GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Popüler Filtreler

Seçili Kriterlerde Ara

Fiyat

Ürün Puanı

Marka

Sağlık, Medikal

kategorisinde 77473 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Sağlık, Medikal

Sağlık ürünleri, etkili performanslarıyla sağlığınızı kontrol altında tutmanıza ve çeşitli problemleri kolaylıkla tespit edebilmenize yardımcı oluyor. Çeşitli medikal markaları tarafından üretilen sağlık ürünü modelleri, hem sağlık kuruluşlarında hem de evlerde kullanılabiliyor. Amatör ve profesyonel seviyede kullanım için ayrı özelliklerde tasarlanan ürünler, her türlü sağlık sorununda başvurabileceğiniz en özel ekipmanlar arasında yer alıyor. Şekerden tansiyona, enfeksiyondan komplikasyona kadar pek çok farklı durum için özel olarak üretilen modeller, ideal fiyatları ile de beğeni kazanıyor.

Ölçüm Aletleriyle Sağlığınızı Kontrol Edin

Sağlık, Medikal

En çok tercih edilen medikal sağlık ürünleri arasında, farklı vücut değerlerini ölçen cihazlar öne çıkıyor. Tansiyon ölçüm aletleri, kan basıncınızı ölçerek kalbinizin kan pompalama işlemini hangi seviyede gerçekleştirdiği hakkında bilgi sahibi olmanıza yardımcı oluyor. Bu sayede genel sağlığınızı kolaylıkla kontrol edebilmenize yardımcı olan tansiyon aletleri, pratik tasarımları sayesinde tek başınıza dahi kullanabileceğiniz ürünler arasında yer alıyor. Şeker ölçüm cihazları, kan şekerinizi dilediğiniz an ölçebilmenize olanak tanımaları sayesinde diyabet hastalığına kolaylıkla tedbir alabilmenize yardımcı oluyor. Analiz özellikli baskül seçenekleri ise vücut ağırlığınızın ne kadarının yağ, ne kadarının kas ve ne kadarının kemik olduğunu ölçebilen özel mekanizmaları sayesinde kilo kontrolünüzü kolaylaştırıyor. Astım cihazları da sıkça tercih edilen diğer medikal cihazlar arasında.

Maske ve Siperliklerle Salgınlardan Korunun

Sağlık, Medikal

Çok satılan medikal ürünler arasında, sizi her türlü mikrop, bakteri ve virüsten koruyacak birbirinden kaliteli maske ve siperlik gibi sarf malzemeleri de bulunuyor. Şeffaf malzemeden üretilen yüz siperlikleri, başınızın üzerine monte edilen gövde bölümleri sayesinde son derece kullanışlı bir yapı sergiliyor. Dilediğiniz zaman yukarı doğru kaldırabileceğiniz ve yeme, içme, soluklanma gibi ihtiyaçlarınızı kolayca giderebileceğiniz ürünler, etkili yapıları sayesinde sizi her türlü bulaşıcı hastalığa karşı kusursuz bir seviyede koruyor. Hafif tasarımları sayesinde büyük bir kolaylıkla kullanabileceğiniz maske ve siperlik seçenekleri, kolayca dezenfekte edilebilme özellikleri sayesinde uzun soluklu kullanım için de ideal bir yapı sergiliyor.

