GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Yatak Koruyucu Örtü

kategorisinde 704 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Yatak Koruyucu Örtü

Özel dokuya sahip üst tabakası ile ıslaklığı çabucak emen ve hapsederek alt yüzeye geçirmeyen yatak koruyucu örtü çeşitleri, hasta bakımında kullanılan işlevsel ürünlerdir. Farklı ebat ölçüleriyle üretilen yatak koruyucuları, sıvı geçirmeyen alt tabakaları sayesinde yatağın kuru kalmasını sağlar. Hasta bakımını kolaylaştıran konforlu tasarımlardır. Hastane, ev, bakımevi ve huzurevi gibi mekânlarda tedavi gören hastalar için kullanılan ürünlerin, oteller ve çocuk yuvaları için tasarlanan modelleri de mevcuttur. Koruyucu örtü çeşitleri arasında koltuk, sandalye ve sedye üzerinde kullanılabilen küçük ebatlı modelleri de bulabilirsiniz.

Fonksiyonel Tasarımlı Yatak Koruyucu Örtü Çeşitleri

Yatak Koruyucu Örtü

Hasta yatağı, sedye ve muayene yatağı için üretilen hasta yatak koruyucu örtü çeşitleri farklı ebatlar ve işlevsel özelliklerle tasarlanır. Muayene masası için üretilen mavi beyaz yatak koruyucu örtü seçenekleri, 6'lı ve12'li ürün setleri sunarak ekonomik alışveriş yapmanıza yardımcı olur. Yüksek oranda sıvı emme kapasitesine sahip, 60x90 cm ebatlı tek kullanımlık örtüler 10'lu ve 30'lu ürün paketleriyle satışa sunulur. Büyük medikal ürün markaları tarafından tasarlanan ve ekonomik fiyat seçeneği sunan yatak koruyucu örtü 60x90 ürün çeşitleri, en çok tercih edilen modellerdir. Bu ebatlarla tasarlanan sıvı geçirmez örtüler, bebek alt değiştirme bezi olarak da kullanılır. Çok amaçlı kullanım konforu sunan elastik bantlı, sıvı geçirmez ve 160x200 cm ebatlı yatak koruyucu alez çeşitlerini ise evinizde yatağınızı korumak için kullanabilirsiniz. Yatak koruyucu örtü 80x180 ürün seçenekleri satın alabileceğiniz küçük ebatlı koruyuculardır. Tek kullanımlık örtüler yerine çamaşır makinesinde yıkanabilen, sıvı geçirmez tekstil ürünü yatak koruyucu modellerini de tercih edebilirsiniz.

Hasta Yatak Koruyucu Örtü Çeşitlerinin Özellikleri

Yatak Koruyucu Örtü

Yatak koruyucu örtü seçenekleri, ıslaklığı hapsetme özelliğine sahip olduğu için idrar kaçırma sorunu olan hastaların veya kişilerin kendilerini güvende hissetmelerine yardımcı olur. Sızdırmaz yüzeylerle tasarlanan ürünler, hastalara ve bakımlarını yapanlara pratik temizlik imkânı tanır. Yatağa geçirilen bantlar veya yatağın altına doğru kıvrılan özel köşelerle tasarlanan yatak koruyucu örtüler, sıvıların sızarak yatağa geçmesine engel olur. Yatak ve çarşafın arasına yerleştirilen, kaymaz yapılı koruyucu ürünler hijyenik bakım için oldukça kullanışlıdır. Cilde zarar vermeyen kâğıt dokular ya da tekstil dokumalar ile üretilen hasta yatak koruyucu örtü çeşitlerini tekerlekli sandalye, araba koltuğu ve kanepe gibi yüzeylerde kullanmanız da mümkün.

Yatak Koruyucu Örtülerin Kulanım Alanları

Yatak Koruyucu Örtü

İdrar kaçırma sorunu yaşayan ve yatalak konumda olan yetişkinler, yeni ameliyat olmuş hastalar için pratik ve hijyenik çözümler sunan yatak koruyucu örtü çeşitlerinin uygun ebatlı modellerini bebek ve çocuk yatakları için de kullanabilirsiniz. Yaşlı bakımevlerinden otellere, evlerden hastanelere kadar geniş bir kullanım alanına sahip olan ürünler, bulaşıcı hastalıklardan korunmak için tercih edebileceğiniz medikal tasarımlardır. Farklı ebatlarla üretilen tek kullanımlık yatak koruyucu modelleri, çoklu ürün paketi hâlinde satılarak ekonomik fiyatlar sunmayı başarır. Daha fazla kozmetik ve kişisel bakım ürünleri seçenekleri için Kozmetik & Kişisel Bakım kategorimizi ziyaret edebilir, diğer medikal sağlık ürünlerini bu kategoriden inceleyebilirsiniz.

Ürünlerin Sunduğu Faydalar

  • Tek kullanımlık yatak koruyucu örtü çeşitleri dermatolojik testlerden geçmiş, cilt dostu ürünlerden oluşur ve güvenli kullanım konforu sunar.
  • Süper emici liflerle tasarlanan örtüler yumuşak yüzeylere sahiptir ve hastayı rahat ettirir.
  • Yapışkanlı veya kaydırmaz bantlı olarak tasarlanan örtüler hasta hareket etse de kayma yapmaz.
  • İdrar sızmalarına karşı emicidir. Sıvıyı hızla emerek içerisine hapseder ve yatağın kuru kalmasını sağlar.
  • Farklı emicilik seviyelerine sahip ürün çeşitleri sunarak tüm ihtiyaçlarınızı karşılar.

Satın Alırken

  • Kullanım amacınıza uygun örtü çeşitlerini çoklu ürün paketleriyle satın alarak avantajlı alıveriş yapın.
  • 60x90 cm ebatlarıyla tasarlanan yatak koruyucu örtü modellerini hareketsiz hastalar için tercih edin.
  • Tek ve çift kişilik sıvı geçirmez yatak koruyucu alez çeşitlerini standart kullanımlar için satın alın.
  • Mavi beyaz hasta alt açma yatak koruyucu çeşitlerini bebekler için de kullanın.
  • Evinde yatan hastası ya da küçük bir bebeği olan dostlarınıza ziyarete giderken yatak koruyucu örtü hediye etmeye özen gösterin.