GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Popüler Filtreler

Seçili Kriterlerde Ara

Fiyat

Seçili Kriterlerde Ara

Setay

markasında 5439 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Ev ve dekorasyon ürünleriniz için size zengin bir ürün ağı sunan Setay ile aradığınız pek çok mobilyaya, şahane tasarımlarla ulaşmak mümkün. Özellikle genç ve çocuk odası için tüketicilerin keyifle ürün seçtiği, günün trendlerinden oluşan modelleriyle de dikkat çeken Setay mobilya dünyasıyla tanışmak için tek yapmanız gereken kategorimizdeki ürün havuzuna adım atmanızdır. Siz de bir oda tasarlamak, bazanızı değiştirmek, daha kullanışlı bir çalışma masası almak gibi arayışlarınızı Setay'la neticelendirebilirsiniz.

Setay Genç Odası

Özellikle ebeveynlerin çocuklar için seçtiği genç odalarına Setay'ın zengin ürün kuşağıyla sahip olabilirsiniz. Setay çalışma masası, karyola, farklı tasarımlarla yenilikçi bir görüntüye kavuşan ranzalar genç odalarında öne çıkan ürünlerden birkaçıdır. Gençlerin gelişme çağında, yaratıcılıklarına ilham alacakları bir dönemde olduklarını göz önünde bulundurarak çarpıcı renkler ve karakteristik özellikler barındırabilen genç odalarına Setay'ın zengin tasarımlarıyla kavuşabilirsiniz. Günün popüler trendlerini yakalamasını bilen, tercihe göre sadelikle şıklığı da bir araya getirebilen odaları tek tek ürünler özelinde de ele alabilirsiniz. Farklı stilleri yansıtan dolaplar, aynalı - aynasız şifonyerler, 1. sınıf melamin kaplı yonga levhadan üretilen modellere sahip karyolalar ve ders çalışma, araştırma yapma için kullanıcıya kolaylıklar sağlayan çalışma masaları Setay genç odası ürün dünyasının göze çarpan parçaları arasındadır. Oda düzeninin, verim alabilmede son derece önemli bir faktör olduğunu göz önünde bulundurarak siz de genç odası ürünlerine kategorimizden sahip olabilirsiniz.

Setay Ürün Dünyası

Özellikle sportif faaliyetlerle, araba yarışlarıyla ilgilenen çocukların çok sevdiği ürünler arasında araba dekorundaki yataklar yer almaktadır. Ahşaptan ya da çocuklar için zararsız plastiklerden üretilen, ortopedik özellikleriyle ebeveynlerde de bir kuşku bırakmayan Setay arabalı yatak modelleri ile çocuğunuzun yüzünü güldürebilirsiniz. Dışarıdan, spor bir otomobile biniyor hissi veren Setay arabalı yatakları, ürünün ayak kısımlarına denk gelen ve araba tekerlekleri görünümü verilen bölümünde de aydınlatmalarla dikkat çekmektedir. Prens, prenses, taht gibi tasarımlarla görebileceğiniz, takımlar halinde de ulaşabileceğiniz Setay yavrulu karyola modelleri de markanın göz alıcı tasarımlarını içermektedir. Yer tasarrufu sağlamasıyla sevilen, kalite ve sağlıktan ödün vermeyen karyolalar, ergonomik kullanıma da son derece uygundur. Çocukların sorumluluk kazanmaları için bilinç kazandıran bir eğitim metodu olan Montessori anlayışına uygun yataklar da gittikçe önem kazanmaktadır. Çocuklar bu ürünler sayesinde uyumak, uzanmak istedikleri anda yataklarına kendileri geçebilir, dağılan nevresim ve yastıkları da mümkün mertebe kendileri toplayabilirler. Setay montessori ürünleri bu anlayıştan hareketle, çocukların kendi başlarına hareket etmelerini kolaylaştıracak şekilde tasarlanır.

Diğer Setay Ürünleri

Kaliteli bir uyku, nizami bir oda düzeni gibi elzem ihtiyaçlara göre hizmet veren Setay farklı ürünleriyle de öne çıkmaktadır. Setay ranzalar bu noktada yaratıcılığını son sürat konuşturmasını bilen ürünlerden biridir. Altlı üstlü yataklar şeklinde görebileceğiniz ranzalar, üst kısmın yatak olduğu, alt tarafının yatak ve çalışma masası olarak tasarlandığı modelleriyle de oldukça kullanışlıdır. Ana malzeme olarak ekseriyetle yonga levhayı görebileceğiniz Setay ranzalar tercihe göre 2, 3 kapasiteli olabilmektedir. Ağırlıklı olarak MDF ya da ahşap malzemelerden üretildiğini görebileceğiniz Setay bazalar da ister tek ister çift kişilik baza arayışınıza maksimum performans ile yanıt vermektedir. Ortopedik güvenceyle kullanabileceğiniz bazalar kahverengi, lacivert, bej gibi farklı tonlarda seyretmekte ve her renk zevkine hitap etmektedir. Siz de evinizi estetik bir hava ile kaplayacak tasarımlara sahip Setay ürünlerini kategorimizde inceleyebilirsiniz.