GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Popüler Filtreler

Seçili Kriterlerde Ara

Fiyat

Seçili Kriterlerde Ara

Bilgi, Referans

kategorisinde 306328 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Bilgi, Referans

GittiGidiyor sahaf kategorisi, birbirinden değerli ve önemli yayınlara ev sahipliği yapıyor. Bilgi ve referans içerikli nadir eserler ise kategorinin ön plana çıkan yayınları arasında bulunuyor. Eğitim, sınavlara hazırlık, mutfak ve moda bilgisi gibi konularda kaleme alınan bilgi ve referans kitapları, kaliteli içerikleriyle yaşamınızın pek çok alanında size yol göstermeyi başarıyor.

Eğitim Kitaplarını Keşfedin

Bilgi, Referans

Sahaf kategorisinde, eğitim alanına yönelik çok sayıda yayın bulunuyor. Matematik, fizik, kimya ve İngilizce gibi farklı alanları konu edinen rehber kitaplar, eğitim hayatınızda size büyük bir destek sunuyor. İçerdiği bilgileri son derece kolay anlaşılır bir dille sunan eğitim kitapları, çeşitli sınavlara hazırlanan öğrenciler için de önemli kaynaklar olarak öne çıkıyor. Matematik Öğretmenliği, Developing Skills for YDS, A Systematic Approach to YDS, Kimya Sıfır, YDS Sınav Stratejileri ve Passage Work YDS Ön Hazırlık gibi çok sayıda yayın, eğitim hayatında ihtiyaç duyacağınız tüm desteği sağlıyor. Kategoride ayrıca 1970'li yıllara ait Fen Dergisi gibi önemli eğitim dergilerinin orijinal nüshaları da bulunuyor.

Ansiklopedilerle Tanışın

Bilgi, Referans

Eğitim yaşamı ve günlük hayat için çok sayıda faydalı bilgiyi içeren ansiklopediler, farklı marka ve yayıncıların derin araştırmalar sonucu bir araya getirdiği içeriklerden oluşuyor. İstanbul Kültür ve Sanat Ansiklopedisi, Türk ve İslam Ansiklopedisi, Tercüman Altın Tabak Büyük Yemek Ansiklopedisi ve Resimli İslam Tarihi gibi çalışmalar, ele aldıkları konu ve temalara açıklık getirirken genel kültürünüz genişletmenize de yardımcı oluyor. Kategoride çok sayıda genel kültür ansiklopedileri de bulunurken bu eserlerin uygun fiyatlar ile satılması da büyük beğeni kazanıyor.

Koleksiyonluk Dergileri İnceleyin

Bilgi, Referans

Eski tarihli dergi sayıları, kategorinin öne çıkan en önemli yayınları arasında yer alıyor. Farklı tema ve konularda yayınlanan eski tarihli dergiler, ele aldıkları kategorinin yayınlandıkları dönemdeki güncel bilgilerini içermeleri nedeniyle de arşiv değeri taşıyor. Genç Bisiklet, Tuning Türkiye gibi dergiler, 1990'lı ve 2000'li yıllardaki bisiklet ve otomobil kültürünü gözler önüne sererken NTV Bilim ve Genç Bilim dergileri ise 2000'li yılların başında yayınlanan bilimsel makaleleri okurlarına sunuyor. Kategoride ayrıca Yoga ve Sağlık, GQ ve Burda Kadın gibi farklı konuları ele alan değerli dergi sayıları da bulunuyor.

Bilmeniz Gereken İpuçları

  • Eski tarihli ders kitaplarını satın alarak sınavlarda geçmişte çıkmış soru örneklerini inceleyebilirsiniz.
  • Kategoride satılan ansiklopedi ciltlerini toplu halde satın alarak kendi ansiklopedi setinizi oluşturabilirsiniz.
  • Çocuklar için yazılmış olan genel kültür kitaplarını satın alarak çocuğunuzu bilime ve öğrenmeye yönlendirebilirsiniz.
  • Eski tarihli akademik araştırma ve inceleme eserlerini satın alarak geçmiş yıllardaki tez çalışmalarını keşfedebilirsiniz.
  • Yabancı dillerde basılmış edebi eserleri satın alarak yabancı dilinizi ve edebiyat bilginizi geliştirebilirsiniz.

Bunlara da Dikkat

  • Günümüzde baskısı olmayan nadir araştırma ve inceleme kitaplarını satın alarak eşsiz bir koleksiyon sahibi olabilirsiniz.
  • Üniversite düzeyindeki eğitim kitaplarını set halinde satın alarak daha uygun ücretlerle daha çok kitap edinebilirsiniz.
  • Geçmiş yıllarda basılmış dergi sayılarının tümünü satın alarak ilgilendiğiniz konuyla ilgili kendi arşivinizi yaratabilirsiniz.
  • Eski tarihli dergilerin düzenlediği promosyon ve kampanyalar, günümüz itibariyle geçerli olmayabilir.
  • Kategori içindeki kitaplar, farklı markalar ve yayıncılar tarafından basıldığı için aralarında fiyat farkları bulunabilir.