• 1
  Listeleme Servisi
 • 2
  Toplu Ürün Yükleme
 • 3
  API Servisi

Listeleme Servisi

Gelişmiş ürün yönetim araçlarına sahip Listeleme Servisi ile satışlarınızla ilgili tüm işlemleri topluca ve hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Listeleme Servisinin kullanımı ücretsizdir.

Listeleme Servisi'nin Kullanımı ve Özellikleri

Listeleme Servisi; Aktif Satışlar, Yeni Listelenenler, Satılanlar ve Satılmayanlar olmak üzere ürün listelemelerinizi yönetebileceğiniz dört bölümden oluşur.

Aktif Satışlar:

Bana Özel/Satışlarım sayfasında olduğu gibi, satışı devam eden tüm ürünlerinizi bu ekrandan takip edebilirsiniz. Aradığınız ürünlere, filtre seçenekleriyle hızlı bir şekilde ulaşabilir, sayfanın üst kısmında bulunan seçeneklere (format, fiyat, kalan süre vb.) göre ürünleri sıralayabilirsiniz.

Yeni Listelenenler:

Yeni listelediğiniz, satışa hazır tüm ürünler burada yer alır. Bu alan üzerinden;

 • Ürünlerinizin özelliklerini (kategori, başlık, süre, adet, fiyat, kargo bilgileri, opsiyonel özellikler vb.) toplu olarak düzenleyebilmek.

 • Binlerce ürünü, "Ödeme sepetine Ekle" butonu ile tek ödemede satışa çıkartabilirsiniz.

 • Ürünlerinizin formatını tek adımda değiştirebilirsiniz.

 • Ürün formatına, Mağaza kategorilerinize, fiyat aralığına ve ürün durumuna göre filtreleme yapabilir, ürün başlığından aradığınız ürünlere ulaşabilirsiniz.

Satılanlar:

Sattığınız ürünlerden elinizde fazla adet varsa tekrar listelemekle vakit kaybetmeyin! İstediğiniz ürünleri seçerek sadece birkaç saniyede kopyalayabilirsiniz. Kopyaladığınız ürünler, Yeni Listelenenler sekmesine aktarılacaktır.

Yine bu bölümde ürün formatına, Mağaza kategorilerinize, fiyat aralığına ve ürün durumuna göre filtreleme yapabilir, ürün başlığından aradığınız ürünlere ulaşabilirsiniz.

Satılmayanlar:

Satılmayan tüm ürünleriniz burada toplanır. "Yeni Listelenenler" alanında yer alan tüm seçenekleri bu sayfa üzerinde de kullanabilirsiniz.

Mağaza Abonelikleri ve Avantajları

23 Eylül 2019 tarihi itibariyla GittiGidiyor'un ürün listeleme ve mağaza açma koşulları yenilenmiştir. Yeni düzenlemeyle birlikte GittiGidiyor'da ücretsiz mağaza açabilir, ürünlerinizi ücretsiz listeleyebilirsiniz. Ücretsiz Mağaza açmak için tıklayın

Neden GittiGidiyor'da mağaza açmalısınız?

- 10 bin adet ürün (çok veya tek adetli) ücretsiz satışa çıkarılabilirsiniz. - Ürünlerinizi 30, 60, 180 veya 360 gün süreyle listeleyebilirsiniz. - Logo ve kategorileri içeren kişisel bir satış platformuna sahip olursunuz. - GittiGidiyor mağazanızdan alıcılarla direk iletişim kurabilirsiniz. - Satıcı Performans Paneli'ni ücretsiz kullanılabilirsiniz.

Yeni mağaza abonelik paketi

Yeni düzenlemeyle birlikte Temel, Pro, Mega, Mega+ ve Özel mağaza abonelik paketleri yerine ''Standart Mağaza'' abonelik paketi ile tüm satıcılarımıza avantajlar tek bir pakette sunulmaktadır.

Mağazada kaç adet ürün listelenebilir?

Ücretsiz ''Standart Mağaza'nızı açarak 10 bin adet ürününüzü ücretsiz olarak listeleyebilirsiniz.

Ürünler kaç gün süreyle listelenebilir?

Ücretsiz ''Standart Mağaza'' aboneliği ile ürünlerinizi 30, 60, 180 veya 360 gün süreyle satışa çıkarabilirsiniz. 10 bin adetten daha fazla ürün listelemek için GittiGidiyor kullanıcı adınızı, ad-soyad, telefon numaranızı ve kaç adet ürün listeleyeceğinizi DL-GG-yenimagazakayit@ebay.com adresine iletmenizi rica ederiz.

Mağaza sahiplerine ücretsiz mağaza aboneliği tanımlanacak mı?

23 Eylül 2019 tarihinden önce herhangi bir mağaza aboneliği paketi satın alan ve mağaza aboneliği devam eden tüm kullanıcıların kullanımdan kalan mağaza abonelik ücretleri, ödeme yaptıkları kredi kartlarına iade edilerek üyeliklerine 2023 tarihine kadar ücretsiz ''Standart Mağaza'' aboneliği tanımlanmıştır.

GittiGidiyor'da ilk kez mağaza açanlar ürünlerini nasıl satışa çıkaracak?

Ana sayfada yer alan Satış Yap alanına tıklayarak hazırladığınız ve Listeleme Servisi'ne kaydettiğiniz ürünleri Listeleme Servisi sayfasından toplu olarak satışa çıkarabilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayın

Listelemede ''Reklam Paketleri'nin kullanımı ücretli mi?

