GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Popüler Filtreler

Seçili Kriterlerde Ara

Fiyat

Seçili Kriterlerde Ara

Sanat Halı

markasında 9 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Sanat Halı, "Halıya İşlenen Sanat" mottosu ile uzun yıllardır sektörünün öne çıkan markaları arasında yer alıyor. Mottosunun hakkını verircesine ürünlerini yer döşemesinden ziyade bir dekorasyon aracı olarak tasarlayan marka, modern dokuma teknikleri ile eşsiz tasarımlara imza atıyor. Geniş ürün portföyü ve model yelpazesi sayesinde herkesin ev dekorasyon zevkine hitap etmeyi amaçlayan Sanat Halı, kullandığı farklı iplikler ile de yenilikçiliğini koruyor. Sade ve cafcaflı pek çok halı modelini bulabileceğiniz Sanat Halı, indirim ve bedava kargo fırsatlarıyla kategorimizde! Siz de hemen alışverişe başlayarak yaşam alanlarınızı dizayn etmek için kolları sıvayabilir ve sepetinizi keyifle doldurabilirsiniz.

Sanat Halı Modelleri

Sanat Halı modelleri modern tasarımlardan geleneksel motifler ile süslenmiş seçeneklere kadar geniş bir yelpaze sunuyor. Koleksiyonları ile halı sektöründeki tüm yeteneğini gözler önüne seren marka, örneğin Vals halıları ile oldukça popüler. Akrilik ipliklerin kullanılması ile imal edilen bu halılar, 1 mm kabartmalı olarak dokunuyor. Adeta farklı renklerin yan yana şeritler oluşturduğu bu modern halılar, özel boyama tekniğinin kullanılması ile de oldukça ayrıcalıklı. Sanat Halı Delüks koleksiyonları da markanın ve sektörün popüler halılarını sunuyor. Lüks duruşu, ince detayları ve sade renkleri ile öne çıkan Delüks koleksiyonu, dikdörtgen ve oval formdaki tasarımları ile çeşitlilik sunuyor. Örneğin 120x120 cm ölçülerine sahip oval halılar içerisinde 12 mm hav yüksekliğine sahip, akrilik iplikler ile imal edilen modeller öne çıkıyor. Salonunuzdaki tekli koltukların ortasında, koltuk takımınızın göbeğinde çok şık durabilecek bu bej renkli sade modeller Delüks koleksiyonunun meşhur halılarından biri. Sanat Halı Milat adıyla piyasaya sürdüğü koleksiyonu ile de modern ev dekorasyonları için harika seçenekler sunuyor. Dokuma taban olan bu ürünler de akrilik iplik kullanılarak imal ediliyor ve 11 mm hav yüksekliğine sahip. Yıkanabilir olmasıyla da kolaylık sağlayan bu ürünler, bej rengin üzerindeki şık çiçek desenleri ile oldukça estetik duruyor.

Sanat Halı Özellikleri

Sanat Halı Oasis tipi halılarında farklı iplik türlerini de kullanıyor. Örneğin akrilik yün tuşeli iplik kullanılarak modern bilgisayarlı tezgahlarda üretilen Oasis koleksiyonu, metrekarede 10 mm hav yüksekliğine sahip. Çırpma ve dövme işlemlerinin yapılmamasının önerildiği Oasis koleksiyonu belirli aralıklar ile elektrik süpürgesiyle temizlenebiliyor. Yıkanabilir yapısı ile de hijyen uygulamalarında kolaylık sağlayan bu ürünleri Sanat Halı yolluk tarzı modeller takip ediyor. Yolluklar antrelerde, evlerin koridor bölgelerinde kullanılabiliyor. Yapısı itibarıyla ince ve uzun olarak tanımlanabilecek yolluklar, Sanat Halı'nın yenilikçi iplik türleri ile imal ettiği oldukça dekoratif ürünler. Örneğin, %100 akrilik iplik kullanılarak imal edilen modeller arasında 500,000 ilme ucu sıklığına, 11 mm hav yüksekliğine sahip modern tasarımlar dikkat çekiyor. 1 mm kabartmalı dokuma olan bu tip Sanat Halı yollukları, kare formunda ayrılmış renklerin olduğu görünümü ile de tam bir dekorasyon aracı. Sanat Halı kullanıcı yorumları ile de teyit edebileceğiniz üzere bu yolluk modelleri oldukça uzun yapısı ile evinden antreden hemen sonraki koridor bölümüne tam oturabiliyor. Daha da cafcaflı modeller arıyorsanız kesme yolluklar içerisinde kelebek desenleri ile süslenmiş cıvıl cıvıl ürünler var. 600,000 ilme sıklığına sahip olan, akrilik iplikten üretilen bu halılar arka kaplamaya da sahip. Üzerindeki renk renk kelebek desenleri de evini modern dizayn anlayışı ile dayayıp döşeyenleri kendine çekiyor.

Sanat Halı Fiyatları

Geniş bir skalada ilerleyen Sanat Halı fiyatları ürünlerin dahil olduğu koleksiyona, ilme sıklığına, iplik türüne, tasarımına göre değişiyor. Farklı pek çok koleksiyon ürünü ile müşterilerin dekorasyon zevkine tamamen hitap etmeyi amaçlayan marka, cafcaflı ve sade modelleri ile nokta atışı bir tercih yapmanızı da kolaylaştırıyor. İplik türlerinde yenilikçi ve sıra dışı yöntemleri de benimseyen, böylece iddialı ve ezberleri bozan tasarımlara da imza atmayı seven Sanat Halı modelleri ve fiyatları bazında önemli ölçüde değişebiliyor. Bunun en temel nedeni de ürünün bulunduğu koleksiyon ve benzeri ayrıntılar. Dilerseniz, fiyat aralıklarını belirleyebileceğiniz filtreleme opsiyonumuzu kullanarak da özelleştirilmiş bir alışverişin kapılarını aralayabilirsiniz. Filtreleme sayesinde aradığınız halıların bütçenize uygun modellerini hızlı bir şekilde görüntüleyebilirsiniz. Kişiselleştirilmiş alışverişi böylece hemen deneyimlemeye başlayabilirsiniz. Ayrıca akıllı sıralamayı kullanarak da halıları en yüksek fiyat, en düşük fiyat ya da ürün listesine eklenme tarihine göre listeleyebilirsiniz. Kategorimizde alışveriş yaparken indirim, bedava kargo ve aynı gün kargo gibi fırsatlar ile de karşılaşabileceğinizi ve böylece alışverişinizi çok daha cazip hale getirebileceğinizi unutmayın. Hemen alışverişe başlayın, çok daha ekonomik bir şekilde sepetinizi doldurun!