Sepet
Mng Kargo Avantajlı Fiyatlar

Kargo gönderilerinizde Mng Kargo'yu tercih ederek; Mng Kargo'nun ayrıcalıklı fiyatları ve hizmet kalitesinden faydalanabilirsiniz...

Avantajlı Fiyatlarımız :

Ağırlık:
Kg/Desi
Tüm
Türkiye
0-2 Desi
12,47 TL
3-5 Desi
13,11 TL
6-10 Desi
15,66 TL
11-15 Desi
19,23 TL
16-20 Desi
22,68 TL
21-30 Desi
28,16 TL
30+ Desi
1,09 TL

Desi Hesapla (Desi Nedir?)

Desi kargo firmalarının taşıma ücretlerini hesaplamak için kullandıkları hesaplama formülüdür.

Kargonuzun en, boy gibi desi değerlerini giriniz.

  • * En

  • cm

  • * Boy

  • cm

  • * Yükseklik

  • cm

  • * Ağırlık

  • kg

0

**Fiyatlarımıza KDV dahil değildir.

**Fiyatlarımız K.K.T.C.'ye yapılacak gönderiler için geçerli değildir.

**Fiyatlara %2,35 oranında Posta Kanunu uygulaması yapılacaktır.

 • Fiyatlara Kargo Taşıma Ücreti, Adresten Alım Hizmeti, Adrese Teslim Hizmeti ve Sigorta dahildir.

 • Kargonuz nerede kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Bunun için Hesabım/Durum sayfanızdaki "Kargom nerede" linkine tıklamanız yeterli.

Fiyat Avantajı ve Kargo Takibi İçin :

1-Satış kodunuzu bildiriniz ...

Gönderilerinizde fiyat avantajından faydalanabilmek için gönderiniz ile birlikte Satış Kodunun Mng Kargo görevlisine belirtilmesi yeterlidir.

2- Gönderici ve Alıcıya ait bilgiler otomatik olarak görüntülensin ...

Kampanya kodunun, ilgili ekranlarımızda girilmesi ve doğrulanması sonrasında gönderici ve alıcıya ait Gitti Gidiyor sisteminde kayıtlı olan isim ve adres bilgileri otomatik olarak ekranımıza gelmektedir.

3- Gönderi Bilgileri Gitti Gidiyor ekranlarına otomatik olarak iletilsin ...

Gitti Gidiyor - Mng Kargo arasında çalışan elektronik entegrasyon ile gönderi detay bilgileri otomatik olarak Gitti Gidiyor ekranlarına yansımaktadır. Böylelikle anlık olarak kargo takip işlemi yapılabilmektedir.

SIK SORULAN SORULAR

 • Ürün satış kodum nerede yazıyor?

  GG Satış Kodu

 • Alıcılar için: Mng Kargo'nun fiyat avantajından nasıl faydalanabilirim?

  Mng Kargo'nun fiyat avantajlarından yararlanabilmek için Hesabım sayfanız Bilgilerim / Ayarlarım bölümünden adres bilgilerinizi sisteme kaydedin.Satıcıya bir mesaj göndererek kargonuzu Mng Kargo ile kampanyalı göndermesini isteyin. Satıcı, GittiGidiyor satış kodunu Mng Kargo görevlisine bildirecek ve böylece gönderi takip bilgileri kargo firması tarafından sisteme otomatik olarak tanımlanacaktır. Siz de kargonuzun online takibini Hesabım/Durum sayfanızdan yapabilecek ve kargonuz size ulaştığında size özel fiyatlarla indirimli ödeme yapabileceksiniz.

 • Alıcılar için: Ürünü iade etmek istiyorum. iade kargosunda da fiyat avantajından faydalanabilir miyim?

  Ürün iadesi yapmak isterseniz öncelikle Hesabım Durum sayfanızdan iade sürecini başlatmanız gerekmektedir. Bu işlemden sonra Hesabım/Durum sayfanızda satıcının adres bilgileri yer alır. Bu ekranda bulunan iptal kodunu, herhangi bir Mng Kargo şubesine ileterek ürünü satıcıya geri gönderebilirsiniz.

 • Satıcılar için: Mng Kargo'nun sağladığı fiyat avantajından nasıl faydalanabilirim?

  Alıcılar daima indirimli kargoyu tercih edecektir. Alıcıların kampanyadan faydalanabilmesi için; Hesabım/Durum sayfanızın Sattıklarım bölümünde yer alan ilgili ürünün satış kodunu herhangi bir Mng Kargo şubesine bildirmeniz yeterli olacaktır. Böylece gönderi takip bilgileri kargo firması tarafından sisteme otomatik olarak tanımlanır.

  Bu indirimin size sağlayacağı diğer avantajlar da var. Örneğin toplu gönderilerde ürünlerin tek tek kargo gönderi numarasını sisteme girmenize gerek kalmaz.

 • "Kargom Nerede" Linkini bulamıyorum?

  Kargonuzu, Hesabım sayfanız Durum bölümündeki ilgili ürünün yanında çıkacak olan "Kargom nerede" linkinden kolaylıkla takip edebilirsiniz. Satıcının GittiGidiyor satış kodunu kargo şubesine ileterek ürününü indirimli fiyatlarla kargolamış olması yeterli olacaktır.

 • Mng Kargo şubesi ve/veya çalışanıyla ilgili sorun yaşıyorum, ne yapmalıyım?

  Mng Kargo firması ve/veya çalışanlarıyla yaşadığınız sorunları 444 06 06 numaralı Çağrı Merkezi'ne iletebilirsiniz. Mng Kargo Çağrı Merkezi, sorunlarınızın çözümü için gerekli yardımı verecektir.