GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Popüler Filtreler

Seçili Kriterlerde Ara

Fiyat

Seçili Kriterlerde Ara

Seagate

markasında 675 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Seagate veri ve depolama çözümleriyle sabit diskler üreten Amerika menşeli bir şirkettir. Yüksek güvenlik ve performansa sahip sabit diskler, onlarla benzer görevleri olan SSD'ler ve türevi birçok ürün farklı serileriyle Seagate tarafında satışa sunulmaktadır. Siz de önemli ve korunması gereken verilerinizi depolamak için kategorimizden ihtiyaç duyduğunuz ürüne hızlıca sahip olabilirsiniz.

Seagate Sabit Diskleri

Harddisk ya da HDD kısaltmasıyla da bilinen sabit disklerde göze en çok çarpan özellikler arasında ürünün ne kadarlık bir hafızası olduğu yer alır. Bir Seagate harddiskini tercihe göre dahili ya da harici olarak da satın alabilirsiniz. Seagate Barracuda her iki sabit disk türü için de inceleyebileceğiniz markanın en popüler serileri arasındadır. Serinin masaüstü ve dizüstü bilgisayarlar için farklı modellerle tasarlanan dahili sabit diskleri hepsi bir arada depolama imkanı sağlarken oyunlarınızı kaydedebileceğiniz türlere de sahiptir. Oldukça büyük depolama alanlarına serinin Seagate 1tb Barracuda çeşidiyle sahip olabilirsiniz. Yüksek yazma hızı ve 2.5'tan 3.5 ince kadar farklı boyutlara sahip olan diskleri ürün detaylarını inceleyip doğru tercihi yaparak satın almak için sayfamızı inceleyebilirsiniz. 1'den 8 TB'a kadar farklı kapasitelerde tasarlanan Seagate Ironwolf dahili sabit diskleriyse daha çok ev, küçük ofis ve orta ölçekli işletmelerin ihtiyaç duydukları özelliklerle tasarlanır. Güçlendirilmiş teknolojisiyle ekstra güvenlik hizmeti sağlayan ürün işletmelerinizin ihtiyaçları doğrultusunda çalışarak kendini adapte eder. İsteğe göre 1, 2, 3 TB gibi farklı kapasitelerde görebileceğiniz Seagate Expansion harici diskleriyse hızlı veri aktarımı ve kullanımı kolay depolama sistemi sayesinde pratik ve seri hareket etmek isteyenlerin yöneldiği ürünler arasındadır.

Diğer Seagate Ürün ve Çözümleriyle de Tanışın

Seagate Nytro serisinde görebileceğiniz SSD'ler de "veri filosunun en büyük üyesi" adıyla lanse edilir. Serinin maksimum 15 TB kapasiteyle donatılan bir modelini tercih edebilir, kritik görevli kurumsal uygulamalarınız için çok ideal bir SSD'ye sahip olabilirsiniz. Hiper ölçekli uygulamalar ve yüksek yoğunluklu veri merkezleri içinse maksimum 1,9 TB kapasiteli modelleri tercih edebilirsiniz. Daha fazla işlem yapabilmenizi sağlayan bu ürünler, çok daha az enerji harcar. Ayrıca bütçe dostu olan bu SSD'ler, maliyeti aşağıya çekmek için de oldukça olabilir. Daha fazla işlem gücü istiyorsanız, web sunucuları için ideal olan SSD'leri de tercih edebilirsiniz. Seagate'nin bu tür modelleri de maksimum 3,8 TB kapasitesiyle muazzam bir hizmet sağlıyor. Farklı bilgisayar bileşenleri arasında görebileceğiniz Seagate ürünleri de bulunmakta. Bunlar arasında, Exos işletme sabit diskleri oldukça popüler. BT profesyonellerinden veri merkezi mimarlarına kadar tüm üst düzey alanlara 7 gün 24 saat güvenilir performans sağlayan bu diskler, maliyetin de düşmesini sağlar. 16 TB'a varan kapasiteleriyle en zorlu işlerin dahi üstesinden gelmesini amaçlayan Exos işletme diskleri en yüksek verimlilik gözetilerek tasarlanır.

Seagate Ürün Fiyatları

Veri depolama denildiğinde dünyanın en parlayan markalarından Seagate, geniş bir ürün ağına sahip. Ürün çeşitliliği, tüketicilerin nokta atışı alışveriş yapmasını sağlarken fiyat skalasını da etkiliyor. Sunduğu birçok ürünle yüksek güvenlik sağlayan Seagate, kullanıcılarına maliyetler düşüren ürünler sunmayı da dikkate alır. Böylece uzun vadede oldukça kârlı bir alışveriş için Seagate'yi tercih edebilirsiniz. Bilgisayar bileşenleri dünyasının en prestijli markalarından Seagate'yi siz de kategorimizde detaylıca inceleyebilirsiniz. Dilerseniz fiyat aralıklarını belirleyebileceğiniz filtreleme seçeneğimizi de kullanabilirsiniz. Böylece aradığınız pek çok ürünü bütçenize uygun modelleriyle aratabilirsiniz. Öneri fiyat aralıklarının yanı sıra kendi belirlediğiniz minimum ve maksimum tutarı da girebilir, tümüyle özelleştirilmiş bir inceleme başlatabilirsiniz. Ayrıca akıllı sıralamayı kullanarak da ürünleri fiyatlarına ya da listeye eklenme tarihine göre sıralamanız mümkün. Ayrıntılı ürün incelemeye yapabileceğiniz sayfamızda, bedava kargo gibi fırsatlarla da karşılaşabileceğinizi unutmayın. Markanın da dahil olduğu Bilgisayar Bileşenleri sayfamızı inceleyerek çok daha fazla marka, ürün ve model seçeneğini inceleyebilirsiniz.