GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Samsung

markasında 50420 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Samsung 1938 yılında Lee Byung-chul tarafından kurulan, Güney Kore merkezli, dünyaca ünlü bir şirkettir. Teknolojinin hemen her alanında, birçok farklı yan kuruluşu sayesinde üretim gerçekleştiren Samsung evinizden arabalarınıza kadar birden fazla ortamda kullanabileceğiniz kaliteli ve üstün elektronik aletler tasarlamaktadır. Telefon, klima, televizyon, tablet, çamaşır ve bulaşık makineleri gibi çağımızın olmazsa olmazlarını tasarlayarak dünyaya sunan marka, çok yönlü teknoloji üretimi gerçekleştiren uluslararası ölçekteki şirketlerin en önde gelen isimlerinden biridir. Sitemizde markaya ait kategori ve sayfaları gezerek ihtiyaç duyduğunuz ürünleri inceleyebilir, yeniliklerden haberdar olarak aradığınız ürünlere memnuniyetle sahip olabilirsiniz.

Samsung Telefonları

Samsung denilince akla ilk gelen elektronik aletlerden biri şüphesiz ki akıllı telefonlardır. Günümüz dünyasında anılarınızı biriktirmekten resmi işlemlerinizi gerçekleştirmeye, iletişime geçmekten kişisel hobilerinizle uğraşmaya kadar pek çok aktivite için uygun zemini sağlayan akıllı telefonlar Samsung'un en gözde ürünlerini içeren kategorilerden biridir. Samsung Galaxy A serisi, sahip olduğu pek çok farklı modeli ile her tür akıllı telefon kullanıcılarına hitap etmesini bilmektedir. Samsung, yüksek seviye dahili hafıza, canlısını hissetmenizi sağlayacak kamera çözünürlüğü, kullanım alışkanlıklarınıza göre tasarlanan birbirinden farklı ekran boyutları ve evrensel ölçekte şöhret kazanmış Android işletim sistemiyle bir telefon serisinin en güzide örneklerini vermektedir. Aradığınız hız ve önem gösterdiğiniz kalite düzeyine erişmek için siz de Samsung telefon modelleri arasında keyifle gezinebilir, farklı tasarımlar arasından tercihinizi yapabilirsiniz. Farklı serileriyle de öne çıkan Samsung telefon fiyatları noktasında da modellerin sahip olduğu yüksek özelliklerin çeşitliliğine bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Markanın mevcuttaki pek çok cep telefonu modelini siz de kategorimizde inceleyerek nokta atışı bir seçim yapabilirsiniz.

Diğer Samsung Ürünleri

Teknoloji kullanımı noktasında, hayatınızı kolaylaştıran, vakitten ve zahmetten tasarruf etmenizi sağlayan pek çok farklı ürün Samsung ile hizmetinize sunulmaktadır. Özellikle dikkati celbeden beyaz eşya ürünleriyle de yeni evlilerden, farklı beyaz eşya arayışında olanlara kadar pek çok kullanıcı Samsung çamaşır makineleri ve bulaşık makinelerine favori beyaz eşya ürünleri olarak bakmaktadır. Bunun yanı sıra özellikle birçok film ve dizi tutkunlarının ince eleyip sık dokuyarak yaptıkları ürün araştırmaları onları Samsung televizyon modellerine götürebilir. Ultra HD çözünürlüğü ile sizi izlediğiniz maceraların peşinden götüren televizyon modelleri hız ve boyutları sayesinde de gerçekçi izleme deneyimi sunmaktadır. Yazın soğuğa, kış aylarında da sıcağa ihtiyaç duyulduğu zaman en temel çarelerden biri olan klimalar da, Samsung klima modelleriyle beğeninize sunulmaktadır. Samsung'un üstün teknolojisiyle inverter klima teknolojisini deneyimlemek isteyenlerin yüzü gülmektedir. Mutfak aletleri noktasında da piyasanın en iddialı ürünlerini ortaya koyan marka Samsung mikrodalga fırınlarıyla yüksek watt gücüne sahip, güvenlik için çocuk kilitlerine sahip, ızgaraya elverişli mikrodalga fırınlar üretmektedir. Mobil bilgisayarlar olarak da bilinen, hem telefon gibi taşıyıp hem bilgisayar gibi kullanabileceğiniz Samsung tablet modelleri de yüksek hafıza kartı desteği, batarya kapasitesi, tablet teknolojisine yaraşır farklı ekran boyutlarıyla öne çıkmaktadır. Samsung, farklı işlev ve mekanlarda kullanılan sayısız teknolojik ürünüyle birbirinden ayrı pek çok kategoride müşterilerine hız, kalite ve güvenliği vaat etmektedir.

Samsung Hakkında

Beyaz eşya, televizyon, telefon, hafıza ve bilgi teknolojileri gibi alanlarda zengin model listesiyle tüm dünyanın en muteber şirketlerinden biri olan Samsung kampanya ve kullanıcı yorumları gibi uygulamalarıyla da sektörün kendinden en çok söz ettiren markalarından biridir. Geniş ürün havuzu içerisinden siz de temin etmek istediğiniz aygıt ve cihazları bulabilir, yenilemek istediğiniz ürünleri daha farklı modelleriyle değiştirebilirsiniz. Arzu ederseniz kategorimizde alışverişinizi özelleştirebileceğiniz, fırsatlardan yararlanabileceğiniz pek çok opsiyon da var. Örnekse, fiyat filtreleme özelliği kişiselleştirilmiş bir alışverişin kapılarını aralamanızı sağlayabilir. Buna göre; bir minimum ve maksimum tutar belirleyebilir, ilgili yerlere bu tutarları girebilirsiniz. Böylece markanın mevcut ürünleri, belirlediğiniz fiyat aralığına dahil olan modelleri ile karşınıza çıkar. Bu sayede aradığınız ürünlerin bütçenize uygun seçeneklerini hızlıca görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca akıllı sıralamayı kullanarak da ürünleri belirli bir kritere göre sıralamanız mümkün. Buna göre; en yüksek fiyat, en düşük fiyat ya da listeye eklenme tarihine göre ürünleri listeleyebilirsiniz. Kategorimizde ayrıca bedava kargo gibi fırsatlar ile de karşılaşabileceğinizi unutmayın.