Geleceğim E-Ticaret programı nedir?

GittiGidiyor tarafından, KOBİ'lerin e-ticarete adım atmalarını teşvik etmek, fiziksel dünyadan online dünyaya geçiş için gereken uygulamalı eğitimleri sunmak ve halihazırda e-ticarette faaliyet gösteren satıcıların verimliliğini artırmak üzere geliştirdiği projedir.

Geleceğim E-Ticaret programının lansmanı, 14 Ağustos 2017 tarihinde, İzmir Hilton'da yapıldı. Hem aktif GittiGidiyor satıcılarının hem de henüz e-ticarete başlamamış olan KOBİ'lerin katıldığı bu lansmanda GittiGidiyor Genel Müdürü Öget Kantarcı, Satıcı Gelişimi Direktörü Bahadır Kılıç, Pazarlama Direktörü Feyza Dereli Fedar, Ticaret Direktörü Bülent Elçin ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Sektörler ve Girişimcilik Daire Başkanı Ozan Acar ile başarılı GittiGidiyor satıcıları, 150'den fazla katılımcıya seslendi. Lansman, yerel ve ulusal basında geniş yer buldu.

Geleceğim E-Ticaret projesinin avantajları

  • E-ticaret ekosisteminde hizmet sağlayan anlaşmalı çözüm ortaklarının ücretsiz ya da avantajlı paketleri

  • Eğitim ve gelişim konusunda 360 derece çözüm yaklaşımı ve danışmanlık hizmeti

  • Türkiye'nin tüm bölgelerini kapsayacak şekilde belirlenen illerde açılan ofislerde sürekli eğitim programları

  • Performans değerlendirme ve gelişim için mentorluk hizmeti

  • Özel müşteri hizmetleri desteği

  • Ücretsiz Mağaza aboneliği (1 yıl süreyle)


Geleceğim E-Ticaret programına nasıl katılabilirim?

Katılma kriterleri nelerdir?

Geleceğim E-Ticaret programına katılmak için internet üzerinden satış yapan veya yapmak isteyen herkes programa başvurabilir. GittiGidiyor gelen talepleri inceleyerek uygun bulduğu başvuraları değerlendirecektir.

Eğitimler ücretli mi?

Eğitimler hangi illerde yapılıyor?