Aşkın tarifi yok
hediyesi çok
Alışverişe Başla
ONU YETERİNCE TANIYORSANIZ HEDİYE SEÇMEK
ÇOK KOLAY! NASIL BİRİ?
Romantik Bir Akşam
İçin İhtiyacınız Olan
Her Şey
Alışverişe Başla
HER BÜTÇEYE GÖRE HEDİYE SEÇENEKLERİ
Kadın
99TL ALTI 99-299TL ARASI 299-499TL ARASI
Erkek
99TL ALTI 99-299TL ARASI 299-499TL ARASI
EN GÜZEL SEVGİLİLER GÜNÜ HEDİYELERİ GİTTİGİDİYOR'DA 01

Bir Sevgililer Günü daha geldi çattı ve "Sevgilime, eşime ne hediye alacağım?" sorusu birçoğumuzun gündemine yerleşti. Siz de bu sorunun yanıtını aramak üzere şu an ekranlarınızın başındaysanız doğru sayfadasınız! Hem erkekler hem kadınlar hem de evli çiftler için GittiGidiyor'dan seçtiğimiz hediye önerilerine göz atmanızı tavsiye ederiz.

KADINLAR İÇİN SEVGİLİLER GÜNÜ HEDİYELERİ 03

Kadınlar için sevgililer günü hediyeleri seçerken iki yolu deneyebilirsiniz. Biri, neredeyse hemen her kadını mutlu edecek seçeneklere yönelmek. Diğeri ise onun ilgi alanlarına ve tarzına yönelik tercihler yapmak. Hemen her kadını mutlu etme garantisine sahip sevgililer günü hediyeleri arasında göz alıcı mücevherler ?özellikle taşlı yüzük-, şık bir kol saati gibi seçenekler sayılabilir. Eğer eşiniz ya da kız arkadaşınız klasik bir stile sahipse ona şık ve klasik bir palto, sade bir topuklu ayakkabı ya da stilini tamamlayacak aksesuarlar armağan edebilirsiniz. Eğer partneriniz sporsuz yapamayan bir kadınsa ona spor taytları, yepyeni bir spor ayakkabı ya da giyilebilir teknoloji ürünlerinden hediye edebilirsiniz. Eğer kendisi tam bir bakım düşkünüyse de GittiGidiyor'dan ona en güzel parfüm setlerini, makyaj setlerini, yüz temizleme cihazı gibi yenilikçi bakım aletlerini sunabilirsiniz.

EVLİ ÇİFTLER İÇİN TEKNOLOJİK HEDİYELER 05

Evli çiftler için sevgililer günü hediyeleri konusunda yaratıcı olmak istiyorsanız size birkaç tavsiyemiz var. Öncelikli tavsiyemiz eviniz için yaratıcı bir şeyler düşünmeniz ve elektronik seçeneklere yönelmeniz. Örneğin eşinizle birlikte kahve keyfine bayılıyorsanız ona bu sevgililer gününde yepyeni bir kahve makinesi alabilirsiniz. Eğer siz de her akşam birlikte dizi ve film keyfi yapmaktan hoşlanıyorsanız büyük bir sürpriz yapabilir ve evinize yeni bir televizyon ya da ses sistemi almayı düşünebilirsiniz. Eğer mutfakta bol bol vakit geçiren bir çiftseniz yemeklerinize pratiklik ve lezzet dokunuşları yapacak elektrikli mutfak aletleri en güzel hediyelerden olacaktır.

ERKEKLER İÇİN SEVGİLİLER GÜNÜ HEDİYELERİ 02

14 Şubat Sevgililer Günü'nde hayatınızdaki erkeği mutlu etmek istiyorsanız birinci adım onun ilgi alanlarına ve karakterinin öne çıkan özelliklerine bakmak olacaktır. Böylelikle erkekler için sevgililer günü hediyeleri arasından en doğru olanı kolaylıkla bulabilirsiniz. Örneğin eşiniz ya da erkek arkadaşınız maceraperest bir ruha sahipse ve outdoor etkinliklere ilgi duyuyorsa ona kamp malzemeleri, mont ya da ayakkabı gibi outdoor giyim ürünleri, aksiyon kameraları gibi hediyeler sunabilirsiniz. Eğer partneriniz işine bağlı, disiplinli, stil sahibi ve bakımlı bir beyefendiyse ona GittiGidiyor'dan en güzel erkek parfüm setleri, stiline uyum sağlayacak aksesuarlar, şık bir kol saati ya da güzel bir iş çantası alabilirsiniz. Onun en çok öne çıkan özelliği sportif yanıysa da erkekler için en güzel sevgililer günü hediyesi seçenekleri arasında sporcu saatleri, spor ayakkabılar ya da ilgi duyduğu spor dalına yönelik ekipmanlar tercih edebileceğiniz seçenekler arasında.

SEVGİLİLER GÜNÜ İÇİN TEKNOLOJİK HEDİYELER 04

14 Şubat hediyeleri konusunda en ideal seçeneklerden birisi de teknolojik ürünlere yönelmektir. Kadın erkek fark etmeksizin herkes için hem işlevsel hem de mutluluk garantili sevgililer günü hediyelerini GittiGidiyor'da en yenilikçi modeller arasından seçebilirsiniz. Sevgilinizin ya da eşinizin akıllı telefonunu yenilemek üzere ona yepyeni bir cep telefonu alabilirsiniz. Eğer o kadar bütçe ayıramıyorsanız taşınabilir şarj aletleri de hayat kurtaran bir hediye seçeneği olacaktır. Sevgiliniz bir müzik tutkunuysa ona alabileceğiniz en güzel hediye bir bluetooth hoparlör ya da kulaklıktır. Eğer aşkınızın tüm anlarını ölümsüzleştirmek istiyorsanız ona alabileceğiniz en güzel hediyeler arasında dijital fotoğraf makineleri ya da Polaroid, Lomography gibi makineler olacaktır. Özellikle erkekler için oyun konsolları ve sanal gerçeklik gözlükleri son derece mutlu edecek sevgililer günü hediye seçenekleri arasındayken, kadınlar için akıllı saatler ve ona zaman kazandıracak küçük ev aletleri en ideal hediyelerdendir. GittiGidiyor'da dünyaca ünlü teknoloji markalarının yüzlerce ürününü bulabileceğinizi unutmayın!