GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Sahaf

kategorisinde 889084 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Sahaf

GittiGidiyor sahaf kategorisi, birbirinden değerli yayınlara ev sahipliği yapıyor. Her yaşa ve her zevke hitap eden edebiyat kitapları, nadir rastlanan dergi sayıları, çocuk psikolojisi ve eğitim üzerine bilimsel yayınlar bulabileceğiniz kategoride, son derece önemli tarih incelemeleri ve akademik araştırmalar da bulunuyor. Farklı markalar ve yayınevleri tarafından basılan yayınlar, uygun fiyat seçenekleriyle de göz dolduruyor.

Çocuk Kitaplarını Keşfedin

Sahaf

Sahaf kategorisinde yer alan çocuk kitapları, çocuk psikolojisine uygun olmaları ve uzman pedagoglar eşliğinde hazırlanmaları sebebiyle büyük beğeni kazanıyor. Dünyanın En Küçük Hediyesi, Cin Ali Hikayeleri, Disney Karlar Ülkesi Erindel Hayaleti, Bir Kabuğu Paylaşmak, Kuaför Leylek ve Saksıdaki Sürpriz gibi hikaye kitapları, çocuklara küçük yaşlardan itibaren okuma sevgisi kazandırıyor. Yine sahaf kategorisinde bulunan Bul ve Yapıştır, Genç Yazarın Seyir Defteri, Benim Dünyam ve Saymayı Öğreniyorum gibi yayınlar, çocuklarınızın eğitimini renkli ve eğlenceli bir hale getiriyor. Eğitim destek kitapları, çocuklarınıza el becerisi, şekil becerisi, sözlü ifade ve matematik gibi pek çok konuda yardımcı oluyor.

Yabancı Dilinizi Geliştirin

Sahaf

GittiGidiyor sahaf sayfalarında, yabancı dil eğitiminde başvurabileceğiniz çok önemli kaynak kitaplar da yer alıyor. İngilizce eğitiminde kaynak kitap ve destek olarak kullanabileceğiniz Galaxy Student's Book, Marathon, Flashlight, Bubbles, Soul, Pretty English, Take it Easy gibi yayınlar, görsel anlatımları ve zengin içerikleriyle İngilizce gramer bilginizi ve kelime haznenizi kolayca geliştirmenize olanak tanıyor. İngilizce Soru Bankası ve TEOG İngilizce gibi yayınlar ise yabancı dil sınavlarına hazırlanan adayların geçmiş tarihli sorulara göz atmaları ve soru tipleri hakkında bilgi edinmeleri amacıyla hazırlanan önemli kaynaklar arasında bulunuyor.

Tarih Araştırmalarını Okuyun

Sahaf

Kategori içerisinde yer alan araştırma ve inceleme kitapları, dünya tarihine damga vurmuş yer, olay ve şahsiyetler hakkında bilmediğiniz tüm gerçekleri ortaya çıkarıyor. Mustafa Kemal Atatürk hakkında yazılan Atatürk'ün Türkçülük ve Milliyetçilik Anlayışı, Gazi Paşam, Atatürk ve İzmir gibi yayınlar ulu önderin politik görüşlerini aydınlatırken Anadolu Mitolojisi, Roma Mitolojisi, Ortadoğu Mitolojisi gibi eserler ise dünya mitolojilerine etkili bir bakış açısı sunuyor. Kategoride ayrıca Slavoj Zizek'in Dünyadaki İsyanların Anlamı, Theodor W. Adorno'nun Ahlak Felsefesinin Sorunları ve Friedrich Wilhelm Nietzsche'nin Wagner Olayı gibi birbirinden önemli düşünce kitapları da bulunuyor.

Bilmeniz Gereken İpuçları

  • Sahaf kategorisinde bulunan edebiyat kitaplarını satın alarak edebiyatın farklı dönem ve üsluplarını inceleyebilirsiniz.
  • Kategoride bulunan yabancı dil kaynaklarını toplu halde satın alarak eksiksiz bir yabancı dil öğrenme programı oluşturabilirsiniz.
  • Çocuklar için hazırlanan eğitim kitaplarını set halinde satın alarak çocuğunuza düzenli ve eğlendirici bir eğitim verebilirsiniz.
  • Sanatçıların yaşamlarını ve eserlerini konu edinen ansiklopedilerden edinerek sanat hakkında detaylı araştırma yapabilirsiniz.
  • Kategorideki nadir mecmua ve dergi sayılarını toplayarak kendinize ait çok değerli bir koleksiyona imza atabilirsiniz.

Bunlara da Dikkat

  • Kategoride bulunan dergiler eski tarihli oldukları için üzerlerinde yazan fiyat, promosyon ve kampanyalar artık geçerli olmayabilir.
  • Sahaf kategorisinde yer alan kitaplar; yayıncı marka, içerik ve yayın tarihi gibi özelliklerine göre farklı fiyatlar ile satışa sunulabilir.
  • Karagöz ve Hacivat, Nasreddin Hoca gibi kitapları satın alarak çocuğunuzu Türk kültürünün zenginlikleriyle tanıştırabilirsiniz.
  • Çocuklar için kodlama kitaplarından satın alarak çocuğunuzu küçük yaştan itibaren teknolojiye yönlendirebilirsiniz.
  • Eski tarihli eserleri tezlerinizde, araştırmalarınızda, makalelerinizde ve belgesel yapımlarında kaynak olarak kullanabilirsiniz.