gardırop tipinde görebileceğiniz solo buzdolapları da daha az enerji harcanmasının önünü açan A enerji sınıfına sahiptir ve daha az enerji sarfiyatı imkanı tanır. Tavuk, balık gibi oldukça hassas gıdalarınızın daha uzun süreli muhafazası için ayarlanabilir sıcaklık mekanizması da işlerinizi kolaylaştırır. Siemens buzdolaplarının oldukça şık tasarımlarla birleştiği, cam kapılı modelleriyle estetiğin zirvesine çıkan tasarımlar için de sayfamızı inceleyebilirsiniz. Siemens çamaşır makineleriyse 7 - 10 kg yıkama kapasitesi bandında ilerler ve maksimum sıkma gücüyle giysilerinizden damlayabilecek suyu domine eder. Genellikle A+++ enerji sınıfında olan Siemens çamaşır makineleri enerjiden verim alırken yüksek tasarruf yapmanızı da sağlar. Ürün alışverişi için gezebileceğiniz kategorimizde Siemens çamaşır makinesi fiyatlarını da öğrenebilirsiniz.

Diğer Öne Çıkan Siemens Ürünleri

Ürünlerin birçoğuna topluca ulaşmak ve tek seferde birçok ihtiyacınızı edinmek için Siemens ankastre setlerini inceleyebilirsiniz. Davlumbaz, ankastre fırın ve ocaklardan oluşan setlerle, inovatif mutfak ürünlerini takım halinde kullanmanın keyfini yaşayabilirsiniz. No Frost soğutma sistemiyle gıdalarınızı güvenle teslim edebileceğiniz, markanın çoğu ürününde görebileceğiniz A enerji sınıfı özelliklere sahip Siemens derin dondurucuları da değerlendirebilirsiniz. 20, 28 kg gibi farklı dondurma kapasiteleri sayesinde, dondurucuyu kullanma hacminizi baz alarak bir tercih yapabilirsiniz. Siemens işinizi kolaylaştıran, size zamandan kazandıran akıllı teknolojiye sahip ürünlerini daha keyifli bir şekilde kullanmanız için çeşitli aksesuarlar da tasarlar. Suyu klordan ayırma özelliğiyle öne çıkan ve buzdolaplarınız için kullanabileceğiniz su filtreleri bunlardan biridir. Bulaşık makineleriniz için set halinde bulabileceğiniz alt ve üst sepetler de genişliği sayesinde yemek takımlarınızı kolayca içine alabilir. Bu esnada inceleyebileceğiniz ürünler arasında Siemens bulaşık makinesi modelleri de yer alır. Ankastre ve solo olarak kullanabileceğiniz Siemens bulaşık makineleri 4'ten 7'ye kadar program sayılarıyla çeşitlilik sunar. Paslanmaz çeliğin uzun ömürlü kullanımı mümkün kılan kolaylığından faydalanırken A enerji sınıfı sayesinde enerjiden de tasarruf edebilirsiniz.

Siemens Teknoloji Dünyası

Ev aletleri noktasında aklınıza gelebilecek birçok ürünü, Avrupa'nın zirve teknoloji markası Siemens ile tanıyabilirsiniz. Fişe takarak kullanılabilen modellerinin yanı sıra şarjlı modellerini de bulabileceğiniz Siemens elektrik süpürgesi modelleri alışverişiniz için ideal ürün olabilir. Toz torbalı ve torbasız elektrikli süpürgeler sessizliği maksimize eder, kuru emiş türüyle üzerinden geçtiğiniz tüm tozları ortadan kaldırır. Kablolara bağlı olmadan süpürme işleminizi gerçekleştirmek için şarjlı modelleri de inceleyebilirsiniz. Hafifliği sayesinde rahat kullanım sağlayan, 1 saati bulan çalışma süresiyle şarjlı makineler de Siemens tüketicilerinin sevdiği ürünler arasındadır. Temizlikten gıda pişirmeye doğru ilerlemek isterseniz mikrodalga, solo, buharlı modellerini bulabileceğiniz Siemens fırınlara da bakabilirsiniz. Yüksek performans sağlayan solo fırınlar, buz seviyesindeki gıdalarınızı hızlıca çözebilen mikrodalgalar, birçok yemek tarifi için hazır programlara sahip ve geniş hacimli ankastre fırınlar arasından ideal ürününüzü bulabilirsiniz. Filtre kahveden espressoya, latteden Türk kahvesine geniş bir kahve ağında hareket edebilmek içinse aradığınız ürün Siemens kahve makineleri olabilir. Makinenizin modeline göre yüksek fincan kapasiteleri, su sertlik ayarı, otomatik temizleme gibi nice özellik görebilirsiniz. Aradığınız ürüne, seveceğiniz modellerle ulaşmak için kategorimizi ziyaret ederken farklı skalalarda hareket eden fiyatları da inceleyebilirsiniz.