GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Popüler Filtreler

Seçili Kriterlerde Ara

Fiyat

Seçili Kriterlerde Ara

Sensodyne

markasında 720 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Sensodyne ağız ve diş bakımı için etkili çözümler sunan bir diş macunu, diş fırçası ve ağız bakım ürünleri markasıdır. Kullanıcıların farklı taleplerine göre geniş bir ürün yelpazesi sunan marka ile daha beyaz ve sağlıklı dişlere ulaşabilirsiniz! Çeşitli fırsatlarla karşılaşabileceğiniz kategorimizde avantajlı alışverişler yapabilir, Sensodyne ürünlerine hemen sahip olabilirsiniz!

Sensodyne Diş Macunları

Sensodyne diş macunu ürünleri farklı pek çok çeşide sahiptir. Naneli tadıyla her temizlik sonrası ferahlığa kavuşabileceğiniz Tam Koruma diş macunları hassas dişlere özel olarak formüle edilir. Çürümelere karşı etkili bir koruma sağlayan bu ürünler plak oluşumuna karşı da üstün çözümler sunar. İçeriğindeki florür dişlerinizi daha da güçlendirir. Böylece daha sağlam dişlere sahip olabilir, çiğnerken sıkıntı yaşanan besinleri de daha kolay tüketebilirsiniz. Sensodyne Hızlı Rahatlama ise uzun süreli ve hızlı çözümler için çok idealdir. Marka bu diş macunlarının, dentin aşırı hassasiyetine karşı 60 saniyede mükemmel rahatlama sağladığını belirtir. Daha ilk fırçalamadan itibaren etkisini hissedebileceğiniz bu ürünler dişinizin hassas bölgelerinde hemen bariyer oluşumu sağlar. Glycerin, PEG-8, Hydrated Silica, Pentasodium Triphosphate, Aroma, Sodium Lauryl Sulfate gibi içeriklere sahip olan Hızlı Rahatlama diş macunlarını ise aynı adla Sensodyne beyazlatıcıları takip eder. Daha sağlıklı, çürük oluşumuna karşı müthiş koruma sağlayan diş fırçalarının yanı sıra beyazlatıcılar da estetik görünümüne katkı sağlar. Böylece gülüşleriniz daha canlı ve parlak hale gelebilir. Sensodyne Diş Macunu kategorisinden siz de detaylı ürün incelemesi ve hızlıca alışveriş yapabilirsiniz.

Diğer Sensodyne Ağız Bakım Ürünleri

Ağız ve diş sağlığınızı daha özel hale getirebileceğiniz farklı ürünler de var. Örneğin, Sensodyne diş ipi ürünleri etkili temizlik için ekstra mükemmel çözümler sunabilir. Diş ipini her gün kullanarak plak ve bakterilerin temizlenmesini sağlayabilirsiniz. Kötü nefes kokusunun ve diş eti hastalığının en önemli nedenleri arasında plaklar ve bakteriler olduğundan diş ipleriyle kesin çözüme ulaşabilirsiniz. Dişler arasındaki ulaşılması güç bölgelere, en ince detaylı kısımlara dahi kolayca nüfuz edebilen ipler diş ve diş etlerinin daha kapsamlı temizlenmesi için çok idealdir. Sensodyne diş fırçası ürünleri ise çeşitliliği sayesinde ağız ve diş yapınıza en uygun fırçaya ulaşmanızı amaçlar. Diş etine zarar vermeyecek şekilde tasarlanan fırçalar arasında yuvarlak kıl uçlarına sahip, pürüzsüz bir modeli tercih edebilirsiniz. Hassas bölgelere de uyum sağlanabilmesi açısından markanın pek çok diş fırçasını kısa dış kıl yapısıyla donatılmış bir şekilde görebilirsiniz. Sensodyne diş fırçalarına tekli veya çoklu alım imkanlarıyla hemen ulaşabilirsiniz. Böylece bireysel alışverişinizi yapabilir ya da tüm aileniz için etkili diş fırçalarına sahip olabilirsiniz. Sensodyne Promine dünyası içerisinde gargaralara ulaşabilirsiniz.

Sensodyne Ürün Fiyatları

Güzel bir nefes kokusuna, beyaz ve sağlıklı dişlere sahip olmanız için Sensodyne çok yönlü çözümler sunar. Diş macunları çeşitliliğiyle ağız ve diş bakımınız için en ideal ürünü bulmanızı kolaylaştırır. Diş fırçaları da birçok türe sahip olduğundan dişlerinizin hassasiyetine göre optimum özelliklerle donatılan bir diş fırçasına ulaşabilirsiniz. Ayrıca diş ipleri, ağız çalkalama ürünleri gibi diğer Sensodyne ürünleri de diş bakımınızı mükemmelleştirmeniz için ekstra çözümlerdir. Sensodyne fiyatları da tüm bu etkenlere göre farklılıklar gösterir. Ayrıca ürünlerin tekli ya da çoklu paketleri de birbirinden farklı fiyatlara sahiptir. Örneğin, bir Sensodyne diş macunu fiyatı da ürünün çeşidine, kaç adet olarak sunulduğuna göre değişebilir. Tüm bu etkenlere göre kategorimizde kapsamlı bir inceleme yaparak aradığınız ürünü bulabilirsiniz. Dilerseniz fiyat filtreleme özelliğimizden de yararlanabilirsiniz. Bu opsiyon sayesinde bütçenize uygun Sensodyne ürünlerini hızlıca listeleyebilirsiniz. Çeşitli fırsatlarla da karşılaşabileceğiniz kategorimizde ağız ve diş bakımınız için ideal ürünlere avantajlı şekilde ulaşabilirsiniz!