GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Popüler Filtreler

Seçili Kriterlerde Ara

Fiyat

Ürün Puanı

Seçili Kriterlerde Ara

Spor

kategorisinde 1744 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Spor

Spor müsabakaları, dünya genelinde en çok takipçisi bulunan etkinlikler arasında yer alıyor. Stadyumlarda, salonlarda ve pistlerde kazanılan pek çok zafer, tarihin satır başları arasına yazılıyor ve aradan ne kadar zaman geçerse geçsin önemini koruyor. Eski tarihli spor yayınları ise sporseverlere geçmiş yılların ruhunu yeniden yaşatmaları nedeniyle büyük ilgi görüyor. Geçmiş yıllara ait çok sayıda spor dergisi ve kitabı ise GittiGidiyor.com sahaf sayfaları arasında sizleri bekliyor.

Dergilerle Tarihi Baştan Yaşayın

Spor

Sahaf kategorisinde yer alan eski tarihli spor dergileri, spor tarihine damga vurmuş zafer ve rekorları ilk günkü coşkusuyla yeniden yaşamak isteyenlere hitap ediyor. Ağırlıklı olarak 1980'li yıllarda yayınlanmış olan spor dergileri, kendi dönemlerindeki sporculara dair haberlere ve röportajlara yer vermeleriyle de adeta birer tarihi doküman niteliği kazanıyor. Koleksiyonerler, araştırmacılar, haber ve belgesel yapımcıları tarafından da sıklıkla tercih edilen eski tarihli spor dergileri, sporun ve dergiciliğin hangi aşamalardan geçtiğini gözler önüne sermeleriyle de büyük önem taşıyor. Eski tarihli spor dergileri, uygun fiyat avantajlarıyla da büyük beğeni kazanıyor.

Spor Rehberlerini Keşfedin

Spor

Sahaf kategorisinde, güncelliğini asla yitirmeyen spor yapma rehberleri de bulunuyor. Aletsiz vücut geliştirme, sağlıklı spor, tenis gibi konuları bilimsel bakış açılarıyla masaya yatıran ve bu alanlarda başarılı olmak için yapılması gerekenleri detaylı bir şekilde irdeleyen rehber nitelikli kitaplar, uzman spor eğitmenlerinin imzasını taşıyor. Fotoğraflı anlatımlar sayesinde sporda yapılması gereken hareketleri en doğru şekilde okurlarına aktaran spor yapma rehberleri, ayrıca içeriklerinde bulunan programlar, diyet çeşitleri ve sporculara yönelik püf noktalarıyla da kapsamlı birer kaynak olma özelliği gösteriyor.

Almanaklarla Zamanda Yolculuk Edin

Spor

GittiGidiyor.com sahaf kategorisinde, geçmiş yıllarda oynanmış spor müsabakalarının sonuçlarını içeren çok sayıda almanak da bulunuyor. Geçmişin tozlu sayfaları arasında keyifli bir zaman yolculuğuna çıkmanıza olanak tanıyan spor almanakları, spor tarihi araştırmacıları için de benzersiz birer kaynak niteliği taşıyor. Çok sayıda farkı marka sponsorluğunda yayınlanan eski tarihli rekor kitapları da, geçmişe göz atmak isteyen okurlara son derece önemli bilgiler sunuyor. Sporun farklı alanlarında yayınlandıkları tarihe dek kırılmış tüm rekorlara yer veren rekor kitapları, sporun tarihsel süreç içindeki gelişimini de gözler önüne seriyor.

Bilmeniz Gereken İpuçları

  • Sahaf kategorisindeki yayınlar farklı markalar ve yayınevleri tarafından hazırlandığı için farklı fiyatlar ile satışa sunulabilir.
  • Kategori içindeki spor dergileri 2. el ürünler oldukları için üzerlerinde bahsi geçen promosyonlar artık geçerli olmayabilir.
  • Sahaf sayfalarındaki spor yapma rehberleri, eski tarz spor tekniklerini uygulamak isteyen kullanıcılar için ideal yöntemler önerebilir.
  • Spor rehberlerinde yer alan teknik ve hareketlerin sizi fiziksel olarak zorlaması durumunda doktorunuza danışmanız gerekebilir.
  • Kategoride yer alan eski tarihli sporcu posterleri ve çıkartma albümlerinin tamamını satın alarak eşsiz bir arşiv oluşturabilirsiniz.

Bunlara da Dikkat

  • Vücut geliştirme üzerine yazılmış farklı kitapları satın alarak bakış açısı ve yöntem farklılıklarından yararlanabilirsiniz.
  • Kategoride bulunan eski tarihli at yarışı bültenlerini satın alarak tarihi değere sahip bir koleksiyona imza atabilirsiniz.
  • Spor kategorisindeki satranç kitaplarından edinerek satranç oynamanın inceliklerini ve taktiklerini öğrenebilirsiniz.
  • Eski tarihli özel şampiyonluk gazetelerini, şampiyon takımı tutan dostlarınıza ve sevdiklerinize armağan edebilirsiniz.
  • Kategorideki spor incelemesi ve röportaj kitaplarından da satın alarak spora daha geniş bir pencereden bakabilirsiniz.