Reklam Paketleri

Ürünleri öne çıkaran Reklam Paketleri yenilendi. Yenilenen Reklam Paketleri ile daha fazla görünürlük kazanabilir, daha çok müşteriye ulaşarak kısa sürede satışlarınızı artırabilirsiniz. Ürünlerinizin daha dikkat çekici hale gelebilmesi ve daha hızlı satılması için Aramada Öne Çıkar, Kalın Yazı, Alt Başlık, Önerilen Ürünlerde Öne Çıkar özelliklerini kullanabilirsiniz. Reklam Paketleri'ni, ürünler satışa çıkarıldıktan sonra ''Ürün Yönetimi-Aktif Satışlar'' sayfasından listelemelere istenilen süre kadar (En az bir gün, en fazla ürünün listleleme süresi kadar) ekleyebilirsiniz. Reklam Paketleri günlük olarak ücretlendirilir. Satışa çıkardığınız ürünlere Ürün Yönetimi ekranınızdan kolayca Reklam Paketleri'nden ekleyebilirsiniz.

Reklam Paketleri Size Neler Kazandırır?

  • Ürünlerinizi arama sonuçlarında öne çıkararak daha çok alıcıya ulaşabilirsiniz.

  • Ürünlerinizi daha dikkat çekici hale getirerek benzer ürünlere göre avantaj kazanabilirsiniz.

  • Görüntülenme sayınızı artırarak markanızı kısa sürede tanıtabilirsiniz

Reklam Paketleri Nelerdir?

Aramada Öne Çıkar:

Satışa çıkarılan ürünler, Akıllı Sıralama sistemiyle birçok farklı kritere göre değerlendirilip sıralanır ve alıcılar için en uygun ürünler üst sıralara yerleştirilir. "Aramada Öne Çıkar" özelliği ise Akıllı Sıralama sisteminde size avantaj sağlayarak ürünlerinizin üst sıralara çıkmasını sağlar.

Kalın Yazı:

Kalın Yazı özelliği arama sonuç sayfalarında ürün başlıklarının kalın harflerle görünmesini sağlar. Kalın Yazı ile daha fazla alıcının dikkatini çekebilirsiniz.

Alt Başlık:

Ürün başlığına sığdıramadığınız ancak önemli olduğunu düşündüğünüz tanıtıcı bilgileri, Alt Başlık özelliği sayesinde alıcılara verebilirsiniz. Alt Başlık yazarak hem ürünün avantajlarını öne çıkarabilir hem de ürünlerinizi daha ilgi çekici hale getirebilirsiniz.

Önerilen Ürünlerde Öne Çıkar:

Ürünlere ve mağazaya görünürlük kazandıran ve daha fazla kullanıcı çeken yeni Reklam Paketi ''Önerilen Ürünlerde Öne Çıkar'' özelliği yayında. Yeni ''Önerilen Ürünlerde Öne Çıkar'' ile mağazanızdaki ürünleri milyonlarca kişinin ziyaret ettiği GittiGidiyor ana sayfada ve ürün sayfalarında öne çıkarabilirsiniz.

Yeni ''Önerilen Ürünlerde Öne Çıkar'' Özelliği'nin Avantajları Nelerdir? - Ürünlerinizi, GittiGidiyor ana sayfasındaki 'Sizin için Seçtiklerimiz' alanında, 'İlginizi çekebilecek ürünler' alanında ve ürün sayfalarındaki 'Bu ürünle ilgilenen kullanıcılar bunlarla da ilgilendi' başlıklı alanda 'Sponsorlu' etiketiyle öne çıkarabilirsiniz.

Ücretler

Düşük ücretlerle ürünlerinize birden fazla Reklam Paketi ekleyebilir, daha kısa sürede çok daha fazla alıcıya ulaşabilirsiniz. Ürünlere eklediğiniz Reklam Paketleri, eklendiğiniz süre tutarında ücretlendirilir. Ürünlerinize en az bir gün, en fazla ürünün kalan listeleme günü kadar Reklam Paketi ekleyebilirsiniz.

Reklam PaketleriGünlük Fiyat
Aramada Öne Çıkar0,40 TL
Alt Başlık0,03 TL
Kalın Yazı0,07 TL
Önerilen Ürünlerde Öne Çıkar1,50 TL

Satış formunda hazırlayıp listelediğiniz ürünler ''Ürün Yönetimi - Aktif Satışlar'' sayfanıza aktarılır. Aktif Satışlar sayfanızdaki ''Reklam Paketi Ekle'' seçeneğinden istediğiniz paketleri seçtiğiniz ürünlere ekleyebilirsiniz.Sık Sorulan Sorular

Reklam Paketleri'ni nasıl kullanabilirim?

Satışa çıkardığınız ve ''Ürün Yönetimi Aktif Satışlar'' sayfasında yer alan ürünlerden Reklam Paketi eklemek istediklerinizi yanlarındaki kutucukları işaretleyerek seçin. Sayfanın altındaki ''Reklam Paketi Ekle'' butonuna basın. Paket seçimi ve kullanım süresini belirledikten sonra ödeme yaparak ürünlerinize Reklam Paketi ekleyebilirsiniz.

Mağaza sahiplerinin ücretsiz ekstra kullanma hakkı var mı?

Mağazanız olduğunda da Reklam Paketleri ücretlidir. Ürünlere eklediğiniz Reklam Paketleri, eklediğiniz süre tutarında ücretlendirilir. Ürünlerinize en az bir gün, en fazla ürünün kalan listeleme günü kadar Reklam Paketi ekleyebilirsiniz.