GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Popüler Filtreler

Seçili Kriterlerde Ara

Fiyat

Seçili Kriterlerde Ara

Hasta Bakım ve Hareket Destek

kategorisinde 45492 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Hasta Bakım ve Hareket Destek

Hasta bakımı için üretilen medikal gereçler, hastalarınızın daha yüksek bir konfora ulaşmasını ve tedavi sürecini daha kısa sürede geride bırakabilmesini kolaylaştırıyor. Farklı medikal markaları tarafından tasarlanan hasta bakım gereçleri, hareket etmekte ve kendi bakımını üstlenmekte zorlanan hastaların tüm ihtiyaçları gözetilerek üretiliyor. Yürüme, temizlik, konfor gibi farklı amaçlarla üretilen hasta bakım ve hareket desteği gereçleri, ideal fiyatları ile de dikkat çekiyor.

Hasta Yatağı Modellerini Keşfedin

Hasta Bakım ve Hareket Destek

Hasta yatağı seçenekleri, özellikle yatakta uzun süre geçiren hastalar için hayati derecede önem taşıyor. Hastalarınızı hareketsizliğin neden olabileceği pek çok yeni sağlık sorunundan koruyan hasta karyolası modelleri, kendiliğinden hareket edebilen tasarımları sayesinde hastanızın vücudunu düzenli olarak kıpırdatıyor. Bu sayede kan dolaşımını hızlandıran ve cilt yüzeyinde oluşabilecek yatak yaralarını önleyen ürünler, hastanızın konforunu da artırıyor. Tutma aparatı detayı sayesinde hastanızın yatağa oturma ve kalkma süreçlerini de kolaylaştıran modeller, hasta yatak koruyucu örtü seçenekleriyle birlikte tercih edildiğinde size son derece hijyenik bir kullanım da sunuyor.

Koruyucu Ürünlerle Tanışın

Hasta Bakım ve Hareket Destek

Hasta bakımı sürecinde ihtiyaç duyulan en önemli ürünler arasında, hastanın daha ciddi sağlık problemleriyle karşılaşmasını engelleyen koruyucu modeller de bulunuyor. Varis çorabı seçenekleri, özellikle ameliyat geçiren ya da uzun süre yatılı tedavi gören hastaların bacaklarında varis oluşmasını engelleyerek sonraki süreçlerde yürüme problemi yaşanma riskini ortadan kaldırıyor. Diyabet çorabı çeşitleri ise diyabet hastalarının daha kolay ve verimli bir tedavi süreci geçirmesine yardımcı oluyor. Yürüyemeyecek durumdaki hastalar için tasarlanan tekerlekli sandalye modelleri, hastalarınızın yatağa mahkum kalmasını önlerken yürüyebilecek haldeki hastalar için üretilen koltuk değneği ve baston gibi ürünler ise hastanızın yürüme sırasında kaza yaşamasını önlüyor. Hastaların yürüme süreçlerini kolaylaştırma amacıyla yürüteç ve uzanma aparatları gibi ürünler de tasarlanıyor.

Temizlik Ürünleriyle Rahat Edin

Hasta Bakım ve Hareket Destek

Yatılı hasta bakımının en zorlu süreçlerinden birini, hastanın temizliğini sağlamak oluşturuyor. Bu ihtiyacınızı kolay bir şekilde yerine getirebilmeniz için ise birbirinden kullanışlı hasta temizlik ürünleri tasarlanıyor. Mesane pedi modelleri, hastanın tuvalet ihtiyacını kolay bir şekilde giderebilmenize olanak tanırken olası hijyen sorunlarını da önlüyor. Yetişkin bezi seçenekleri ise kalkamayacak ve kendi başına lavaboya ulaşamayacak hastaların temiz ve sağlıklı kalmasına yardımcı oluyor. Hastaların ilaçlarını hijyenik bir şekilde saklayabilmek de sağlık açısından büyük önem taşıyor. Bu amaçla üretilen ilaç saklama kutusu modelleri, hastanın kullandığı tüm ilaçları güvenli ve steril bir şekilde muhafaza edebilmenize olanak tanıyarak hastanızın sağlığına katkıda bulunuyor. Daha fazla kozmetik ve kişisel bakım ürünleri seçenekleri için Kozmetik & Kişisel Bakım kategorimizi ziyaret edebilir, diğer medikal sağlık ürünlerini bu kategoriden inceleyebilirsiniz.

Bilmeniz Gereken İpuçları

  • Bakım ve hareket destek gereçlerini satın almadan önce doktorunuza danışarak size en uygun ürünü tespit edebilirsiniz.
  • İlaçlarını yutamayacak durumdaki hastalar için hap ezme aparatlarından satın alarak ilaç alma işlemini kolaylaştırabilirsiniz.
  • Hastane tipi yatak örtülerini yatağın üst kısmına sererek hastanız için daha steril ve sağlıklı bir ortam oluşturabilirsiniz.
  • Yatağa bağlı hastalarınızı daha kolay bir şekilde taşımak için elektronik hasta kaldırma gereçlerinden yararlanabilirsiniz.
  • Bağışıklığı zayıflayan hastalarınızı çeşitli mikrop ve virüslerden korumak için koruyucu elbise modelleri satın alabilirsiniz.

Bunlara da Dikkat

  • Hasta bakım gereçleri; kalitelerine, markalarına ve kullanım alanlarına göre birbirlerinden farklı fiyatlar ile satışa sunulabilir.
  • Uzun tedavi süreçlerinde set halindeki modelleri tercih ederek daha çok ürünü daha ekonomik koşullarla satın alabilirsiniz.
  • Ürünleri kullanmadığınız zamanlarda steril ortamlarda muhafaza ederek hastanızın genel sağlığına katkıda bulunabilirsiniz.
  • Hasta bakım ürünlerini çocukların erişiminden uzak tutarak olası ev kazalarının yaşanma riskini ortadan kaldırabilirsiniz.
  • Gereçlerin temizliğini kılavuzlarındaki talimatlara uygun şekilde gerçekleştirerek kullanım ömürlerini uzatabilirsiniz.