Listelediğiniz ürünlere eklemek istediğiniz Reklam Paketleri ücretlidir. Reklam Paketleri'nin ücretleri paketlere ve eklenen gün süresine göre değişmektedir.

Reklam PaketleriGünlük Fiyat
Aramada Öne Çıkar0,40 TL
Alt Başlık0,03 TL
Kalın Yazı0,07 TL
Önerilen Ürünlerde Öne Çıkar1,50 TL

Reklam Paketleriyle ilgili detaylı bilgi için tıklayın

Toplu Ürün Yükleme

Listeleme Servisi üzerinde yer alan Toplu Ürün Yükleme alanından excel dosyası ve API servisleri ile toplu listeleme gerçekleştirebilirsiniz.

API Nedir?

Application Programming Interface, bir uygulamaya ait yeteneklerin, başka bir uygulamada da kullanılabilmesi için yeteneklerini paylaşan uygulamanın sağladığı ara yüzdür. Detaylı bilgi için tıklayın

Listelemede API desteği alınabilir mi?

GittiGidiyor API servisleri, firmaların veya bireysel kullanıcıların GittiGidiyor üzerinde yapabildikleri hemen hemen tüm işlemleri (ürün listeleme, mesaj yazma, kargo bilgisi girme vb.), otomatik olarak veya toplu halde yapabilmelerini sağlayan profesyonel bir yazılım altyapısıdır. Tüm GittiGidiyor kullanıcıları API servislerini ücretsiz olarak kullanabilir. API servislerinin kullanımı, yazılım uygulama ve geliştirme bilgisi gerektirir. Entegrasyon için bu hizmeti sağlayan firmalardan destek alınabilir.

Sık Sorulan Sorular

Mağaza abonelik koşulları değişti mi?

23 Eylül 2019 tarihinden itibaren mağaza abonelik koşulları yenilenmiştir. Yeni düzenlemeyle birlikte GittiGidiyor?da mağaza açmak ve mağaza ürünü listelemek ücretsiz hale getirilmiştir. Bu kapsamda, mağaza sahibi tüm satıcılarımızın kalan mağaza abonelik ücretleri ödeme yaptıkları kredi kartlarına iade edilerek üyeliklerine 2023 tarihine kadar ücretsiz mağaza aboneliği tanımlanmıştır.

Ücretsiz mağaza aboneliğinde 30, 60, 180 gün listeleme sürelerine ek olarak ürünler 360 gün ücretsiz listelenebilir. Ücretsiz ''Standart Mağaza'' özelliklerini ve avantajlarını görmek için tıklayın.

Geçmişe yönelik mağaza abonelik paketi tutarları iade edilecek mi?

23 Eylül 2019 tarihinden itibaren mağaza abonelik koşulları yenilenmiştir. Yeni düzenlemeyle birlikte GittiGidiyor'da mağaza açmak ve ürün listelemek ücretsizdir. Bu kapsamda, mağaza sahibi tüm satıcılarımızın kullanımdan kalan mağaza abonelik ücretleri ödeme yaptıkları kredi kartlarına iade edilerek üyeliklerine 2023 tarihine kadar ücretsiz mağaza aboneliği tanımlanmıştır.

İade tutarlarının kredi kartlarına yansıması bankaların uygulamaları nedeniyle 2-4 gün sürebilir.

Ücretsiz Standart Mağaza'da tüm ürünler görünecek mi?

23 Eylül 2019 tarihinden itibaren mağaza abonelik koşulları yenilenerek mağaza açmak ve ürün listelemek ücretsiz hale getirilmiştir. Bu kapsamda, mağaza sahibi tüm satıcılarımızın ücretli mağaza abonelik tutarları, ödeme yaptıkları kredi kartlarına iade edilerek 2023 tarihine kadar yeni ücretsiz mağaza abonelikleri başlatılmıştır. Yeni düzenlemeyle birlikte Temel, Pro, Mega, Mega+ ve Özel mağaza abonelik paketleri kaldırılmış, ''Standart Mağaza'' abonelik paketi ile tüm satıcılarımız tüm avantajların bir arada toplandığı tek bir paket sunulmaktadır.

İade mağaza abonelik tutarı kartıma ulaşmadı

Mağaza abonelik ücretleri 23 Eylül 2019 tarihinde ödeme yapılan kredi kartlarına iade edilmiştir. İade tutarlarının kredi kartlarına yansıması bankaların uygulamaları nedeniyle 2-4 gün sürebilir.

Mağaza abonelik paketleri nelerdir?

Yeni düzenlemeyle birlikte Temel, Pro, Mega, Mega+ ve Özel mağaza abonelik paketleri yerine ''Standart Mağaza'' abonelik paketi ile tüm satıcılarımıza avantajlar tek bir pakette sunulmaktadır.

Ücretsiz mağaza aboneliğinde 30, 60, 180 gün listeleme sürelerine ek olarak ürünler 360 gün ücretsiz listelenebilir.

Mağaza ürünlerimi kaç gün süreyle listeleyebilirim?

Ücretsiz mağaza aboneliğinde 10 bin ürün 30, 60, 180 gün listeleme sürelerine ek olarak 360 gün ücretsiz listelenebilir.

Mağaza abonesi olduğumda kaç tane ücretsiz Reklam Paketi hakkım olacak?

Yeni ücretsiz mağaza ürünlerinize ekleyeceğiniz Reklam Paketleri ücretlidir.

Reklam Paketleri'nin ücretleri ürünlerinizin listeleme süresine göre değişmektedir.