• 1
  Listeleme Servisi
 • 2
  Toplu Ürün Yükleme
 • 3
  API Servisi

Ürün Yönetimi

Ürün yönetimi sayfanızda satışlarınızla ilgili tüm işlemleri topluca ve hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.

Ürün Yönetimi'nin Kullanımı ve Özellikleri

Ürün Yönetimi; Aktif Satışlar, Yeni Listelenenler, Satılanlar ve Satılmayanlar olmak üzere ürün listelemelerinizi yönetebileceğiniz dört bölümden oluşur. Ürün Yönetimi sayfasının kullanımı hakkında GittiGidiyor Akademi'den bilgi alabilirsiniz.

Aktif Satışlar:

Hesabım/Satışlarım sayfasında olduğu gibi, satışı devam eden tüm ürünlerinizi bu ekrandan takip edebilirsiniz. Aradığınız ürünlere, filtre seçenekleriyle hızlı bir şekilde ulaşabilir, sayfanın üst kısmında bulunan seçeneklere (format, fiyat, kalan süre vb.) göre ürünleri sıralayabilirsiniz.

Listelemeye Hazır Ürünler:

Yeni listelediğiniz, satışa hazır tüm ürünler burada yer alır. Bu alan üzerinden;

 • Ürünlerinizin özelliklerini (kategori, başlık, süre, adet, fiyat, kargo bilgileri, Reklam Paketleri vb.) toplu olarak düzenleyebilmek.

 • Binlerce ürünü, "Ödeme sepetine Ekle" butonu ile tek ödemede satışa çıkartabilirsiniz.

 • Ürünlerinizin formatını tek adımda değiştirebilirsiniz.

 • Ürün formatına, fiyat aralığına ve ürün durumuna göre filtreleme yapabilir, ürün başlığından aradığınız ürünlere ulaşabilirsiniz.

Satılanlar:

Sattığınız ürünlerden elinizde fazla adet varsa tekrar listelemekle vakit kaybetmeyin! İstediğiniz ürünleri seçerek sadece birkaç saniyede kopyalayabilirsiniz. Kopyaladığınız ürünler, Yeni Listelenenler sekmesine aktarılacaktır.

Yine bu bölümde ürün formatına, fiyat aralığına ve ürün durumuna göre filtreleme yapabilir, ürün başlığından aradığınız ürünlere ulaşabilirsiniz.

Satılmayanlar:

Satılmayan tüm ürünleriniz burada toplanır. "Listelemeye Hazır Ürünler" alanında yer alan tüm seçenekleri bu sayfa üzerinde de kullanabilirsiniz.

Mağaza Sahibi Olmanın Avantajları

GittiGidiyor'da mağaza açmak tamamen ücretsizdir. Ücretsiz Mağaza açmak için tıklayın

Neden GittiGidiyor'da mağaza açmalısınız?

- 10 bin adet ürün (çok veya tek adetli) ücretsiz satışa çıkarılabilirsiniz. - Listeleme kapasitenizi artırmak için DL-GG-yenimagazakayit@ebay.com adresine kullanıcı adınızı ve listelemek istediğiniz ürün adetini iletebilirsiniz. - Ürünlerinizi 30, 60, 180 veya 360 gün süreyle listeleyebilirsiniz. - Logo ve firma tanım yazınızı içeren kişisel bir satış platformuna sahip olursunuz.

Mağazanızda ürün listelemek için göndermeniz gereken belgeler

GittiGidiyor'da mağaza açtıktan sonra ürün listelemek için firmaya ait belgelerin sisteme yüklenmesi gereklidir. Belge yükleme zorunluluğu sadece yeni mağaza sahipleri için değil, daha önce mağaza açmış iş ortaklarımız için de geçerlidir.Sisteme yüklenmesi gereken belgeler GittiGidiyor üyelik tipine göre değişiklik gösterir.

Kurumsal üyeler ve üyelik türü Tacir olanlar aşağıdaki belgeleri sisteme yüklemelidir.

Faaliyet belgesi
Ticari sicil gazetesi
İmza sirküleri
Vergi levhası

Kurumsal üyeler ve üyelik türü Esnaf olanlar ise aşağıdaki  belgeleri sisteme yüklemelidir.

