Beslenme ve Diyet

Sağlıklı beslenme ve diyet, dünya genelinde çok sayıda insanın en önemli ilgi alanları arasında yer alıyor. Daha sağlıklı ve steril bir yaşam için birbirinden faydalı önerilerin yer aldığı beslenme ve diyet kitapları ise okurların yoğun ilgisiyle karşılaşıyor. Çeşitli markalar ve yayınevleri tarafından basılan beslenme ve diyet kitapları, alanında uzman diyetisyenlerin, araştırmacıların ve hekimlerin imzasını taşıyor. Her bünyeye uygun önerilere yer veren yayınlar, uygun fiyat seçenekleriyle de dikkat çekiyor.

Doğru Beslenme Sırlarını Öğrenin

Beslenme ve Diyet

Doğru ve dengeli beslenme, sağlıklı bir yaşamın öncelikli şartları arasında yer alıyor. Vücut yapısına, kan grubuna ve sağlık durumuna göre en doğru beslenme yöntemlerini anlatan yayınlar ise sağlıklı bir yaşamla tanışmak isteyen herkese hitap ediyor. Yiyeceklerin gruplarını, sağlığa etkilerini ve ne şekilde tüketilmeleri gerektiğini mercek altına alan beslenme ve diyet kitapları arasında Sıdıka Bulduk'tan Beslenme İlkeleri ve Mönü Planlama, Prof. Dr. Hasan Çağlar Uğur'dan Bir Beyin Cerrahının Gözünden Ye-Me Terbiyesi, Anita Korsasis'ten Kan Grubunuza Göre Diyet ve Dr. Alejandro Junger'dan Temiz Bağırsak gibi yayınlar yer alıyor.

Etkili Diyetlerle Kilo Verin

Beslenme ve Diyet

Sağlıklı bir şekilde kilo vermek, günümüzde çok sayıda kişinin ajandasında kendine yer buluyor. Kilo vermenin en hızlı ve en doğru yöntemlerini anlatan diyet kitapları ise alanında uzman diyetisyenler ve hekimler tarafından kaleme alınıyor. Her bünye ve vücut tipi için farklı önerilerin yer aldığı diyet kitapları, fazla kilolarından kurtulup daha sağlıklı bir yaşama kavuşmak isteyen tüm okurların ilgisini çekiyor. Kategorideki etkili diyet kitapları arasında Ayça Kaya'dan Sayarak Zayıfla 5333, Dr. Pierre Dukan'dan Dukan Diyeti, Dr. Mark Hyman'dan Kan Şekeri Diyeti, Ayşegül Çoruhlu'dan Alkali Diyet ve Miyase Bülbül'den Ye İç Fit Ol - Alkali Beslen gibi eserler ön plana çıkıyor.

Çocuğunuzu Sağlıklı Büyütün

Beslenme ve Diyet

Çocuklarını doğru şekilde beslemek, her anne babanın öncelikli sorumlulukları arasında kabul ediliyor. Sağlıklı çocuk beslenmesini konu edinen kitaplar ise ebeveynlerin yoğun ilgisiyle karşılaşıyor. Çocuğunuzun sağlıklı büyümesi, dengeli beslenmesi, ihtiyaç duyduğu tüm vitamin, mineral ve gıda değerlerini alması için etkili öneriler sunan kitaplar arasında Ayhan Ercan'dan Çocuklar İçin Süper Gıdalar, Dr. Ayça Kaya'dan Beslenme Saati - Çocuklar İçin Doğal Kilo Kontrolü ve Meltem Yılmaz Onmuş'tan Çocuğumun Beslenme Rehberi gibi yayınlar dikkat çekiyor.

Bilmeniz Gereken İpuçları

  • Beslenme ve diyet kitaplarını satın almadan önce doktorunuza danışmanız, doğru yöntemi seçmenizi kolaylaştırabilir,
  • Belirli besinlerin özelliklerini mercek altına alan yayınları okuyarak mutfak ve gastronomi kültürünüzü geliştirebilirsiniz,
  • Farklı diyet kitaplarını aynı anda okuyarak size ve metabolizmanıza en uygun diyet seçeneğini tespit edebilirsiniz,
  • Vegan beslenme yöntemleriyle ilgili kitapları inceleyerek veganizmin püf noktalarını keşfedebilirsiniz,
  • Çocuklar için yazılan diyet kitaplarını inceleyerek çocuğunuz için en doğru ve sağlıklı beslenme şekillerini öğrenebilirsiniz.

Bunlara da Dikkat

  • Farklı uzmanlar tarafından yazılan diyet kitaplarını karşılaştırmalı okuyarak görüş ve yorum ayrılıklarından yararlanabilirsiniz,
  • Farklı kültürlere ait beslenme gelenekleriyle ilgili kitapları okuyarak yeni lezzetler ve bakış açıları keşfedebilirsiniz,
  • Çeşitli sağlık problemleri yaşıyorsanız hastalığa özel beslenme kitaplarını inceleyerek tedavinizi gıdalarla destekleyebilirsiniz,
  • Set halinde satılan kitapları tercih ederek daha uygun fiyatlarla daha çok sayıda kitap sahibi olabilirsiniz,
  • Beslenme ve diyet kitapları, farklı marka ve yayınevleri tarafından basıldıkları için birbirinden farklı fiyatlar ile satılabilir.
Sepet
Filtreler
Seçili Kriterlerde Ara

Fiyat

En Düşük

-

En Yüksek

Kitap Adı

Tümünü Gör

Yayınevi

Tümünü Gör

Eser Sahibi

Tümünü Gör

Cilt Tipi

Tümünü Gör

Baskı Sayısı

Tümünü Gör

Basım Dili

Tümünü Gör

Menşei

Tümünü Gör

Kağıt Cinsi

Tümünü Gör

Kondisyon

Tümünü Gör

Durum

Tümünü Gör

Basım Yılı

Tümünü Gör

Ürün Formatı

Tümünü Gör

Katkıda Bulunan

Tümünü Gör

Katkı Rolü

Tümünü Gör

Satıcı

Beslenme ve Diyet

kategorisinde 798 adet ürün bulundu..

Akıllı Sıralama