GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Popüler Filtreler

Seçili Kriterlerde Ara

Fiyat

Seçili Kriterlerde Ara

Çene Kemeri (Bandı)

kategorisinde 185 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Çene Kemeri (Bandı)

Uyku ve horlama problemlerine karşı kullanılabilen çene kemeri farklı çeşitleriyle kullanıcıların beğenisine sunulur. Değişik özelliklere sahip olan çene kemerleri ekonomik fiyat seçeneklerine sahiptir. Uykuya yardımcı ürünler olarak büyük ölçüde ilgi görür. Birbirinden kaliteli çene bandı markaları arasından beğendiğinizi tercih edebilirsiniz.

Çene Kemeri (Bandı) Çeşitleri

Çene Kemeri (Bandı)

Erkek ve kadınlar için özel olarak üretilen çene kemelerinin değişik renk seçenekleri mevcuttur. Pembe ve siyah renklerin kullanıldığı modeller kadınların beğenisine hitap eder. Siyah ve lacivert rengin yer aldığı çene kemerleri ise erkek kullanıcılar tarafından önemli ölçüde ilgi görür. Koyu veya açık renklerde üretilen çene kemerleri, sahip olduğu özellikler bakımından da birbirinden ayrılır. Çift katmanlı çene bandı horlama etkisini en az seviyeye indirir. Sıkılığı üstten ya da yandan kolay bir şekilde ayarlanabilir. İnce ve özel dokuya sahip olan çene bantları, kullanıcılarına gece boyunca rahatsızlık vermez. Uyku apnesi yaşayan bireylerin sıklıkla yaşadığı horlamanın etkilerini kontrol altına alabilir. Huzursuz uykuların son bulmasına yardımcı olur. Çene bantları, hassas cerrahi alanları ani hareketlere karşı etkili bir şekilde koruyabilir. Çeşitli çene bandı modelleri arasından ihtiyacınıza uygun olanı kullanabilirsiniz.

Çene Kemeri (Bandı) Kullanımı

Çene Kemeri (Bandı)

Eşsiz tasarıma sahip olan çene bandı horlama ve uyku rahatsızlıklarına karşı kullanılabilir. Çene bandının kullanımı oldukça pratiktir. Başın üstünde yer alan ayarlanabilir kayış sayesinde yüz kısmına rahatlıkla yerleştirilebilir. Genellikle tek beden olarak tasarlanan modeller, elastik malzemeler kullanılarak üretilir. Nefes aldığı için yüze gereksiz bir şekilde baskı yapmaz. Üç hafta boyunca, uyurken kullandığınız zaman etkilerini görmeye başlayabilirsiniz. Çene bandı, çeşitli estetik operasyonlardan sonra şişmeleri azaltmak için de faydalı olabilir. Çene kapatma bandıyla burundan daha rahat bir şekilde nefes alabilirsiniz. Çene sarkmasını önlemek adına çene kemeri kullanabilirsiniz. Çene düşmesi sebebiyle yaşanan uyku rahatsızlıklarına son verebilirsiniz. Çenenizi düzgün bir şekilde konumlandırarak gece uykularını daha rahat geçirebilirsiniz. Cırt bant sistemine sahip olan tüm modeller, bedensiz olarak üretildiğinden hem kadınlar hem de erkekler tarafından kullanılabilir. Model seçenekleri arasından beğeninize hitap eden çene bandını seçebilirsiniz.

Çene Kemeri (Bandı) Fiyatları

Çene Kemeri (Bandı)

Özellikleri doğrultusunda belirlenen çene bandı fiyatları oldukça değişkendir. Horlamayı önlemenin yanı sıra yüz ve yanak şekillendirme amaçlı olarak kullanılan çene kemeri fiyatları, diğer modellere göre biraz daha yüksek olabilir. Çok amaçlı olarak kullanılabilen çene kemerleri, iki hafta kadar kısa bir süre içerisinde etkilerini gösterebilir. Uzun vadede kullanım açısından son derece avantajlıdır. Horlamayı azaltmak ya da kontrol altına almak adına, standart özelliklere sahip olan çene bantlarını tercih edebilirsiniz. Yüz bölgesine uygun olarak tasarlanan çene bantları, ekonomik fiyat seçenekleriyle her türlü bütçeye hitap eder. Farklı fiyat aralıklarında satışa sunulan çene bantlarını dilediğiniz kadar kullanabilirsiniz. Birbirinden çeşitli model seçenekleri arasından hem ihtiyacınıza hem de bütçenize hitap eden çene bandını satın alabilirsiniz. Daha fazla kozmetik ve kişisel bakım ürünleri seçenekleri için Kozmetik & Kişisel Bakım kategorimizi ziyaret edebilir, diğer medikal sağlık ürünlerini bu kategoriden inceleyebilirsiniz.

Çene Kemeri (Bandı) Kullanmanın Faydaları

  • Çene kemeri kolay nefes alıp vermenize yardımcı olur.
  • Çene düşmesi nedeniyle uyku problemi yaşayanlar için ideal bir çözüm olabilir.
  • Horlama önleyici uyku maskesi olarak kullanılabilir.
  • Çene kayışı sayesinde, ağzı açık horlayan insanların ağzının kapalı olmasını sağlar.
  • Uygun çene desteğiyle kaliteli gece uykusuna izin verir.

Çene Kemeri (Bandı) Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • Çene kemerinin yüz ölçülerine göre ayarlanabilmesi son derece önemlidir.
  • Kesintisiz bir gece uykusu için rahat ve kullanışlı modellere yönelebilirsiniz.
  • Yumuşak kumaştan elde edilen çene bantlarını tercih edebilirsiniz.
  • Farklı renk seçenekleri arasından beğendiğinizi seçebilirsiniz.
  • Çene kemeri alırken bütçenizi göz önünde bulundurabilirsiniz.