GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Popüler Filtreler

Seçili Kriterlerde Ara

Fiyat

Marka

Seçili Kriterlerde Ara

Kadın Kol Saati

kategorisinde 52233 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Kadın Kol Saati

Kadınların günlük yaşamda ve özel davetlerde kullandığı aksesuarlarından biri kol saatleridir. Kol saatleri çalışma şekline, modeline ve markasına göre değişiklik gösterir. Çalışma şekli açısından analog saatler, akıllı saatler ve dijital saatler ürünler arasında yer alır. Kadın saat modelleri kordon malzemesine göre ve kullanılacağı ortama göre de değişik gösterebilir.

Kadın Kol Saati Çeşitleri

Kadın Kol Saati

Kadın kol saati modelleri, kullanılacağı ortama göre günlük saat modelleri, özel davetlere uygun abiye saat modelleri ve spor saat modelleri olarak temin edilebilir. Günlük kadın kol saati, markalara göre değişiklik gösterse de genellikle kullanışlılığı ve işlevselliğiyle ön plana çıkan modellerdir. Kordon tasarımı açısından çelik kordonlu ve deri kordonlu saatlerin yanında silikon ve kadın metal kol saati ürünler arasında bulunur. Çelik kordonlu saatler klasik tasarımlardan hoşlanan kadınların tercihi olurken deri kordonlu kadın saat modelleri hakiki deri ve suni deri seçenekleri ile alıcıya sunulur.

Hayata Hareket Katan Kadın Spor Saatler

Kadın Kol Saati

Kadın kol saati modelleri arasında en çok tercih edilen modellerden biri spor saatlerdir. Spor saatler, günlük yaşamda kullanılabilen dijital kadın kol saati çeşitlerini kapsar. Dijital saatler arasında sportif saatler öne çıkar. Saat özelliğinin yanında takvim, kronometre, su geçirmezlik, esnek kordon gibi özellikler ile donatılan ürünler, günlük yaşamda birçok işinizi saat kullanarak halletmeye imkan verir. Kordon tasarımında kanvas kordonlar, silikon veya kauçuk kordonlar ile tamamlanan saatler şık ve renkli modeller eşliğinde sizlere sunulur. Gelişmiş özellikler ile desteklenen spor saatleri Diesel, DKNY, Casio gibi saat markaları arasından inceleyebilir, kadın kol saati fiyatları hakkında bilgi edinebilirsiniz. Kadın spor kol saati modelleri arasında analog saat çeşitlerine erişebilirsiniz. Analog saatler, deri kordonlu saatler olup her yaştan kadına hitap eden ürünleri kapsar.

Yaşamı Kolaylaştıran Akıllı Kadın Saat Modelleri

Kadın Kol Saati

Akıllı kadın saat modelleri, işlevsel saat çeşitlerindendir. Modeline göre 2 GB, 4 GB gibi hafıza seçeneklerine sahip olan ürünler, akıllı telefonla entegre edilerek kolay bir şekilde kullanılabilir. Saatlerde pil ömrü ürün markasına ve batarya kapasitesine göre değişiklik gösterir. Standart takvim, kronometre özelliklerinin yanında bildirim ışığı, dokunmatik ekran, arka plan uygulamaları ile desteklenen modeller Fossil, Up Watch gibi akıllı kadın kol saati markaları koleksiyonlarından incelenebilir. Akıllı saatler teknolojik özelliklerin yanında çelik, deri ve silikon kordonlu saatler olarak bulunabilir. Silikon kordonlu saatler gençlere hitap eden modeller olurken deri ve çelik kordonlu ürünler, şık tasarımları ile her yaş kesiminden kadının beğenisini kazanır. Özellikle siyah kadın kol saati çeşitleri akıllı saatler arasında tasarımsal açıdan en çok tercih edilen aksesuar modellerindendir. Daha fazla takı ve mücevher seçenekleri için Mücevher, Takı, Saat kategorimizi ziyaret edebilir, tüm saat modellerini Saat kategorisinden inceleyebilirsiniz.

Klasik Saatlerin Genel Özellikleri

  • Çelik ve deri kordonlu klasik saatler pille çalışan analog saat modelleridir.
  • Klasik saatlerde çizilmeye dayanıklı safir veya mineral cam kullanılır.
  • Ürünler arasında paslanmaz çeliğin yanında metal kordonlu saatler de bulunur.
  • Klasik saatler marka ve modeline göre değerli taşlar ve gümüş, altın gibi değerli madenlerin birlikte kullanıldığı modelleri kapsar.
  • Klasik saatler arasında taşlarla süslü beyaz kadın kol saati en popüler modellerden olur.

Dijital Kadın Kol Saatlerinin Teknik Nitelikleri

  • Akıllı saatleri de kapsayan dijital kadın saatleri, pille çalışan ürünlerdir.
  • Akıllı saatler Android ve IOS işletim sistemleri ile entegre edilebilir.
  • Dijital ürünler markasına göre kronometre, takvim, alarm, aydınlatma gibi teknik özellikler taşır.
  • Dijital saatlerde mineral cam, safir cam ve kristal cam kullanılırken akıllı saatlerde çizilmeye dayanıklı dokunmatik cam kullanılır.
  • Hafifliği ile öne çıkan dijital saatlerin su geçirmezlik düzeyi yüksektir.