Vergi Levhası
İmza beyannamesi ya da sirküleri
Nüfus cüzdanı ön yüzü

Bireysel üyeler ise ürün listelemek için yalnızca nüfus cüzdanızın ön yüzünü göndermeleri yeterlidir.

Ürün listelemek için gereken belgeleri Hesabım/Evrak Yönetimi sayfasından sisteme yükleyebilirsiniz.

ÖNEMLİ: Mevcut iş ortaklarımız, ürün listelemeye devam etmek için 18 Aralık 2021 tarihine kadar Hesabım/Evrak Yönetimi safasından belgelerini GittiGidiyor?a göndermeleri gerekmektedir.

Mağazada kaç adet ürün listelenebilir?

Mağaza açarak 10 bin adet ürününüzü ücretsiz olarak listeleyebilirsiniz.

Ürünler kaç gün süreyle listelenebilir?

Ücretsiz ''Standart Mağaza'' aboneliği ile ürünlerinizi 30, 60, 180 veya 360 gün süreyle satışa çıkarabilirsiniz. 10 bin adetten daha fazla ürün listelemek için GittiGidiyor kullanıcı adınızı, ad-soyad, telefon numaranızı ve kaç adet ürün listeleyeceğinizi DL-GG-yenimagazakayit@ebay.com adresine iletmenizi rica ederiz.

GittiGidiyor'da ilk kez mağaza açanlar ürünlerini nasıl satışa çıkaracak?

Ana sayfada yer alan Satış Yap alanına tıklayarak hazırladığınız ve Listeleme Servisi'ne kaydettiğiniz ürünleri Ürün Yönetimi sayfasından toplu olarak satışa çıkarabilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayın

Listelemede ''Reklam Paketleri'nin kullanımı ücretli mi?

Listelediğiniz ürünlere eklemek istediğiniz Reklam Paketleri ücretlidir. Reklam Paketleri'nin ücretleri paketlere ve eklenen gün süresine göre değişmektedir.

Reklam PaketleriGünlük Fiyat
Aramada Öne Çıkar0,80 TL
Alt Başlık0,03 TL
Önerilen Ürünlerde Öne Çıkar1,50 TL

Reklam Paketleriyle ilgili detaylı bilgi için tıklayın

Toplu Ürün Yükleme

Ürün Yönetimi üzerinde yer alan Toplu Ürün Yükleme alanından excel dosyası ve API servisleri ile toplu listeleme gerçekleştirebilirsiniz.

API Nedir?

Application Programming Interface, bir uygulamaya ait yeteneklerin, başka bir uygulamada da kullanılabilmesi için yeteneklerini paylaşan uygulamanın sağladığı ara yüzdür. Detaylı bilgi için tıklayın

Listelemede API desteği alınabilir mi?

GittiGidiyor API servisleri, firmaların veya bireysel kullanıcıların GittiGidiyor üzerinde yapabildikleri hemen hemen tüm işlemleri (ürün listeleme, mesaj yazma, kargo bilgisi girme vb.), otomatik olarak veya toplu halde yapabilmelerini sağlayan profesyonel bir yazılım altyapısıdır. Tüm GittiGidiyor kullanıcıları API servislerini ücretsiz olarak kullanabilir. API servislerinin kullanımı, yazılım uygulama ve geliştirme bilgisi gerektirir. Entegrasyon için bu hizmeti sağlayan firmalardan destek alınabilir. Detaylı bilgi için API sayfamıza göz atın.

www.gittigidiyor.com/api

Sık Sorulan Sorular

Mağaza ürünlerimi kaç gün süreyle listeleyebilirim?

Ücretsiz mağaza aboneliğinde 10 bin adet ürün 30, 60, 180 gün listeleme sürelerine ek olarak 360 gün ücretsiz listelenebilir. Listeleme kapasitenizi artırmak için DL-GG-yenimagazakayit@ebay.com adresine talebinizi iletebilirsiniz.

Mağaza abonesi olduğumda kaç tane ücretsiz Reklam Paketi hakkım olacak?

Yeni ücretsiz mağaza ürünlerinize ekleyeceğiniz Reklam Paketleri ücretlidir.

Reklam Paketleri günlük olarak ücretlendirilir. Ürünlerinize en fazla ürünlerinizin listeleme süresi kadar Reklam Paketi ekleyebilirsiniz.