GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Rubenis

markasında 278 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Rubenis, evlerden iş yerlerine kadar farklı pek çok ortamda tercih edebileceğiniz vantilatör modellerine sahip. Geniş ürün yelpazesi sayesinde iklimlendirme sektöründe önemli ve kapsamlı çözümler sunan Rubenis, çalışırken yanınızda bulundurabileceğiniz masa vantilatörlerinden tüm odayı ferahlatacak ayaklı modellere, sabit duvar vantilatörlerinden tavana monte edip kullanabileceğiniz modellere kadar aradığınız iklimlendirme sistemine sahip olmanızı amaçlıyor. Sektörün sevilen oyuncularından biri olan Rubenis'in ürün portföyünü siz de kategorimizde inceleyebilir, cazip fırsatlardan yararlanarak hemen alışveriş yapabilirsiniz.

Rubenis Vantilatör Modelleri

Rubenis vantilatör modelleri, evsel mekanlardan çalışma ortamlarına kadar farklı pek çok bölgenin ihtiyacına yanıt veriyor. Örneğin, Rubenis tavan vantilatörleri özellikle farklı sektörlerdeki pek çok işletmenin mekanında tercih ettiği bir model. 56 inç boyuta sahip bir tavan vantilatörü ile ortama yukarıdan etkili bir havalandırma sağlayabilirsiniz. 142 cm ebata sahip olan bu tip modeller, 5 farklı hız seçeneği ile de dilediğiniz kapasitede iklimlendirme sağlıyor. Kolay duvar montajı avantajına sahip olan tavan vantilatörleri farklı motor güçlerine sahip tasarımlarıyla sizi bekliyor! Masa başında çalışanlar için yaz aylarında büyük ferahlık sağlayacak masa vantilatörleri de Rubenis'in ürün portföyünde bulabilecekleriniz arasında. 8, 12, 14 inç gibi boyutlara sahip olan masa vantilatörleri korumalı metal ızgarası ve güçlendirilmiş pervanesi ile iklimlendirmeden büyük verim almanızı sağlıyor. Uzaktan kumandası ile de kontrol edebileceğiniz bu modeller, düşük ses seviyesi sayesinde çalışırken asla rahatsızlık vermiyor. Yüksek motor gücü, farklı hız ayarları da tümüyle özelleştirilmiş bir iklimlendirme deneyimi için birebir. Rubenis sanayi tipi vantilatörleri ise ayaklı tasarımlar arasında öne çıkıyor. 18, 20 inç gibi boyutlara sahip bu modeller LED ışıklı kontrol paneli, salınım modu, düşük ses seviyesi, uzaktan kumanda ile kontrol gibi birçok gelişmiş özelliğe sahip.

Rubenis Vantilatör Özellikleri

Rubenis vantilatörleri ev, yarı açık mekan, ofis, masa başı, küçük ve büyük işletmeler gibi farklı pek çok ortam için ideal modellere sahip. Geniş model ağı sayesinde markanın vantilatörleri iklimlendirme ihtiyacına dört dörtlük bir çözüm bulmanızı kolaylaştırıyor. Farklı modellerin, kullanıcı deneyimine fayda sağlayan pek çok özelliği de bulunuyor. Birçok vantilatör geliştirilmiş pervane sistemine sahip olduğundan, daha etkili bir havalandırmanın da yolu açılıyor. Ayrıca maksimum güvenlik için metal kafes, güçlendirilmiş pervane gibi özellikler de Rubenis'in ürünlerinde görebileceğiniz emniyete dair önemli detaylar. Vantilatörler tasarımı itibarıyla da sade ve dekorasyonunuza uyum sağlayacak bir görünüme sahip. Mavi hatlarıyla öne çıkan masa vantilatörü, aynı ürün grubu içerisindeki siyah ve sade modeller, ayaklı beyaz & siyah tasarımlar, renkli pervanelere sahip modeller ürünlerin işlevselliği kadar estetiğiyle ön plana çıkmasını sağlıyor. Dayanıklı malzemelerden imal edilen Rubenis vantilatörleri, uzun ömürlü kullanabileceğiniz sağlamlıkta. Bu sayede iklimlendirme ihtiyacınıza uzun zaman yanıt verebilecek bir cihazı da kolaylıkla bulabilirsiniz.

Rubenis Vantilatör Fiyatları

Rubenis vantilatör fiyatları, farklı modellere göre değişkenlik gösteriyor. Farklı pek çok tipte vantilatör sunan Rubenis, model çeşitliliği sayesinde fiyat skalasını da geniş tutmayı başarıyor. Aynı modeller içerisinde de geniş fiyat aralıklarını görmeniz mümkün. Ayrıca kategorimizi inceleyerek çeşitli fırsat ve avantajlardan yararlanıp çok daha ekonomik alışverişler de yapabilirsiniz. Dilerseniz, fiyat aralıklarını belirleyebileceğiniz filtreleme opsiyonumuzdan da yararlanabilirsiniz. Minimum ve maksimum tutarları ister sunulan şıkları işaretleyerek ister manuel olarak girerek belirleyebilir, böylece aradığınız ürünün bütçenize uygun modellerini hemen listeleyebilirsiniz. Tüm bunlara ek olarak; ücretsiz kargo gibi avantajlardan yararlanarak da teslimat masrafı yapmayabilir, alışverişinizi daha bütçe dostu şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Siz de Rubenis ürünlerinin fiyatlarını incelemek, avantajlardan yararlanmak ve ürün incelemelerinizi özelleştirmek için sayfamızı hemen ziyaret edebilir, dilediğiniz iklimlendirme cihazına kolayca sahip olabilirsiniz!