GittiGidiyor'a Satıcı Olarak Kayıt Olmak

Kayıt Formu

Kayıt formunda bilgilerinizi girerek GittiGidiyor'a anında ve güvenle kayıt olabilirsiniz. Kaydınızı tamamlarken önemli olan şu noktaları unutmayın.

1. E-posta ve cep telefonu bilgileriniz GittiGidiyor tarafından size ulaşmak için kullanılacağından doğru ve eksiksiz olmalıdır. Unutmayın, GittiGidiyor, hatalı bilgilerle oluşturulan üyeliklere müdahale etme hakkına sahiptir.

2. Kullanıcı Adı daha sonra değiştirilemeyeceği için size ve firmanıza en uygun ismi belirleyin.

Kişisel Bilgileriniz

Kaydınızı tamamladıktan sonra, Bana Özel Bilgilerim/Ayarlarım sayfasından, 4 adımda bilgilerinizi tanımlayın.

1. Adres Bilgisi Ürün iadesi veya değişimi gibi durumlarda alıcıların adresinizi görebilmeleri için ürünü iade gönderileceği adres bilgilerinizin güncel olması gerekiyor.Adres bilgisi olmayan satıcıların GittiGidiyor'a özel kargo anlaşmalarından yararlanamayacağını unutmayın. Adres bilgisi olarak kargo şubelerini de girmemelisiniz.

2. Cep Numarası Onayı: Üyelik bilgilerinizde tanımlı cep telefonu numaranızın adınıza kayıtlı olduğunu onaylatarak, "cep telefonu onayı" rozetine sahip olursunuz. Profilinizde ürün arama sonuç sayfalarında gösterilecek bu rozet sayesinde alıcıların güvenini kazanırsınız.

3. Hesap Numarası: Ürün bedelinin hesabınıza aktarılabilmesi için sisteme banka bilgilerinizi tanımlamalısınız. GittiGidiyor, para transferini sadece Türkiye sınırları içinde bulunan banka hesaplarına yapar. Sisteme tanımlayacağınız bilgiler Vadesiz TL hesap bilgileriniz olmalıdır. Kredi Kartı vb. hesaplar para transferi için kullanılamaz.

4. Fatura Bilgileri: Bu alandan bireysel veya kurumsal fatura bilgilerinizi sisteme tanımlamalısınız. GittiGidiyor, verdiği hizmet karşılığında gelir elde ettiği kalemler için (Listeleme ücretleri, abonelik ücretleri ve gerçekleşen satış komisyonları) satıcılara fatura keser. Fatura bilgilerinizin eksik veya hatalı olması durumunda GittiGidiyor'dan size fatura düzenleyemeyecektir.