Hijyen Ürünleriyle Hastalıklara Dur Deyin

Sağlık, Medikal

Çeşitli medikal markaları tarafından tasarlanan sağlık ürünleri arasında, birbirinden kaliteli hijyen sağlayıcılar da bulunuyor. Çeşitli sağlık problemlerinin oluşmasını önleyen hijyen ürünleri arasında birbirinden kaliteli dezenfektanlar, el temizleme jelleri ve hijyen spreyleri yer alıyor. Dezenfektan ve jeller, ellerinizi ve vücudunuzu mikroplardan kolayca arındırabilmenize olanak tanırken hijyen spreyleri ise temizlik ürünü gibi kullanılıyor ve yaşam alanınızı sağlık problemi oluşturabilecek mikroorganizmalardan son derece kısa bir sürede temizliyor. En çok tercih edilen hijyen ürünleri arasında, size kusursuz bir temizlik sunan ıslak mendil seçenekleri de yer alıyor. Tercihinize göre alkollü ya da alkolsüz olarak üretilebilen ıslak mendil seçenekleri, çocuklu ailelerin de en çok tercih ettiği hijyen ürünleri arasında başı çekiyor. Daha fazla kozmetik ve kişisel bakım ürünleri seçenekleri için Kozmetik & Kişisel Bakım kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Bilmeniz Gereken İpuçları

  • Satın alacağınız sağlık ürününün ihtiyacınızı tam olarak karşılayıp karşılamayacağını dikkatli bir şekilde incelemeniz önerilir.
  • Kas ve eklem ağrısı yaşıyorsanız ortopedik yelek ve korse modellerinden satın alarak vücut duruşunuzu geliştirebilirsiniz.
  • Yatalak hasta bakımı gerçekleştiriyorsanız yatan hastalar için üretilen tuvalet gereçlerinden edinebilirsiniz.
  • Ateşli hastalıkları kısa sürede atlatmak için buz torbası seçeneklerinden yararlanarak vücut ısınızı kolayca düşürebilirsiniz.
  • Çeşitli sakatlık ve kas zedelenmesi problemleriyle baş etmek için kas rehabilitasyon bantlarından satın alabilirsiniz.

Bunlara da Dikkat

  • Sağlık ürünlerinin fiyat seçenekleri; ürünlerin markalarına, özelliklerine ve kullanım şekillerine göre değişkenlik gösterebilir.
  • Set halinde satılan medikal ürünleri tercih ederek daha uygun fiyatlarla daha çok sayıda ürün sahibi olabilirsiniz.
  • Kimyasal içerikli ürünleri özel kutularında ve ağızları kapalı şekilde saklayarak olası bozulmaları önleyebilirsiniz.
  • Medikal ürünlerinizi kullanma kılavuzlarında yazan talimatlar doğrultusunda kullanarak kullanıcı hatalarını engelleyebilirsiniz.
  • Sağlık ürünlerini çocukların erişiminden uzak noktalarda saklayarak olası ev kazalarının önüne geçebilirsiniz.

GittiGidiyor BLOG

Kış Hastalıklarına Karşı Alabileceğiniz 5 Önlem

Kış Hastalıklarına Karşı Alabileceğiniz 5 Önlem

El hijyeninden yüz maskelerine, gıda takviyelerinden doğru beslenmeye; bulaşıcı hastalıklardan korunmak için alabileceğiniz önlemler burada!

DEVAMINI OKU
Doğru Maske Seçimi: Meltblown Maske Nedir?

Doğru Maske Seçimi: Meltblown Maske Nedir?

Meltblown maskenin tüm özellikleri ve doğru maske kullanımı ile seçimi hakkında bilmeniz gereken tüm detaylar bu yazımızda!

DEVAMINI OKU
Sağlığınızı Kontrol Altında Tutun: En İyi 5 Tansiyon Aleti

Sağlığınızı Kontrol Altında Tutun: En İyi 5 Tansiyon Aleti

Yapılan araştırmalar her yıl ortalama 20 milyon kişinin, tansiyon sorununun tetiklediği hastalıklar nedeniyle hayatını kaybettiğini ve Türkiye'de her üç kişiden birinin tansiyon hastası olduğunu gösteriyor. Peki, siz tansiyon değerlerinizi düzenli bir şekilde ölçüyor musunuz? Bu yazımızda tansiyon aleti çeşitleri ve yanınızda kimse olmasa da rahatlıkla kullanabileceğiniz en iyi tansiyon aleti modellerini yazdık.

DEVAMINI OKU