GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Wax, Jöle

kategorisinde 3689 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Wax, Jöle

Şekilli ve formunda görünen saçlar, stiline özen gösteren herkes için büyük önem taşıyor. Saçlarınıza istediğiniz şekli verebilmek için ise wax, jöle gibi ürünleri kullanmanız gerekebiliyor. Derli toplu görünen ve formunu tüm gün koruyan saçlar için wax markaları tarafından farklı içeriklere sahip birçok ürün tasarlanıyor. Saç tipinize ve günlük alışkanlıklarınıza en uygun wax çeşitleri her ortamda tarzınızı vurgulamanıza olanak tanıyor. Wax gibi pratik kullanım sunan jöle modelleri de saç şekillendirmede sıklıkla tercih ediliyor. Jöle markaları, ürettiği jöle çeşitleri ile her saç tipine hitap ediyor.

Wax Çeşitleri Nelerdir?

Wax, Jöle

Ham maddesi en sert doğal mum olarak bilinen kamauba mumu olan wax ürünleri, çeşitleri sayesinde farklı beklentileri karşılıyor. Saç şekillendirici wax çeşitleri krem ya da toz formunda olabiliyor. Krem wax modelleri, hem saçlara yoğunluk veriyor hem de kalıcılık sunuyor. Mat bir görünüm vadeden doğal wax çeşitleri sayesinde saçlarınız oldukça doğal ve hacimli duruyor. Mat bir görünüm yerine daha dikkat çekici bir stil peşinde iseniz parlaklık veren wax'ları tercih edebilirsiniz. Parlak wax modelleri, tarzınızla öne çıkmanıza olanak tanıyor. Kuru wax grubunda yer alan toz wax ya da pudra wax ürünleri tercih alanınızı genişletiyor. Erkek wax modelleri arasında saçlara renk katan ürünler de yer alıyor. Renkli wax çeşitleri ile farklı stilinizi ortaya çıkarabilirsiniz. Gri wax modelleri erkeklerin sıklıkla tercih ettiği ürünler arasında yer alıyor.

Pratik Kullanım Sunan Jöle Modelleri

Wax, Jöle

Jöle modelleri de wax'lar gibi en popüler saç şekillendirme ürünlerinden biri oluyor. Jöle saç kategorisi altında farklı sertlik derecesi sunan wax jöle çeşitlerini bulabilirsiniz. Yüksek sertlik ya da tutuculuk sunan jöle çeşitleri, inatçı saçların bile şeklini gün boyu korumasına yardımcı oluyor. Saçlara hacim veren orta sertlikteki doğal jöle ürünleri sayesinde, daha doğal ve hacimli görünen saçlara kavuşabilirsiniz. Kıvırcık saçlarınız varsa ve saçınıza şekil verirken zorlanıyorsanız kıvırcık saç jöle grubunda yer alan güçlü tutuculuk sunan jöleleri inceleyebilirsiniz. Saçlarınızın ıslak bir görünüm kazanmasını istiyorsanız ıslak jöle modellerini tercih edebilirsiniz. Jel jöle çeşitleri dışında toz jöle ürünleri de seçeneklerinizi artırıyor.

Wax, Jöle Fiyatları

Wax, Jöle

Saç şekillendirme ürünleri listesinin ilk sıralarında yer alan wax'lar ve jöleler, besleyici içerikleri ile saçlara bakım da yapıyor. Böylece hem saçlarınıza dilediğiniz şekli verebilirsiniz hem de saç tellerini besleyerek daha sağlıklı saçlara kavuşabilirsiniz. Pratikliği sayesinde herkesin rahatlıkla uygulayabileceği saç şekillendirme ürünleri, her ortamda şık stilinize vurgu yapıyor. Saç kremi ya da jel şeklindeki ürünleri avuç içinize alarak saçlarınıza doğal hareketlerle uygulayabilir ve saçınıza elleriniz ya da tarak yardımı ile şekil verebilirsiniz. Toz ya da pudra ürünlerini avuç içinize ya da doğrudan saçınıza dökerek uygulayabilirsiniz. Siz de saç tipinize en uygun ürünleri avantajlı wax fiyatları ve saç jöle fiyatları ile satın alabilirsiniz. Daha fazla kozmetik ve kişisel bakım ürünleri seçenekleri için Kozmetik & Kişisel Bakım kategorimizi ziyaret edebilir, diğer saç bakımı ürünlerini bu kategoriden inceleyebilirsiniz.

Wax, Jöle Alırken...

  • Wax ya da jöle alırken saç tipinizi dikkat almalısınız.
  • Çok ince telli saçlara sahipseniz hacim veren ürünleri tercih etmelisiniz.
  • İnatçı ve zor şekle giren saçlar için güçlü tutuş sunan şekillendiricileri inceleyebilirsiniz.
  • Doğallıktan ödün vermiyorsanız, mat bitişli wax ürünlerini kullanabilirsiniz.
  • Renkli jöle ve wax'larla saçınıza renk de katabilirsiniz.

Saç Şekillendirici Kullanmanın Püf Noktaları

  • Toz wax kullanıyorsanız, tozu elinize döktükten sonra kremsi bir yapı kazanana kadar elinizi ovuşturmalısınız.
  • Şekillendirici wax'ı saçınıza uygulamadan önce saçınızın kuru olmasına özen göstermelisiniz.
  • Renkli wax tercih ettiğinizde, ürünü kullanmadan önce saçlarınızı yıkamalı ve hafif bir şekilde kurutmalısınız.
  • Renkli wax'ı saçınıza uygularken saçlarınızı saç kurutma makinesi ile kurutmaya devam etmelisiniz.
  • Gece yatmadan önce saçınızı yıkamayı ve şekillendirici ürünü saçınızdan arındırmayı ihmal etmemelisiniz.