GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Popüler Filtreler

Seçili Kriterlerde Ara

Fiyat

Seçili Kriterlerde Ara

Sava

markasında 109 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

1920'lere uzanan geçmişiyle beraber Sava 2004 yılından bu yana dünyaca ünlü lastik firması Goodyear bünyesinde faaliyetlerini sürdüren bir lastik üreticisidir. Yaz ve kış lastiklerinin yanı sıra 4 mevsim kullanabileceğiniz modelleriyle de öne çıkan Sava, otomobillerden hafif ticarilere, kamyonlardan 4x4 araç tiplerine kadar kullanabileceğiniz envaiçeşit lastiğiyle kategorimizde yer almaktadır. Siz de hızlı alışveriş imkanından faydalanabileceğiniz sayfamızdan Sava lastiklerine kolayca ulaşabilirsiniz.

Sava Kış Lastikleri

Genellikle +7 derecenin altındaki hava şartlarında performansı arttıran ve kullanılması makul olan kış lastikleri farklı araç tiplerine özgü modelleriyle sayfamızda yer almaktadır. Otomobilleriniz için etüt edebileceğiniz bir Sava kış lastiği sizi üstün performans ve frenleme imkanı sunan modellere götürür. 560'ten 690 kg'a kadar farklı taşıma kapasitelerinde seyreden lastikler ıslak ve karlı yollarda, kaygan zeminlerde tüm sağlamlığını koruyarak endişelerinizi ortadan kaldırır. Eskimo adıyla piyasaya sürülen ürünün otomobiller için en popüler modellerinden biri Sava 195 55 R16 kış lastiği ile öne çıkar. Sıkı bir yol hakimiyeti, güvenilir kavrama, suda maksimum kızaklama direnci otomobil araç tipleriniz için inceleyebileceğiniz kış lastiklerinde karşınıza çıkacak en temel özellikler arasında yer alır. Hafif ticarileriniz için de araştırabileceğiniz sayfamızda bir Sava kış lastiği nasıl avantajlar sağlar bunları da öğrenebilirsiniz. Tüm akslara uygun olan modeller yüksek kilometre performansı ve kış şartlarında güvenli tutuş imkanı sağlar. 925 kg'a ulaşan taşıma kapasitesine sahip modelleri minibüs ve kamyonetlerinizi güvenle kullanabileceğiniz özellikler takip eder. Özel sırt bileşenleri sayesinde güvenli yol tutuşunun da kapılarını aralayabileceğiniz kış lastikleri kilometre başına sağladığı maliyetle de kullanıcı dostudur.

Sava Yaz Lastikleri

Yaz aylarında kullanabileceğiniz lastikleri +7 derecenin üzerindeki havalarda tercih etmeniz salık verilir. Otomobilleriniz için farklı boyut ve özelliklerde görebileceğiniz Sava yaz lastiği modelleri sıcak hava şartlarında ideal niteliklerle öne çıkar. Kuru ve ıslak yollarda güvenli sürüş imkanı sağlayan ürün ultra yüksek performansıyla beklentilerinizi üst düzeyde karşılar. Sert dış omuz blokları sayesinde kuru yollarda güçlü frenleme özellikleri sunan yaz lastikleri geliştirilmiş sırtı sayesinde değişen dış unsurlara da kolayca adapte olur. Farklı zemin şartlarında yol hakimiyetini zorlanmadan sürdürmenizi sağlayan bu özelliğiyle yaz aylarındaki seyahatlerinizi sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Hafif yapıya sahip modelleri sayesinde yakıttan da tasarruf edebileceğiniz ürün geniş oluklarla tasarlanan yapısı sayesinde suyun hızlıca tahliye edilmesini sağlar. SUV araç tiplerinin yaz aylarında üstün performans sağlaması için tasarlanan Sava lastiklerse ıslak ve kuru zeminlerde güvenli yol tutuşundan ödün vermez. Arazi ortamlarında da güvenle kullanabileceğiniz ürün özel silika sırt bileşeni sayesinde aşırı yağmurlu zeminlerde dahi maksimum kavrama imkanı tanır. Viraj ve dönüşlerde dengeli bir seyri sürdürmenizi sağlayan SUV yaz lastikleri güçlü yapısıyla ağır yüklerin engellere takılmadan taşınabilmesi için idealdir. Markanın zengin lastik ağı içerisinden beklentilerinizi karşılayacak bir yaz lastiği için kategorimizi incelemeniz yeterlidir. Her mevsim için inceleyebileceğiniz Sava lastikleri de kategorimizde kolay alışveriş imkanıyla sunulmaktadır.

Sava 4 Mevsim Lastikler

Yaz - kış demeden tercih edebileceğiniz Sava 4 mevsim lastikleri her mevsimin standart hava koşullarına adapte olabilecek şekilde tasarlanır. Otomobil araç tipleriniz için inceleyebileceğiniz ürün 475'ten 615 kg'a kadar farklı taşıma kapasitelerine sahip modellerle öne çıkar. Kışın ortalama ıslak ve karlı zeminlerinde kullanabileceğiniz 4 mevsim lastikleri yaz ayları geldiğinde de kuru zeminde üst düzey performans sergiler. Lastik değiştirme ya da depolama gibi ekstra işlemlere duyduğunuz ihtiyacı ortadan kaldıran ürün kışın yaz lastikleri gibi donma yapmaz, yazın da kış lastiklerine kıyasla yola daha iyi tutunurlar. Kategorimizde dört mevsim kullanım için inceleyebileceğiniz Sava oto lastikler fiyat aralıklarını değerlendirip bütçenize uygun modelleri satın almanız için de idealdir.