GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Setler ve Kitler

kategorisinde 4001 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Setler ve Kitler

Bakımlı ve havalı saçlara sahip olmak pek çok kişinin hayali. Ancak bunun için profesyonel hizmet almak, zaman ve maliyet açısından bazı yükler de getirebiliyor. Evinizin konforunda kendi saç bakım ve şekillendirme işlemlerinizi gerçekleştirebilmeniz için ihtiyacınız olan saç bakım setleri ve kitleri, mükemmel sonuç elde etmenize aracılık ediyor. Yerli ve yabancı set ve kit markaları; saç botox'u, boyama, bakım, keratin yükleme ve Brezilya fönü gibi pek çok uygulamayı profesyonel hizmet kalitesinde kendiniz gerçekleştirmenizi sağlıyor. Her bütçeye uygun alternatiflerin yer aldığı bu ürünleri keşfedebilmek için, hemen şimdi set ve kitlerin fiyatları hakkında ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Her İhtiyaca Uygun Setler ve Kitler

Setler ve Kitler

Her saçın yapısı, formu ve rengi gereği uygulanması gereken bakım seçeneği de değişebiliyor. Bu nedenle kendinize uygun saç bakım seti seçenekleri arasından seçim yapmanız gerekiyor. Boyama gibi rutin bakım işlemlerinizi evinizde gerçekleştirebilmeniz için pek çok farklı renk seçeneğinden oluşan setler yer alıyor. Saçınızın rengine uygun boya, açıcı, saç kremi ve bakım ürünü gibi tüm gerekli malzemelerin yer aldığı setlerde ayrıca eldiven, fırça veya kap gibi araçlar da bulunuyor. Yerli ve yabancı markalar, çok farklı renk seçenekleri sayesinde dilediğiniz saç boyasını evinizin konforunda pratik şekilde uygulayabilmenize imkân sunuyor. Saç boyalarının yanı sıra doğal ışıltılı sarı saçlara sahip olmanızı sağlayan röfle set alternatifleri de bulunuyor. Saç boyama seti satın almadan önce talimatlarda yer alan renkler doğrultusunda karar vermeyi unutmayın. Bu aşamada saçınızın temel rengini ve uygulamayı düşündüğünüz boya rengini karşılaştırarak ortaya çıkması muhtemel sonuçları değerlendirebilirsiniz.

Profesyonel Elden Çıkan Saçlar

Setler ve Kitler

Saç için geliştirilen setler, yıkama ve boyama işlemlerinden uzun süreli şekillendirmelere kadar çok zengin bir yelpazede sunuluyor. Evinizin konforunda profesyonel yakın hizmetler alabilmeniz için doğru seti satın almanız ve talimatlara uygun şekilde saçınıza uygulamanız yeterli oluyor. Saçlarınızı düz kullanmaktan hoşlanıyorsanız Brezilya fönü setlerine şans verebilirsiniz. Brezilya fönü setleri, keratin ve protein içeren bakım ürünleri sayesinde saçlarınızın düzleşmesine imkân sunuyor. Bakımlı, yumuşak ve düz saçlar elde etmenizi sağlayan bu setler, gerekli adımlar izlenerek uygulandığı zaman en iyi sonuçları elde etmenizi sağlıyor. Düzleştirme işlemlerinin dışında daha kıvırcık saçlar elde edebilmeniz için perma set modellerini de tercih edebilirsiniz. Bu setleri satın almadan önce saçınızın yapısının ve koşullarının uygun olup olmadığını değerlendirmeye de dikkat edin.

Bakımlı ve Mükemmel Saçlar

Setler ve Kitler

Bakımlı saçlara sahip olabilmeniz için rutin yıkama işlemlerinin yanı sıra bazı farklı adımları da uygulamanız gerekebiliyor. Yağlı, yıpranmış, dökülen, kuru, kepekli veya daha farklı sorunlara yönelik olarak geliştirilen saç yıkama seti seçenekleri, düzenli kullanımda saçlarınızın iyileşmesine katkı sağlayabiliyor. Saç bakım kiti içerisinde yer alan keratin bakımları, saçınızın kaybettiği bileşenlerin tekrardan kazandırılarak onarılmasına yardımcı oluyor. Özellikle balyaj veya boya gibi işlemler sonrasında gücünü kaybeden saçlar için özel olarak geliştirilen saç botox seti seçenekleri, pek çok kadının favorileri arasında yer alıyor. Siz de saçınızın ihtiyaçlarına uygun tüm setleri hemen şimdi, tek bir tıkla satın alarak havalı ve mükemmel saçlara sahip olabilirsiniz. Daha fazla kozmetik ve kişisel bakım ürünleri seçenekleri için Kozmetik & Kişisel Bakım kategorimizi ziyaret edebilir, diğer saç bakım ürünlerini bu kategoriden inceleyebilirsiniz.

Saç Setleri ve Kitlerinin Avantajları

  • Zaman ve maliyetten tasarruf ederek bakımlı saçlara sahip olabilirsiniz..
  • İhtiyacınız olan tüm işlemleri evinizin konforunda yapabilirsiniz.
  • Saçınızın ihtiyacı olan bakım, şekillendirme, onarma veya boyama işlemlerine pratik şekilde çözüm bulabilirsiniz.
  • Talimatlar doğrultusunda tüm adımları detaylı olarak sunulan setlerle uygulayabilirsiniz.
  • Gerektiği zaman saçlarınızın ihtiyaçlarına anında çözüm yaratabilirsiniz.

Saç Setleri Satın Alırken Dikkat Edin

  • Saç setleri ve kitlerini satın almadan önce ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde belirleyin.
  • Bakım, onarım veya boyama gibi işlemlerin hangisi için kit seçeneklerini aradığınızı tespit edin.
  • Boyama işlemi için doğru rengi seçtiğinizden emin olun.
  • Şekillendirme kitlerinin saçınızın yapısına uyup uymadığını kontrol edin.
  • Satın almadan öncesinde mümkünse deneme gerçekleştirin.

GittiGidiyor BLOG

Saç Dökülmesi Neden Olur?

Saç Dökülmesi Neden Olur?

Saç dökülmesinin nedenleri, saç dökülmesine karşı alabileceğiniz önlemler, kullanabileceğiniz bakımlar ve şampuanlar karşınızda!

DEVAMINI OKU
Saç Spreyi Nasıl Kullanılır, Ne İşe Yarar?

Saç Spreyi Nasıl Kullanılır, Ne İşe Yarar?

Cinsiyet fark etmeksizin günlük yaşamda en çok tercih edilen ürünlerden biri saç spreyidir. Bu yazımızda farklı çeşit saç spreyleri hakkında bilgileri sizler için derledik. Okumaya devam edin!

DEVAMINI OKU
Kepek Nasıl Geçer?

Kepek Nasıl Geçer?

Saçlarda kepek neden olur? Kepek için doğal çözümler nelerdir? En iyi bilinen kepek şampuanları hangileri? Yanıtlar bu yazımızda!

DEVAMINI OKU