GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Samsung Televizyon

kategorisinde 171 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Samsung Televizyon

Teknoloji devi markalardan olan Samsung, piyasaya sunduğu diğer tüm elektronik cihazlarda olduğu gibi televizyon modelleri ile de büyük beğeni topluyor. Televizyon alanında pek çok yeniliğe imza atan Samsung teknolojisi ile benzersiz bir seyir deneyimine hazır olun! Samsung televizyon modelleri arasında; her ortama, her ihtiyaca ve her bütçeye uygun alternatifler yer alıyor. Hem son derece şık ve zarif bir görünüme hem de üstün teknolojik özelliklere sahip Samsung TV çeşitleri; görüntü kalitesini en üst seviyeye taşıyor. OLED TV, LED TV ve Smart TV gibi farklı televizyon teknolojilerinde çeşitli modeller piyasaya sunan Samsung, geniş bir ürün gamına sahip bulunuyor. Samsung'un görüntü kalitesine farklı bir boyut kazandıran televizyon modelleri ile tanışmak için hemen sayfamızda yer alan Samsung TV modellerini incelemeye başlayabilirsiniz.

Samsung Televizyon Çeşitleri Neler?

Samsung televizyon modelleri, farklı görüntü teknolojileri kullanılarak farklı beklentilere uygun seçeneklerle sunuluyor. Samsung LED TV, QLED TV, HD TV gibi modeller bunlardan bazıları. Samsung LED televizyonlar; tasarım, ekran boyutu, sunduğu teknik özellikler ve video özelliklerine göre farklı modellerle beğeninize sunuluyor. Samsung LED televizyonların boyutları 24 inç yani 61 cm'den başlayarak 88 inç yani 223 cm'ye kadar farklı ölçülerde çeşitlilikler göstermektedir. Samsung LED televizyon alırken, kullanacağınız mekanın büyüklüğüne bağlı olarak ekran boyutuna karar verebilirsiniz. Samsung'un en yeni teknolojilerle buluşturduğu televizyon çeşidi olan Samsung QLED televizyonlar ise; kusursuz görüntü ve renk performansları, düşük güç tüketimi avantajları, keskin ve berrak görüntü kaliteleri ile izleyicilere eşsiz bir seyir deneyimi yaşatıyor.

Öne Çıkan Samsung TV Özellikleri

Samsung televizyonların büyük çoğunluğunda Smart TV yani akıllı TV özelliği bulunuyor. Samsung Smart TV modelleri; telefonunuz, tabletiniz ya da bilgisayarınızda yaptığınız işlemleri televizyonunuza taşıyabilmenize olanak sunuyor. Örneğin; en sevdiğiniz dizi ve filmleri Netflix'te izlemeye cep telefonunuzdan başladığınızda, yarım bıraksanız bile televizyonunuzdan izlemeye devam edebilirsiniz. İsterseniz de Youtube üzerinden izleyeceğiniz videoları televizyonunuzun ekranından büyük ekran keyfi yaparak seyredebilirsiniz. Smart TV özelliği sayesinde televizyonun geleceğine ışık tutan Samsung TV modelleri, internet üzerinden yapacağınız pek çok arama ve görüntülemeyi de yine TV ekranından yapabilmenize olanak sağlıyor. Samsung televizyonların öne çıkan bir diğer özellikleri arasında ise; eşsiz görüntü teknolojileri yer alıyor. UHD 4K, Full HD ya da HD kalitesinde görüntü deneyimi sunan Samsung TV çeşitlerinden dilediğinizi seçebilir, benzersiz bir izleme deneyimi yaşayabilirsiniz.

Samsung Televizyon Fiyatları

Samsung TV modelleri, geniş bir özellik ve model seçkisiyle sunulduğundan fiyatlar da geniş bir aralıkta seyrediyor. Böylece Samsung, her bütçeden kullanıcıya hitap etmeyi de başarıyor. Samsung televizyon fiyatları genel olarak ürünün piyasaya sürüldüğü yıla, görüntü teknolojisine, ekran boyutuna ve sahip olduğu diğer işlevsel detaylara bağlı olarak değişkenlik gösterebiliyor. Samsung TV fiyatları detaylı olarak incelendiğinde ise her keseye uygun alternatifler bulunabildiği görülüyor. Televizyonu seyretme alışkanlıklarınıza ve kullanım amacınıza uygun olarak bu geniş model ve fiyat seçkisi arasından bir tercih yapabilirsiniz. GittiGidiyor'da satışa sunulan diğer televizyon markalarını ve bu markaların ürünlerini de incelemek isterseniz ise; Televizyon kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.