GittiGidiyor'da kargo göndermek çok kolay!

 • Ürünü paketle.

  Sattığınız ürünü, kargo ücretini artırmayacak büyüklükte ve taşıma esnasında ürüne zarar gelmeyecek şekilde paketleyin.

 • Satış kodunu not et.

  Hesabım/Durum sayfanızdan ürüne ait satış kodunu öğrenin ve kargo görevlisine söylemek için not edin.

  Satış kodum nerede?

 • Paketi kargoya teslim et.

  Kargo görevlisine satış kodunu söyleyin, GittiGidiyor gönderisi olduğunu hatırlatın. Kargo görevlisi giriş yaptığı anda kargonuzu artık takip edebilirsiniz!

 • Hesabım'den takip et.

  Kargo gönderi bilgilerini girmenize gerek kalmadan Hesabım sayfanızdan takip edin. Hem müşterileriniz bilgilensin hem siz zamandan kazanın.

Desi Hesapla (Desi Nedir?)

Desi kargo firmalarının taşıma ücretlerini hesaplamak için kullandıkları hesaplama formülüdür.

Kargonuzun en, boy gibi desi değerlerini giriniz.

  • * En

  • cm

  • * Boy

  • cm

  • * Yükseklik

  • cm

  • * Ağırlık

  • kg

0
Aras Kargo

Kuruluşundan itibaren sektöre getirdiği yeniliklerle hizmet kalitesini geliştiren Aras Kargo, 19 bölge müdürlüğü, 28 transfer merkezi, 790 şube, 3000 araçlık filosu ve 8 bin 800 kişilik uzman kadrosuyla, her ay 6 milyon kişi, kurum ve kuruluşa hizmet veriyor. 30 yılı aşan tecrübesiyle, Türkiye'nin en geniş erişim ağına sahip, öncü taşımacılık kuruluşu olan Aras Kargo, ülkemizin tüm il ve ilçelerinde 1500'ü aşkın yerleşim birimine hizmet götürmenin yanı sıra, 800'e yakın yerleşim merkezinde faaliyet gösteren Mobil Servislerle, hizmet sınırlarını her geçen gün daha da genişletiyor.

www.araskargo.com.tr 444 25 52

Kargo Ücreti Hesapla
MNG Kargo

MNG Kargo Yurtiçi ve Yurtdışı Taşımacılık A.Ş.

2003 yılında kurulan MNG Kargo 800'den fazla şubesi, 7 tanesi Teknolojik Aktarma Merkezi olmak üzere toplam 25 aktarma merkezi, 15 bölge müdürlüğü, 8000'i aşkın çalışanı, 2200 den fazla kara taşıma aracı ve 6 uçağıyla hizmet vermektedir. MNG Kargo, Türkiye'nin bir ucundan diğer ucuna ve dünyada 220 farklı ülkede, günde 700 bin adrese dünya standartlarında hizmet ulaştıran Türkiye'nin lider kargo şirketlerindendir.

Filosunda kendine ait uçakların yer aldığı tek kargo şirketi olma özelliğine sahip MNG Kargo, hava kargo taşımacılığı ile kara taşımacılığını entegre ederek Türkiye'nin tüm şehir merkezlerine 24 saatte teslim garantisi vermektedir. MNG Kargo, ithalat ihracatta gümrükleme, depolama ve antrepo hizmetlerindeki tescilli başarısını sürdürmektedir.

MNG Kargo, sektörde ilk ve tek Teknolojik Aktarma Merkezlerine sahip kargo şirketidir. Bu çağ değiştiren teknoloji sayesinde saatte 65 bin kargoyu yüksek hızda ayrıştırıp, el değmeden hatasız olarak hat araçlarına yükleyerek, hasarsız teslimat sağlamaktadır.

2000 yılından bu yana Türkiye'ye 5 milyar dolardan fazla yatırım getirmeyi başaran Turkven'in danışmanlığını yaptığı kurumsal yatırımcılar ve başta Haydar Sancak ile Suat Sancak olmak üzere, Sancak Ailesi 2017 yılında MNG Kargo'yu satın almıştır.

Türkiye'de kargo taşımacılığı sektörünün gelişiminde başrol oynayan, dünya standartlarındaki hizmet anlayışı ile ülkemiz taşımacılık sektörüne çağdaş dinamikler kazandırmış olan MNGKargo güçlenen sermaye yapısıyla teknolojik yatırımlarına devam etmektedir.

www.mngkargo.com.tr 444 06 06

Kargo Ücreti Hesapla
PTT Kargo

"Posta", "Banka" ve "Lojistik" alanlarında hizmet veren ve sürekli bir değişim içerisinde olan PTT Genel Müdürlüğü, bugün 4.000'e yakın online hizmet veren şubesi, 37.000 personel, sürekli yenilenen 5.600 araçlık filosu ile ülkenin her yerine ulaşan kaliteli bir hizmet ağı sunmaktadır. Kargo taşımacılığı alanında yenilenen PTT, "Hızlı-Zamanında-Güvenli-Hesaplı" hizmet ilkeleri ve müşteri memnuniyeti anlayışı ile PTT Kargo'yu hizmete sunmuştur.

