GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Ayak, Parmak Düzeltici (Atel)

kategorisinde 8470 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Ayak, Parmak Düzeltici (Atel)

Zedelenmiş dokuların ya da hasar gören kemiklerin sabitlenmesinde kullanılan ayak parmak düzeltici çeşitli modelleriyle göz doldurur. Ekonomik fiyat seçenekleriyle satışa sunulur. Pratik ve kolay bir kullanıma sahiptir. Birbirinden kaliteli ayak parmak düzeltici markaları arasından beğendiğinizi tercih edebilirsiniz.

Ayak, Parmak Düzeltici (Atel) Çeşitleri

Ayak, Parmak Düzeltici (Atel)

Farklı özelliklere sahip olan çok sayıda ayak ve parmak düzeltici çeşidi vardır. Ayaklarınızın doğal bir şekilde hareket etmesini sağlayan ayak kemiği düzeltici bedensiz olarak üretilebilir. Sağ ve sol ayağa uyumlu olarak tasarlanan kemik düzeltici sayesinde, baş parmak ile yanındaki parmak arasındaki sürtünme ve baskı hafifletilir. Yumuşak bir yapıya sahip olan ayak baş parmak düzeltici ayağın rahat etmesine de olanak tanır. Baş parmak düzeltici, baş parmağın düz durmasını sağlar. Baş parmak kemik çıkıntısı düzelticileri gece ateli olarak da kullanılabilir. Atellerin farklı beden numaraları ya da ölçüleri olduğu gibi standart boyda tasarlanan modelleri de vardır. Ayak bedeninize uygun olan ayak düzeltici sayesinde ayak parmaklarınızın rahat etmesini sağlayabilirsiniz. El parmaklarını sabit tutabilmek ya da ağrıları dindirmek için el parmak düzeltici kullanabilirsiniz. Birbirinden çeşitli ayak parmak düzeltici modelleri arasından ihtiyacınıza uygun olanı seçebilirsiniz.

Ayak, Parmak Düzeltici (Atel) Kullanımı

Ayak, Parmak Düzeltici (Atel)

Ayak, parmak düzeltici ortopedi ürünlerinin kullanımı son derece pratiktir. Kullanıcıların beden ölçülerine uygun olan parmak düzeltici ürünleri kullanması son derece önemlidir. Atelin çok sıkı olarak uygulanması parmakları rahatsız edebilir. El ve ayaklarda kullanılan atellerde genel olarak ipli veya yapışkanlı şekilde üretilmiş kemerler yer alır. Kemerler sayesinde sabitleme işlemi yapılabilir. İhtiyacınıza uygun olan ayak parmak düzeltici aparatları kullanabilirsiniz. Aparatları nemli bir bez yardımıyla silebilirsiniz. Kumaş olanları elde ya da çamaşır makinesinde yıkayabilirsiniz. Günlük kullanımda, uygun bir malzemeyle atellerin üzerini örtebilirsiniz. Ayak parmağı şekil bozukluğu düzeltici olarak kullanılan ürünler, parmakların duruş biçimlerinin düzelmesine büyük ölçüde yardımcı olur. Çekiç parmak rahatsızlığını geçirmek amacıyla çekiç parmak düzeltici kullanabilirsiniz. Üç parmağa geçireceğiniz çekiç parmak düzelticiyle parmaklarınızı düz pozisyonda tutabilirsiniz. Silikon malzemelerden üretilen ayak parmağı şekil bozukluğu düzeltici ürünleri, çorap ve ayakkabı gibi giyeceklerin altında da kullanabilirsiniz.

Ayak, Parmak Düzeltici (Atel) Fiyatları

Ayak, Parmak Düzeltici (Atel)

Özellikleri doğrultusunda belirlenen ayak parmak düzeltici fiyatları modeller arasında değişiklik gösterebilir. Atellerin yapımında kullanılan malzemeler fiyatlandırma üzerinde önemli bir etkiye sahiptir. Kaliteli, pamuklu havlu kumaştan üretilen gece atelleri ile diğer modeller arasında hafif düzeyde fiyat artışı görülebilir. Hem sağa hem de sola uygun olarak tasarlanan ateller kullanım açısından oldukça avantajlıdır. Atelleri temizleyerek uzun süre boyunca kullanabilirsiniz. Baş parmak desteği olan kemik çıkıntısı düzeltici ateller, aparatlarına ve malzemelerin kalitesine göre pahalı fiyat seçeneklerine sahip olabilir. İki parmağa geçen setleri tercih ederek ekonomik açıdan tasarruf elde edebilirsiniz. Değişik fiyat aralıklarında sunulan ayak parmak düzeltici ürünler arasından ihtiyacınıza ve bütçenize hitap edeni güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz. Daha fazla kozmetik ve kişisel bakım ürünleri seçenekleri için Kozmetik & Kişisel Bakım kategorimizi ziyaret edebilir, diğer medikal sağlık ürünlerini bu kategoriden inceleyebilirsiniz.

Ayak, Parmak Düzeltici (Atel) Kullanmanın Avantajları

  • Ayak, parmak düzeltici kullanmak ağrıların hafiflemesini sağlar.
  • Baş parmağınızın duruş şeklini düzeltmenize yardımcı olur.
  • Fizik tedavi aşamasında destekleyici bir görev görür.
  • Ayakta oluşan deformeyi önleyebilir.
  • Ayak veya el parmaklarının sabit tutulmasına olanak tanır.

Ayak, Parmak Düzeltici (Atel) Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • Ayak, parmak düzelticilerinin kaliteli malzemelerden üretilmesi son derece önemlidir.
  • İhtiyaca göre sağ ve sol tarafta kullanılabilen atel modelleri tercih edilebilir.
  • Atelin, eli ya da ayağı rahatsız etmeyecek özelliklere sahip olmasında fayda vardır.
  • Gece kullanmak için gece atellerine yönelebilirsiniz.
  • Ayak, parmak düzeltici alırken bütçenizi göz önünde bulundurabilirsiniz.