GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Popüler Filtreler

Seçili Kriterlerde Ara

Fiyat

Seçili Kriterlerde Ara

Selex

markasında 390 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Selex farklı spor dallarına özgü sunduğu ürünlerle spor severlerin ihtiyaçlarına yanıt veriyor. 1992'den bu yana faaliyet gösteren marka Türkiye'nin de ilk spor markalarından biri olma unvanını taşıyor. Farklı spor dallarında ihtiyaç duyulan toplar, tenis ve badminton raketleri, kaleci eldivenleri, yüzücü gözlükleri markanın geniş ürün portföyünde görebileceklerinizin birkaçıdır. Siz de spor tutkunuzu sürdürmek için ihtiyaç duyduğunuz pek çok ürüne kategorimizden hızlıca sahip olabilirsiniz! Çeşitli fırsatlarla karşılaşabileceğiniz sayfamızda avantajlı alışverişler yapabilirsiniz.

Selex Toplarıyla Maçlarınıza Kaldığınız Yerden Devam Edin

Hem sağlıklı bir bedene sahip olmak hem de eğlenceli vakit geçirmek için ilgilendiğiniz spor dalı hangisi? Örneğin, halı saha ve mahalle maçlarını seviyorsanız Selex futbol topu ürünleriyle müsabakalarınıza kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Farklı boyutları bulunan tasarımlar sayesinde her yaşa uygun futbol toplarına sahip olmak çok kolay! 4 numaralı Selex futbol topları genellikle 8 - 12 yaş arası çocuklar için oldukça idealdir. 12 yaş ve üzeri ile yetişkinlere yönelik futbol toplarını ise 5 numaralı modeller arasından bulabilirsiniz. Farklı birçok zeminde kullanıma uygun futbol topları renk renk çeşitleriyle de beğeninize sunuluyor. Selex basketbol topu ürünleri de basket tutkunuzu hız kesmeden sürdürmeniz için biçilmiş kaftan! Kaliteli malzemelerden üretilen basketbol topları uzun ömürlü olduğundan sayısız maç ve antrenmanınızda kullanılabilir. Farklı renklere sahip modeller, tarzınıza uygun bir basketbol topuna ulaşmanızı da kolaylaştırıyor. Yazlık mekanlardan spor salonlarına kadar birçok yerde sevilerek oynanan voleybol maçlarına da bir Selex voleybol topu ile katılabilirsiniz. Yetişkinlerin her zeminde rahatça kullanabilecekleri voleybol toplarını tercih edebilirsiniz.

Selex Tenis ve Badminton Raketleriyle Tanışın

Hem kortlarda hem de masalarda oynamak için üretilen farklı Selex raketleriyle deneyiminizi mükemmelleştirebilirsiniz. 90, 95, 100 inç gibi farklı kafa ölçülerine sahip tenis raketleri arasından boyunuza uygun şahane bir model seçebilirsiniz. Örneğin, 1.50 ile 1.70 cm arasında bir boya sahip kullanıcılar 68.5 cm uzunluktaki raketleri tercih edebilirler. Çocuğunuz da tenisle ilgileniyorsa yaklaşık 48 cm veya 63 cm uzunluklara sahip raketler çocuğunuz için çok uygundur. Selex masa tenisi raketi ürünleri ise ITTF (Uluslararası Tenis Federasyonu) onaylı masa raketleri olarak karşınıza çıkar. Anatomik sapı sayesinde kullanıcısına kolay kavrama imkanı tanıyan masa tenisi raketleri ile müsabakalarınızda daha yüksek performanslar sergileyebilirsiniz. Başlangıç, orta ve ileri seviye oyunlar için bulabileceğiniz birbirinden farklı masa tenisi raketleri vakumlu ambalajıyla teslim edilir. Selex badminton raketi ürünleri ise alüminyum malzemelerden imal edilir. Böylece oldukça sağlam bir kullanım sağlayan bu raketler çocuklar ve yetişkinler için farklı özelliklerle tasarlanır. Birbirinden farklı renklere sahip badminton raketleri sayesinde siz de antrenman ve maçlarınızda bileği zor bükülen bir oyuncuya dönüşebilirsiniz.

Diğer Selex Ürünleri

Futbol maçlarında, takımların en önemli savunma oyuncularından biri olan kaleciler, ellerine tam oturan, kaliteli ve sağlam eldivenlerle daha üstün performanslar gösterebilirler. Selex kaleci eldiveni modelleri bu noktada tam da aradığınız ürünü bulmanızı sağlayabilir. Gözenekli polyester kumaşa sahip kaleci eldivenleri daha fazla hava aldığından, eliniz çok daha az terler. Böylece terin getirdiği dezavantajlarla oyundaki performansınızın düşmesi önlenebilir. Bilek kısmındaki cırt cırtlar sayesinde eldivenler kullanıcıların bileklerine göre ayarlanabilir. Nefes alan yapısıyla kalecilerin aradığı konforu sunan eldivenler birbirinden renkli tasarımlarıyla gözünüze hoş gelecek birçok modele sahiptir. Yüzücü gözlükleri ise hem amatör hem profesyonel yüzücülerin tercih edebilecekleri çeşitlere sahiptir. Burun kısmında esnek bağlantı noktalarına sahip bu ürünler yüz şeklinize kolayca uyum sağlar. Bu sayede su sızmasını önleyen yüzücü gözlükleri buğulanma koruyucu özelliklerle de donatılır. Siz de kategorimizdeki tüm Selex ürünleriyle hemen tanışıp spor aktiviteleriniz için hazırlığa başlayabilirsiniz! Dilerseniz, fiyat aralıklarını belirleyebileceğiniz filtreleme opsiyonu sayesinde aradığınız ürünün bütçenize uygun modellerine de hemen ulaşabilirsiniz.