"Her yere zamanında" taşımacılık sloganıyla hizmet veren PTT Kargo ile kargolarınız adresinden alınarak hız ve güvenle alıcısına ulaştırılmaktadır. Kargo göndermek için internet ve telefon yoluyla da müracaat yapılabilmekte, tüm illerimizden 444 1 788 telefonu ve www.ptt.gov.tr internet adresinden gönderi siparişi alınmaktadır.

PTT Kargo Avantajları
• Teslim zamanı bilgisi
• Sigorta ve kayıp halinde tazminat ödeme
• Adresten alma, adrese teslim
• Telefon ve internet yolu ile sipariş
• Toplu kargo gönderilerine, kurumsal müşterilere ve önemli günlere özel indirimler
• Ücretli/Ücretsiz ambalaj
• Kısa mesaj (SMS) veya e-posta yoluyla bilgilendirme
• 444 1 788 Çağrı Merkezi ve www.ptt.gov.tr adresinden kargo takibi
• Ücreti Alıcıdan Tahsil ve Ödeme Şartlı Kargo Hizmeti

Kargo Ücreti Hesapla
 • Sürat Kargo
 • Sürat Kargo

Mühim olan bugün son teknolojiyi kullanarak, süratli, emniyetli ve kaliteli taşımacılık hizmetini, kargoculuğa değer katarak yapabilmek. Biz gece gündüz bunun için çalışıyoruz. Teknolojiyi sadece yakından takip etmiyor, teknoloji de geliştiriyoruz. İşimizin taşımaktan öte güvenilir olmak olduğunu iyi biliyoruz.

Diyelim ki gönderinizin bu kez acelesi var. İstediğiniz yere normalden daha kısa sürede gitmesi gerekiyor. Normal zamanda gitmesi belki size zaman, belki de başka şeyler kaybettirecek. Merak etmeyin, çünkü Sürat 24 var. Sürat Kargo normalde teslim süresi 48 ve 72 saat olan gönderilerinizi Sürat 24 hizmeti ile 24 saatte uçak kargo yerine ulaştırıyor. Böylece ne zaman kaybediyorsunuz, ne de gönderinizin gecikmesinden kaynaklanan başka kayıplar yaşıyorsunuz. Sürat 24 hızlı ve güvenli hizmetiyle yanınızda, siz geç kalsanız da...

www.suratkargo.com.tr 0 850 202 0 20

Kargo Ücreti Hesapla
Ups

Kargo seçiminizi UPS'ten yana kullanın size özel avantajlı fiyatlarımızdan yararlanın. Üstelik kargo gönderilerinizde fiyatlara dahil olan size özel ek hizmetlerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yetkili Servis Sağlayıcısı Ünsped ile1988 yılında Türkiye pazarına giren UPS, 2009 yılında Ünsped'i satın almıştır. UPS Türkiye, 3.000'e yakın çalışanı, 260'tan fazla şube ve yetkili servis sağlayıcısı ve 700 araçlık filosuyla Türkiye pazarında da sektörün lider firmaları arasında yerini almıştır.

www.ups.com.tr 444 00 33

Kargo Ücreti Hesapla
Yurtiçi Kargo

"Söz Verdiğimiz Gibi" sloganından hareketle dünyanın her yerine gönderi yapabilen ilk Türk kargo şirketi Yurtiçi Kargo; 1982 yılından bu yana ülkemizi hızlı, kaliteli, güvenilir ve teknolojik kargo hizmeti kavramıyla tanıştırdı. 1997 yılından bu yana Uluslararası Taşıma Birlikleri Federasyonu'nun (FIATA) da üyesi olan Yurtiçi Kargo, günümüzde 19 Bölge Müdürlüğü, 760’dan fazla şubesi, 13.000 çalışanı ve 3000 araç filosu ile Türkiye'nin 81 ilinde ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde öncü kargo şirketi olma özelliğini sürdürmektedir.

Kurulduğu günden bu yana yatırımlarına hiç ara vermeden devam eden Yurtiçi Kargo, yurtiçi taşımacılık alanında sunduğu öncü hizmetlerin yanında, uluslararası taşımacılıkta da önemli adımlar attı. 2003 yılından bu yana Avrupa'nın en büyük kargo şirketlerinden biri olan çözüm ortağı Geopost ile birlikte Yurtiçi Kargo, müşterilerinin uluslararası gönderilerini dünyada 230 noktaya, bir başka deyişle dünyanın her yerine taşımaktadır.

www.yurticikargo.com.tr 444 99 99

Kargo Ücreti Hesapla